Welcome to Symbian-Modders Forum !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ще ни ''ощастливят'' ли от Нокия :)

+4
boby_cage
pudelo0
blutut
ivo777
8 posters

Go down

Ще има ли Feature Pack1 (Firmware 112.xxx.xxxx) за първото поколение Symbian^3 телефони

Ще ни ''ощастливят'' ли от Нокия :) Vote_lcap77%Ще ни ''ощастливят'' ли от Нокия :) Vote_rcap 77% 
[ 27 ]
Ще ни ''ощастливят'' ли от Нокия :) Vote_lcap23%Ще ни ''ощастливят'' ли от Нокия :) Vote_rcap 23% 
[ 8 ]
 
Общо гласове : 35
 
 
Poll closed

Ще ни ''ощастливят'' ли от Нокия :) Empty Ще ни ''ощастливят'' ли от Нокия :)

Писане by ivo777 Чет 19 Апр - 18:30

Как мислите?
Споделете мнения или пък ако имате отнякъде малко по-вътрешна информация по въпроса.
Аз лично залагам на отговор ''Да''...по 2 причини:
- Имам информация от братята руснаци,че от Нокия усилено работят по FP1 за Nokia N8,както и всички останали ''стари'' Symbian^3 телефони
- Ами...заклет оптимист съм си по природа
Smile
ivo777
ivo777
Администратор
Администратор

Брой мнения : 1739
Join date : 09.03.2011
Age : 50
Местожителство : Велико Търново

https://symbian-modders.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Ще ни ''ощастливят'' ли от Нокия :) Empty Re: Ще ни ''ощастливят'' ли от Нокия :)

Писане by blutut Чет 19 Апр - 21:31

Не ми се вярва но все пак...Няма невъзможни неща!Но като си спомням как стана с предишните версии на симбиан тука положението може да е същото да не получаваме повече ъпдейт...Имам опит с н95-2 зарязаха модела 5800 също го зе*аха...
blutut
blutut

Брой мнения : 84
Join date : 28.03.2011
Age : 33
Местожителство : гр.Никопол

http://www.abv.bg

Върнете се в началото Go down

Ще ни ''ощастливят'' ли от Нокия :) Empty Re: Ще ни ''ощастливят'' ли от Нокия :)

Писане by pudelo0 Чет 19 Апр - 22:42

Аз много се надявам,гласувам с да.
pudelo0
pudelo0
Модератор
Модератор

Брой мнения : 301
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Ще ни ''ощастливят'' ли от Нокия :) Empty Re: Ще ни ''ощастливят'' ли от Нокия :)

Писане by boby_cage Пет 20 Апр - 5:50

Моят отговор е и "Да" и "Не". Според мен ще има още един ъпдейт, който ще бъде орязан Feature Pack 1. Но и това е нещо, така, че гласувам с "Да"

boby_cage
Администратор
Администратор

Брой мнения : 718
Join date : 10.03.2011
Age : 45
Местожителство : Шумен

https://symbian-modders.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Ще ни ''ощастливят'' ли от Нокия :) Empty Re: Ще ни ''ощастливят'' ли от Нокия :)

Писане by stre4 Пет 20 Апр - 14:43

И според мен ще има,но с орязани функцииSmileНо ще има със сигурност. Cool
stre4
stre4

Брой мнения : 75
Join date : 11.08.2011
Age : 40
Местожителство : Плевен

Върнете се в началото Go down

Ще ни ''ощастливят'' ли от Нокия :) Empty Re: Ще ни ''ощастливят'' ли от Нокия :)

Писане by alexbg67 Пет 20 Апр - 16:29

Ще има... ако Иво и Боби се доберат до нещо... да го натъкмят за щайгичките ни... Wink

alexbg67

Брой мнения : 485
Join date : 27.03.2011
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Ще ни ''ощастливят'' ли от Нокия :) Empty Re: Ще ни ''ощастливят'' ли от Нокия :)

Писане by blutut Пет 20 Апр - 19:45

alexbg67 написа:Ще има... ако Иво и Боби се доберат до нещо... да го натъкмят за щайгичките ни... Wink
Добре казано!
blutut
blutut

Брой мнения : 84
Join date : 28.03.2011
Age : 33
Местожителство : гр.Никопол

http://www.abv.bg

Върнете се в началото Go down

Ще ни ''ощастливят'' ли от Нокия :) Empty Re: Ще ни ''ощастливят'' ли от Нокия :)

Писане by SoulSurvivor Пет 20 Апр - 19:58

надеждата умира последна...
SoulSurvivor
SoulSurvivor
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Брой мнения : 1284
Join date : 20.07.2011
Age : 35
Местожителство : Варна, България

Върнете се в началото Go down

Ще ни ''ощастливят'' ли от Нокия :) Empty Re: Ще ни ''ощастливят'' ли от Нокия :)

Писане by alexbg67 Пет 20 Апр - 20:11

SoulSurvivor написа:надеждата умира последна...
Стеф, тя за наще 8чки отдавна е умряла - добре, че ентусиазмът на няколко от вас, включително и извън опосканата ни Родинка дава нови лъчи на светлинка и радост, макар и с молекулярни размери, за да ни е хубаво, че ги държим в ръцете си... Very Happy

alexbg67

Брой мнения : 485
Join date : 27.03.2011
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Ще ни ''ощастливят'' ли от Нокия :) Empty Re: Ще ни ''ощастливят'' ли от Нокия :)

Писане by SoulSurvivor Пет 20 Апр - 20:17

alexbg67 написа:
SoulSurvivor написа:надеждата умира последна...
Стеф, тя за наще 8чки отдавна е умряла - добре, че ентусиазмът на няколко от вас, включително и извън опосканата ни Родинка дава нови лъчи на светлинка и радост, макар и с молекулярни размери, за да ни е хубаво, че ги държим в ръцете си... Very Happy
За мен този телефон има всичко, което ми трябва, единствено от браузъра има, какво да се иска и то много...иначе с при всеки един от останалите недостатъци има и предимства...не искам 4 ядрен телефон, ако ще ме е страх да се покажа с него на слънце...никога не съм се захласвал по луксозното, а винаги избирам функционалното...
SoulSurvivor
SoulSurvivor
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Брой мнения : 1284
Join date : 20.07.2011
Age : 35
Местожителство : Варна, България

Върнете се в началото Go down

Ще ни ''ощастливят'' ли от Нокия :) Empty Re: Ще ни ''ощастливят'' ли от Нокия :)

Писане by blutut Пет 20 Апр - 20:20

SoulSurvivor написа:
alexbg67 написа:
SoulSurvivor написа:надеждата умира последна...
Стеф, тя за наще 8чки отдавна е умряла - добре, че ентусиазмът на няколко от вас, включително и извън опосканата ни Родинка дава нови лъчи на светлинка и радост, макар и с молекулярни размери, за да ни е хубаво, че ги държим в ръцете си... Very Happy
За мен този телефон има всичко, което ми трябва, единствено от браузъра има, какво да се иска и то много...иначе с при всеки един от останалите недостатъци има и предимства...не искам 4 ядрен телефон, ако ще ме е страх да се покажа с него на слънце...никога не съм се захласвал по луксозното, а винаги избирам функционалното...
Телефон за всичко е н8 всички останали модели на други марки които се хвалат с това онова ... всичко е келашлък!
blutut
blutut

Брой мнения : 84
Join date : 28.03.2011
Age : 33
Местожителство : гр.Никопол

http://www.abv.bg

Върнете се в началото Go down

Ще ни ''ощастливят'' ли от Нокия :) Empty Re: Ще ни ''ощастливят'' ли от Нокия :)

Писане by alexbg67 Пет 20 Апр - 20:45

Вече и без това сме доста OFF, но веднага ми идва първото на ум: "Гроздето е кисело, защото е на високо..." Wink

alexbg67

Брой мнения : 485
Join date : 27.03.2011
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Ще ни ''ощастливят'' ли от Нокия :) Empty Re: Ще ни ''ощастливят'' ли от Нокия :)

Писане by blutut Пет 20 Апр - 20:49

alexbg67 написа:Вече и без това сме доста OFF, но веднага ми идва първото на ум: "Гроздето е кисело, защото е на високо..." Wink
Very Happy Very Happy Very Happy няма какво да се добави Smile
blutut
blutut

Брой мнения : 84
Join date : 28.03.2011
Age : 33
Местожителство : гр.Никопол

http://www.abv.bg

Върнете се в началото Go down

Ще ни ''ощастливят'' ли от Нокия :) Empty Re: Ще ни ''ощастливят'' ли от Нокия :)

Писане by toshkabg Съб 21 Апр - 1:07

И аз гласувам с "ДА". Досега навсякъде, където съм чел, все пише че няма да има ъпдейт за N8 (дори и в съпорт форумите на Нокия). Но много ми се иска да има и затова гласувам така. Very Happy

toshkabg

Брой мнения : 21
Join date : 16.05.2011
Age : 33
Местожителство : Велико Търново

http://csradio.tk

Върнете се в началото Go down

Ще ни ''ощастливят'' ли от Нокия :) Empty Re: Ще ни ''ощастливят'' ли от Нокия :)

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите