Nokia X6 16GB

Предишната тема Следващата тема Go down

Nokia X6 16GB

Писане by goliq_maha on Нед 3 Юни - 11:29

Здравейте, днес се регистрирах в форума , и разгледах програмите които са качили другите но немога да ги инсталирам на телефона. Гледам ги в симбиан 3 OS ако някой може да ми каже защо става така ще съм много благодарен! Четох и за "хакнати" телефони възможно ли е да е от това и ако да как да хакна и моя. Ако темата не е в правилния раздел моля админа да я премести и се извинявам! : )

goliq_maha

Брой мнения : 1

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Re: Nokia X6 16GB

Писане by panchosa on Вто 5 Юни - 15:41

"Немога да качвам"-доста общо казано,но ако ти изписва-"грешка на сертификата" или "приложението е от недостоверен източник",първото нещо което трябва да направиш е да си хакнеш телефона.

panchosa

Брой мнения : 26

Писане by detector on Вто 5 Юни - 15:53

goliq_maha написа:Здравейте, днес се регистрирах в форума , и разгледах програмите които са качили другите но немога да ги инсталирам на телефона. Гледам ги в симбиан 3 OS ако някой може да ми каже защо става така ще съм много благодарен! Четох и за "хакнати" телефони възможно ли е да е от това и ако да как да хакна и моя. Ако темата не е в правилния раздел моля админа да я премести и се извинявам! : )
Форума е за новото поколение Symbian , тоест S^3 и S^4 . Твоят апарат е S^1(S60V5) . Въпреки това някой от програмите са съвместими с по-старата версия .
detector

Брой мнения : 139
Местожителство : Варна

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото