Да си споделя мнението

Предишната тема Следващата тема Go down

Да си споделя мнението

Писане by stefan caromov on Вто 9 Окт - 9:07

Здравейте, започвам с това, че съм болен симбиан фен. Ползвам симбиан от 7650 до днес - само симбиан. Никога не съм ползвал друг телефон, освен Nokia и никога не съм ползвам друга ОС, освен симбиан. През последните година и половина, смених доста телефони, като се почна с 6110, след това 5800, 5530 - три броя, след това 500 - две бройки, сега от месец съм с 700.
Бях и, още съм активен потребител по форуми като all4smartphones, след това имаше още един друг бг форум,който за жалост вече не съществува (забравих му името - Bestsmartphones, или нещо от сорта), ipmart, dailymobile, бях регистриран и тук преди, но явно не съм разгледал форума качествено, защото не ми се беше загнездил в главата. Напоследък се заговори много за разните му там андроиди, айфони, уиндоуси, 4-6-8-10-1000 ядрени процесори и тем подобните му, всеки започна да плюе по нокиата, по ОС, по качествата и възможностите и. Няколко пъти се опитах да изкажа мнението си по въпроса в друг български, бях нахранен, обявен за луд, естествено, мнението си ми остана същото. Винаги съм казвал и продължавам да казвам, че докато има симбиан, ще ползвам него. От части, защото го обичам, от части заради това, че съм инат, от части е и навика, знанията ( колкото и да са те) и факта, че до сега не ме е предавал.
Всъщност темата е провокирана от това, че гледам тук, всички са разработчици ( повечето), всички сме обединени от една любов, ако така мога да го нарека и да благодаря на всички, които поддържат този строго профилиран форум, който е адски полезен за хора като мен, които не искат да зарежат любимата ОС. Искам специално да благодаря на boby_cage , че ми отвори очите за този форум.
Моммчета, продължавайте все така, та и ние по-малко можещите и знаещи, да се радваме по-дълго на тази ОС, да ни слуша и да не ни предава. Много се надявам да излязат и Карла-та и Донна-та, надявам се от Нокиа да преосмислят глупавото си решение да изоставят симбиана, надявам се отново да се възроди и да удари в земята всички андроиди, иос и тем подобни. Всъщност, защо се отказват, защо я зарязват ? Толкова ли няма кадърни програмисти, които да я оптимизират и да достигне едно висше ниво ? С какво е по-назадничава от един андроид например? Кое и е чак толкова непоправимото? Не мисля, че не може да се изкачи отново на върха...наистина ми е любопитно да науча. Играл съм си с андроид телефони и единственото,което ми хареса и липсва тук е тия lifewallpappers ...
Не знам, това е мое мнение, мое разбиране и мой избор. Надявам се догодина да успея да си взема 808, това за мен е телефона мечта, но ме спира финансовата страна на нещата :Smile)
Поздрави на всички и продължавайте в същия дух.
stefan caromov

Брой мнения : 29
Местожителство : София

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото