Welcome to Symbian-Modders Forum !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Коя е последната версия на софтуера за България?

2 posters

Go down

Коя е последната версия на софтуера за България? Empty Коя е последната версия на софтуера за България?

Писане by strikercho Вто 9 Окт - 20:21

Здравейте, можете ли да ми кажете коя е последната версия(като номер) на Нокиа Бел за Н8 за България? Питам ви, защото наскоро го инсталирах(111.030.0609), а ми казаха, че има нова версия с номер 111.040.1511. Благодаря предварително.
strikercho
strikercho

Брой мнения : 51
Join date : 29.02.2012

Върнете се в началото Go down

Коя е последната версия на софтуера за България? Empty Re: Коя е последната версия на софтуера за България?

Писане by SoulSurvivor Вто 9 Окт - 20:47

111.040.1511.
SoulSurvivor
SoulSurvivor
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Брой мнения : 1284
Join date : 20.07.2011
Age : 35
Местожителство : Варна, България

Върнете се в началото Go down

Коя е последната версия на софтуера за България? Empty Re: Коя е последната версия на софтуера за България?

Писане by strikercho Вто 9 Окт - 21:14

Благодаря ти. Имаш ли представа защо не ми я дава като последна, а при порверка за актуализация ме информира, че съм с последната версия?
strikercho
strikercho

Брой мнения : 51
Join date : 29.02.2012

Върнете се в началото Go down

Коя е последната версия на софтуера за България? Empty Re: Коя е последната версия на софтуера за България?

Писане by SoulSurvivor Вто 9 Окт - 21:28

защото не е излязла още за твоя продуктов код, можеш да си я дръпнеш от навифирм и да флашнеш...
SoulSurvivor
SoulSurvivor
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Брой мнения : 1284
Join date : 20.07.2011
Age : 35
Местожителство : Варна, България

Върнете се в началото Go down

Коя е последната версия на софтуера за България? Empty Re: Коя е последната версия на софтуера за България?

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите