Welcome to Symbian-Modders Forum !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Програма за следене на трафика за Нокиа н8

3 posters

Go down

Програма за следене на трафика за Нокиа н8 Empty Програма за следене на трафика за Нокиа н8

Писане by jorkata785 Пет 22 Фев - 13:11

Здравейте, тъй като днес си прекарах мобилен интернет на телефон , искам да ми предложите някоя програмка с която мога да си следя трафика ми на интернет , всмисъл всяко приложение което ми е стартирано и ми тегли от интернета ... искам да ми показва колко ми тегли.И може ли да си го ограничавам , различно приложение с колко МБ да използва ? Благодаря Smile

jorkata785

Брой мнения : 10
Join date : 05.01.2013

Върнете се в началото Go down

Програма за следене на трафика за Нокиа н8 Empty Re: Програма за следене на трафика за Нокиа н8

Писане by plamenmr Пет 22 Фев - 13:46

plamenmr
plamenmr

Брой мнения : 100
Join date : 14.03.2011
Местожителство : гр.Балчик

Върнете се в началото Go down

Програма за следене на трафика за Нокиа н8 Empty Re: Програма за следене на трафика за Нокиа н8

Писане by jorkata785 Сря 13 Мар - 8:29

Благодаря , ще ги пробвам .

jorkata785

Брой мнения : 10
Join date : 05.01.2013

Върнете се в началото Go down

Програма за следене на трафика за Нокиа н8 Empty Re: Програма за следене на трафика за Нокиа н8

Писане by boby_cage Сря 13 Мар - 12:06

Не си споменал с какъв телефон си, но последните фирмуерни версии имат програмка за следене и ограничаване на трафика. Добавен е и Widget. Намира се в Настройки - Свързване - Проследяв. моб. данни.

boby_cage
Администратор
Администратор

Брой мнения : 718
Join date : 10.03.2011
Age : 45
Местожителство : Шумен

https://symbian-modders.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Програма за следене на трафика за Нокиа н8 Empty Re: Програма за следене на трафика за Нокиа н8

Писане by jorkata785 Сря 13 Мар - 15:32

С полседната официална версия на нокиа н8 съм. В момента използвам проследяване мобилни данни , ама исках програма с повечко опции.

jorkata785

Брой мнения : 10
Join date : 05.01.2013

Върнете се в началото Go down

Програма за следене на трафика за Нокиа н8 Empty Re: Програма за следене на трафика за Нокиа н8

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите