Програма за следене на трафика за Нокиа н8

Go down

Програма за следене на трафика за Нокиа н8 Empty Програма за следене на трафика за Нокиа н8

Писане by jorkata785 on Пет 22 Фев - 13:11

Здравейте, тъй като днес си прекарах мобилен интернет на телефон , искам да ми предложите някоя програмка с която мога да си следя трафика ми на интернет , всмисъл всяко приложение което ми е стартирано и ми тегли от интернета ... искам да ми показва колко ми тегли.И може ли да си го ограничавам , различно приложение с колко МБ да използва ? Благодаря Smile

jorkata785

Брой мнения : 10

Върнете се в началото Go down

Програма за следене на трафика за Нокиа н8 Empty Re: Програма за следене на трафика за Нокиа н8

Писане by plamenmr on Пет 22 Фев - 13:46

plamenmr
plamenmr

Брой мнения : 100
Местожителство : гр.Балчик

Програма за следене на трафика за Нокиа н8 Empty Re: Програма за следене на трафика за Нокиа н8

Писане by jorkata785 on Сря 13 Мар - 8:29

Благодаря , ще ги пробвам .

jorkata785

Писане by boby_cage on Сря 13 Мар - 12:06

Не си споменал с какъв телефон си, но последните фирмуерни версии имат програмка за следене и ограничаване на трафика. Добавен е и Widget. Намира се в Настройки - Свързване - Проследяв. моб. данни.

boby_cage
Администратор
Администратор

Брой мнения : 718
Местожителство : Шумен

http://symbian-modders.bulgarianforum.net

Писане by jorkata785 on Сря 13 Мар - 15:32

С полседната официална версия на нокиа н8 съм. В момента използвам проследяване мобилни данни , ама исках програма с повечко опции.

jorkata785

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Върнете се в началото

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите