Добър офис за Nokia N8

Предишната тема Следващата тема Go down

Добър офис за Nokia N8

Писане by strikercho on Пет 11 Окт - 21:58

Здравейте, имам нужда от помощ за следното: Имам фабрично качени въпросните две програмки. С Нокиа Бел съм. Те си работят много добре, но проблема е, че едната заема около 11, а другата около 4 МВ, а на всичкото отгоре са инсталирани на С. Ще съм страшно благодарен ако някой предложи един от двата варианта - махам ги и слагам нещо друго, но на Е или по някакъв начин да ги преместя/преинсталирам от С на Е. Проблема е, че ги няма в Нокиа Стор, в мобиле9 има само Quickoffice.
Предварително благодаря!
ПС: Пробвах Smartoffice, но не ми хареса, защото не можеш да редактираш документи, а и не може да се зуумват.
strikercho

Брой мнения : 50

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Re: Добър офис за Nokia N8

Писане by detector on Нед 13 Окт - 16:58

strikercho написа:Здравейте, имам нужда от помощ за следното: Имам фабрично качени въпросните две програмки. С Нокиа Бел съм. Те си работят много добре, но проблема е, че едната заема около 11, а другата около 4 МВ, а на всичкото отгоре са инсталирани на С. Ще съм страшно благодарен ако някой предложи един от двата варианта - махам ги и слагам нещо друго, но на Е или по някакъв начин да ги преместя/преинсталирам от С на Е. Проблема е, че ги няма в Нокиа Стор, в мобиле9 има само Quickoffice.
Предварително благодаря!
ПС: Пробвах Smartoffice, но не ми хареса, защото не можеш да редактираш документи, а и не може да се зуумват.
Заповядай! Инсталирай ги където искаш. Премахнал съм им ненужните езици. Имат само български и английски. За рийдъра трябва телефона ти да е хакнат, но за офиса не съм сигурен. Моя винаги го хаквам. Пробвай.
Р.Р. Нещо не мога да ги кача тук. Ето линк [You must be registered and logged in to see this link.]
detector

Брой мнения : 139
Местожителство : Варна

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото