Welcome to Symbian-Modders Forum !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Бъгове и аномалии с нашите умни телефони

+47
banga
mitko992
kalcho
batangoster
yozov
mastersa6o
pavelyonov
plamenmr
Baksa
DarkLover
hahavel
filiopov14
paco88
Joro Velichkov
miiladiin
ivosi
vlaf
ditomi
detector
niksi123
sarpy
Tsokev_MD
vantsi55
tokata16
boiko1
SoulSurvivor
Bobkata3302
ednotri
alexbg67
morto
epoc
jojo
niksana8584
achodemo
Voyager
eksoldier
novak
alexx
Stanger
Teodor
jindo
edis_feyziev
boby_cage
goranowwww
Dracona
collectorbg
ivo777
51 posters

Страница 4 от 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Бъгове и аномалии с нашите умни телефони - Page 4 Empty Re: Бъгове и аномалии с нашите умни телефони

Писане by Dracona Съб 16 Апр - 7:16

Моя телефон още на са го върнали от сервиза, вече 16 дена. Надявам се поне да си заслужава чакането. Някои с моите проблеми и най-вече премигването ще пробва ли този номер с TweakS и да сподели резултата.
Dracona
Dracona

Брой мнения : 140
Join date : 11.03.2011
Age : 36
Местожителство : София / Пазарджик

Върнете се в началото Go down

Бъгове и аномалии с нашите умни телефони - Page 4 Empty Re: Бъгове и аномалии с нашите умни телефони

Писане by edis_feyziev Съб 16 Апр - 15:27

Оправи се дисплея с програмката TweakS .
Мерси много

edis_feyziev

Брой мнения : 14
Join date : 09.03.2011

Върнете се в началото Go down

Бъгове и аномалии с нашите умни телефони - Page 4 Empty Re: Бъгове и аномалии с нашите умни телефони

Писане by Dracona Сря 20 Апр - 18:32

Днес си взех телефона. Сменили са му дисплея. Резултата е същите проблеми! Премигването си седи. С TweakS се замазват нещата малко със сивото но проблема не се решава. Лилавото изпъстряне на екрана като увеличава яркостта си седи и дразни много. Не знам какво да правя вече.
Dracona
Dracona

Брой мнения : 140
Join date : 11.03.2011
Age : 36
Местожителство : София / Пазарджик

Върнете се в началото Go down

Бъгове и аномалии с нашите умни телефони - Page 4 Empty Re: Бъгове и аномалии с нашите умни телефони

Писане by niksana8584 Пет 6 Май - 4:16

Зачетох се в темата и ми стана интересно дали и аз ще имам такъв проблем или нещо такова.Имам нокиа ц7 от втория пост се забелязва че на аналоговия часовник горната част е лилава и копчето на което пише пише unlock е с различен цвят при мен само часовника е такъв но трябва да се вгледаш доста добре за да разбереш че има разлика. Иначе всичко си е ок.Сложих теста с различните нюанси на сивото и някои са лилави другите са добре. Мойта нокиа несъм я купувал от българия купих я от о.Кипър пише че е унгарска засега няма засечки.

niksana8584

Брой мнения : 42
Join date : 28.04.2011

Върнете се в началото Go down

Бъгове и аномалии с нашите умни телефони - Page 4 Empty Re: Бъгове и аномалии с нашите умни телефони

Писане by jojo Пон 16 Май - 20:12

Така, и аз да се ''похваля'' Вчера си пуснах навигацията на N8 след десетина минути угасна и повече не се включи.
Като го пипнах беше доста топъл но и друг път е бил. Сложих го на зарядното но нищо! дори не светва отстрани
диотчето, това ме навежда на мисълта че може би е изгорял. Днес го дадох в сервиз, пък да видим какво ще стане.
Дано не ме мотат много, но се съмнявам в България е нормално нещата да стават бавно! Та колеги внимавайте
телефоните ви да не загряват много. Направо съм бесен и много разочарован!
jojo
jojo

Брой мнения : 115
Join date : 22.03.2011
Age : 40
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Бъгове и аномалии с нашите умни телефони - Page 4 Empty Re: Бъгове и аномалии с нашите умни телефони

Писане by niksana8584 Вто 17 Май - 15:01

Така като гледам форума оставам с впечатлението че Н8 е доста несполучлив телефон за парите си

niksana8584

Брой мнения : 42
Join date : 28.04.2011

Върнете се в началото Go down

Бъгове и аномалии с нашите умни телефони - Page 4 Empty Re: Бъгове и аномалии с нашите умни телефони

Писане by epoc Вто 17 Май - 17:43

Много се бъркаш @niksana8584 аз съм с Н8 от началото на януари месец ... но не е купуван от България а от Италия и мога да ти кажа, че нямам абсолютно никакви проблеми с него работи като никой до сега телефон в ръцете ми. Да има проблеми но предимно в първите версии на телефона ... дефектните които нокиа издърпа от пазара. Доколкото разбрах правени в Унгария. Моят е Финландски и сам невероятно доволен от него. Въпрос на късмет, имам колега с закупен от БГ но внос от вънка само тук му е слаган Български и той няма проблеми с телефона 7 до 9 дена с нормално говорене и слушане на музика държи батерията, просто не съм срещал подобно животно до сега. Само да спомена при мен е също така, при нормална употреба 7 до 9 дена. Като при игри GPS малко в нета говорене около 2 часа музика средно 4 дена, може и 2 дена зависи колко го държа на игри ... но да не забравяме, че и това е невероятно което няма телефон който да се слави с това си чудо Smile
С две думи: НЕВЕРОЯТЕН ТЕЛЕФОН! ... Чакам с нетърпение мажорния PR2.0 и след него каквото дойде 3.0 и тн. Smile
epoc
epoc

Брой мнения : 167
Join date : 13.03.2011
Age : 43
Местожителство : In Hell

Върнете се в началото Go down

Бъгове и аномалии с нашите умни телефони - Page 4 Empty Re: Бъгове и аномалии с нашите умни телефони

Писане by niksana8584 Сря 18 Май - 16:40

epoc Колега ако си се засегнал искрено ти се извинявам изказах мнение от това което съм изчел в нета.Аз нямам Н8 имам C7 но доколкото гледах в нета освен паметта и камерата с нищо не е повече от по-малкия брат C7 моя е унгарски ползвам го вече месец и засега нито веднъж не ми е засичал или правил проблеми

niksana8584

Брой мнения : 42
Join date : 28.04.2011

Върнете се в началото Go down

Бъгове и аномалии с нашите умни телефони - Page 4 Empty Re: Бъгове и аномалии с нашите умни телефони

Писане by morto Чет 19 Май - 0:09

Аз моята Н8, я взех ноември от Т-мобиле Англия, апарата беше от първата пратида (дефектните бройки) след 8 дни употреба и 3-4 внезапни изключвания умря тотално! Тъй като чета мнения, че в България нещата ставали бавно за "успокоение" ще ви споделя в Англия как се отнесоха с моя телефон! Върнах го, след 5 дни ми се обадиха да ида си го взема. Работи точно 1 седмица и пак умря, оказа се че са само преинсталирали софта ! Пак им го върнах иии чаках 4 седмици и 3 дни за да ми го оправят уж. Естествено нищо не оправиха и ми дадоха друг апарат! С него няма грижи!!! sunny

morto

Брой мнения : 43
Join date : 13.03.2011
Age : 34
Местожителство : Благоевград

Върнете се в началото Go down

Бъгове и аномалии с нашите умни телефони - Page 4 Empty Re: Бъгове и аномалии с нашите умни телефони

Писане by jindo Чет 19 Май - 10:53

@niksana8584 - несполучливи бяха първите бройки заради дефект. Н8 е изключително добър и надежден телефон, нещото, което липсваше на Нокиа последните 3 години и заради, което изгубиха пазарен дял. Лично на мен Н8 ми допада повече, заради формата си, а също така, защото ги няма бутоните долу.
@morto - през ноември все още не беше напълно ясно какво се случва и защо "умират" телефоните, важното е, че са реагирали адекватно в момента в който са разбрали, че няма как да се оправи и са ти дали нов апарат.


jindo
jindo

Брой мнения : 64
Join date : 10.03.2011
Местожителство : Берлин, Германия

http://www.favtool.com

Върнете се в началото Go down

Бъгове и аномалии с нашите умни телефони - Page 4 Empty Re: Бъгове и аномалии с нашите умни телефони

Писане by morto Чет 19 Май - 13:53

jindo не съм съгласен с това, че не било ясно защо умират. Точно тогава от Нокиа имаше официално изявление отностно проблема!
[You must be registered and logged in to see this link.]


Последната промяна е направена от morto на Чет 19 Май - 13:56; мнението е било променяно общо 1 път

morto

Брой мнения : 43
Join date : 13.03.2011
Age : 34
Местожителство : Благоевград

Върнете се в началото Go down

Бъгове и аномалии с нашите умни телефони - Page 4 Empty Off

Писане by alexbg67 Чет 19 Май - 13:54

epoc написа:... при нормална употреба 7 до 9 дена.

Направо ти завиждам, моята без да я ръчкам и 48 часа не изкарва... Shocked

alexbg67

Брой мнения : 485
Join date : 27.03.2011
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Бъгове и аномалии с нашите умни телефони - Page 4 Empty Re: Бъгове и аномалии с нашите умни телефони

Писане by eksoldier Чет 19 Май - 14:43

И на мен ми се вижда малко сложна тази работа със 7 - 8 дена каране на батерията. Единствения смарт, който ми кара повече от 2 3 дена е Е51, Н95-2 един ден, Н8 също, като разбира не го ползвам само за разговори...

eksoldier

Брой мнения : 178
Join date : 10.03.2011

Върнете се в началото Go down

Бъгове и аномалии с нашите умни телефони - Page 4 Empty Re: Бъгове и аномалии с нашите умни телефони

Писане by ivo777 Чет 19 Май - 15:16

4-5 дена кара моя.
ivo777
ivo777
Администратор
Администратор

Брой мнения : 1739
Join date : 09.03.2011
Age : 50
Местожителство : Велико Търново

https://symbian-modders.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Бъгове и аномалии с нашите умни телефони - Page 4 Empty Re: Бъгове и аномалии с нашите умни телефони

Писане by alexbg67 Чет 19 Май - 15:37

ivo777 написа:4-5 дена кара моя.
Tips and tricks, плийз?.. Smile Idea sunny

alexbg67

Брой мнения : 485
Join date : 27.03.2011
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Бъгове и аномалии с нашите умни телефони - Page 4 Empty Re: Бъгове и аномалии с нашите умни телефони

Писане by Dracona Чет 19 Май - 15:45

4 5 дена обаче с малко работа по всеки показател (музика, нет, ровичкане, снимки, говорене) Ако се използва по интензивно 2 3 дена. За 1 - 1,5 ден ми е падал с много интернет и игри. Това за основните неща, които хабят много батерия.
Имам и дни с по над 300 - 400 снимки и пак кара около 2 дена в този период.
Вечер съм си го направил да минава на Save Mod от 00:00 до 07:00. Нищо друго.
Аз лично съм доволен много от батерията.

П.С. А и всичко това с връзка за ВиФи на всеки 10 мин. за по 1 мин. Още не мога да разбера какво го предизвиква това.
Dracona
Dracona

Брой мнения : 140
Join date : 11.03.2011
Age : 36
Местожителство : София / Пазарджик

Върнете се в началото Go down

Бъгове и аномалии с нашите умни телефони - Page 4 Empty Re: Бъгове и аномалии с нашите умни телефони

Писане by niksana8584 Чет 19 Май - 18:34

Dracona я ме светни как става това със savemoda и какво точно представлява.Благодаря

niksana8584

Брой мнения : 42
Join date : 28.04.2011

Върнете се в началото Go down

Бъгове и аномалии с нашите умни телефони - Page 4 Empty Re: Бъгове и аномалии с нашите умни телефони

Писане by Dracona Пет 20 Май - 19:04

niksana8584 написа:Dracona я ме светни как става това със savemoda и какво точно представлява.Благодаря

Инсталираш си Nokia Situations от Nokia Beta Labs. И от там може да правиш много настройки по профилите си. Има и за време (по кое време да се активира) Правиш си да кажем профил Night и му задаваш настройки как да звъни и т.н. Има опция и за SaveMod. После го правиш да се пуска примерно от 00:00 до 07:00 и е това. Има много настройки програмата и поне аз я инсталирам първo нея.
Dracona
Dracona

Брой мнения : 140
Join date : 11.03.2011
Age : 36
Местожителство : София / Пазарджик

Върнете се в началото Go down

Бъгове и аномалии с нашите умни телефони - Page 4 Empty Re: Бъгове и аномалии с нашите умни телефони

Писане by ednotri Сря 8 Юни - 16:50

Аз имам следния проблем - отвреме навреме при работа в интернет чрез WiFi телефона блокира.. след което задържам копчето за изкл. в продължение на 10 секунди телефона извибрира 3 пъти, изключва се и го включвам отново. Тогава идва проблема.. всичките ми Widget настройки, уолпейпъри, разменяне на иконите на менюто и като цяло интерфейса, като че ли се рестартира... Не е нещо кой знае какво, но е дразнещо да си настроивам Widgets и Wallpaper на всеки 1-2 дена..

П.П. Искрено ви съчувствам за "лилавите проблеми" аз за късмет го нямам, въпреки, че си взех моята N8 февруари месец.

ednotri

Брой мнения : 2
Join date : 07.06.2011

Върнете се в началото Go down

Бъгове и аномалии с нашите умни телефони - Page 4 Empty Re: Бъгове и аномалии с нашите умни телефони

Писане by Bobkata3302 Вто 28 Юни - 20:23

Здравейте. Имам Nokia C7 (не е хаквана по никакъв начин) и има един малко дразнещ за мен проблем. От време на време не ми показва пропуснатите обаждания в уиджет нотификацията и заедно с това не ъпдейтва уиджет-а на AccuWeather когато дам на началния екран да е в онлайн режим. На какво може да се дължи този проблем? Забелязал съм, че обикновено става когато батерията падне под 50% но не би трябвало да има някаква връзка според мен.

Bobkata3302

Брой мнения : 108
Join date : 27.06.2011

Върнете се в началото Go down

Бъгове и аномалии с нашите умни телефони - Page 4 Empty Re: Бъгове и аномалии с нашите умни телефони

Писане by novak Чет 30 Юни - 4:27

Bobkata3302 написа:Здравейте. Имам Nokia C7 (не е хаквана по никакъв начин) и има един малко дразнещ за мен проблем. От време на време не ми показва пропуснатите обаждания в уиджет нотификацията и заедно с това не ъпдейтва уиджет-а на AccuWeather когато дам на началния екран да е в онлайн режим. На какво може да се дължи този проблем? Забелязал съм, че обикновено става когато батерията падне под 50% но не би трябвало да има някаква връзка според мен.

Аз съм с N8 и имах същия проблем с тези две приложения. Накрая просто тези уиджети ги махнах.

novak
Symbian-Modders Дарител
Symbian-Modders Дарител

Брой мнения : 136
Join date : 12.03.2011
Местожителство : Варна

Върнете се в началото Go down

Бъгове и аномалии с нашите умни телефони - Page 4 Empty Re: Бъгове и аномалии с нашите умни телефони

Писане by Bobkata3302 Чет 30 Юни - 7:07

novak написа:
Bobkata3302 написа:Здравейте. Имам Nokia C7 (не е хаквана по никакъв начин) и има един малко дразнещ за мен проблем. От време на време не ми показва пропуснатите обаждания в уиджет нотификацията и заедно с това не ъпдейтва уиджет-а на AccuWeather когато дам на началния екран да е в онлайн режим. На какво може да се дължи този проблем? Забелязал съм, че обикновено става когато батерията падне под 50% но не би трябвало да има някаква връзка според мен.

Аз съм с N8 и имах същия проблем с тези две приложения. Накрая просто тези уиджети ги махнах.
Не ми се иска да ги махам защото са ми много полезни. Дано се оправи този бъг в следващият ъпдейт.

Bobkata3302

Брой мнения : 108
Join date : 27.06.2011

Върнете се в началото Go down

Бъгове и аномалии с нашите умни телефони - Page 4 Empty Re: Бъгове и аномалии с нашите умни телефони

Писане by eksoldier Вто 12 Юли - 10:54

Здравейте! Днес си инсталирах HX-Patcher by hyperX. След като му зададох най високо качество на снимките камерата ми показа, че ми остават 70 снимки които мога да направя, намалих качеството до най-лошо и пак ми показва 70 снимки, деинсталирах програмата, а показателите ми остават същите 70 снимки. Имам свободни над 1GB, а големината на снимките които правя в момента е 1MB... След заснемането на 13 снимки ми показа, че ми остават 69. Някой има ли идея на какво се дължи това?! Благодаря.

* Оправих проблема, след като инсталирах последната 7 версия на модовете. Сега ми показва 700+ оставащи снимки, както си беше.

eksoldier

Брой мнения : 178
Join date : 10.03.2011

Върнете се в началото Go down

Бъгове и аномалии с нашите умни телефони - Page 4 Empty Re: Бъгове и аномалии с нашите умни телефони

Писане by SoulSurvivor Пон 22 Авг - 10:52

на някой да не му работи заглушаването на звука при входящо повикване, чрез обръщане на телефона, при вкл опция....не работи и заглушаването на алармата....със симбиан анна съм..оправи се...


Последната промяна е направена от amigoloco на Пон 22 Авг - 20:01; мнението е било променяно общо 1 път
SoulSurvivor
SoulSurvivor
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Брой мнения : 1284
Join date : 20.07.2011
Age : 35
Местожителство : Варна, България

Върнете се в началото Go down

Бъгове и аномалии с нашите умни телефони - Page 4 Empty Браузера на Анна

Писане by boiko1 Пон 22 Авг - 14:39

Някой може ли да ми каже откъде си трие историята на браузера на Анна,нещо немога да намеря.Единствения начин е един по един да трия линковете.
boiko1
boiko1

Брой мнения : 183
Join date : 18.08.2011
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Бъгове и аномалии с нашите умни телефони - Page 4 Empty Re: Бъгове и аномалии с нашите умни телефони

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 4 от 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите