Welcome to Symbian-Modders Forum !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Video Player for N8?

3 posters

Go down

Video Player for N8? Empty Video Player for N8?

Писане by delvin Сря 9 Ное - 14:58

Здравейте! Бих изкал да попитам, мога ли да гледам филми със субтитри на моята Н8? Със симбиан белле съм, версия 3.3 на български. Понеже намерих темата само за симбиан Анна. Благодаря предварително.

delvin

Брой мнения : 48
Join date : 19.05.2011

Върнете се в началото Go down

Video Player for N8? Empty Re: Video Player for N8?

Писане by stanchev36 Чет 9 Яну - 18:39

Извинете за въпроса ми, но видях тази тема тук и, за да не пускам нова видях, че старата N8-ца има проблем с Video player-a, някои филми не иска да ги превърта, след като искам да го превъртя не иска да тръгне само стой на една картина и това е.Телефона е с Belle Refresh и помня, че при Anna-та не ми правеше така и се чудя дали има някакъв фикс за това. Този проблем го прави най-много когато филма е 720p, но и при 360p филми пак понякога ми го прави този номер.Дали е от софта и се чудя, ако сложа някой моднат фирм дали ще се оправи проблем.Ще съм ви благодарен, ако споделите при вас дали го има(л) този проблем, ако сте го забелязали.Благодаря ви предварително и приятна и лека вечер.

stanchev36

Брой мнения : 72
Join date : 14.07.2011
Местожителство : Varna

Върнете се в началото Go down

Video Player for N8? Empty Re: Video Player for N8?

Писане by SoulSurvivor Чет 9 Яну - 21:08

Всичко е от формата на файла, прави ги в mp4 и проблеми не би трябвало да имаш. Най-лесно става с програмката format factory.
SoulSurvivor
SoulSurvivor
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Брой мнения : 1284
Join date : 20.07.2011
Age : 35
Местожителство : Варна, България

Върнете се в началото Go down

Video Player for N8? Empty Re: Video Player for N8?

Писане by stanchev36 Пон 22 Дек - 20:11

Здравейте,

Имам въпрос също за сериалите в 720p mkv. Когато са с Dolby звук, самият звук работи, но няма картина, а когато са със DTS звукът не работи, а има картина.Искам да попитам дали на телефони с Anna или по-стара могат да ги подкарат, ако някой има N8 с Anna или по-стара версия на платформата, ако може да пробва един сериал в 720p mkv и Dolby звук, дали работи коректно,че да знам дали да връщам на по-стара версия, ще съм ви много благодарен.

stanchev36

Брой мнения : 72
Join date : 14.07.2011
Местожителство : Varna

Върнете се в началото Go down

Video Player for N8? Empty Re: Video Player for N8?

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите