Welcome to Symbian-Modders Forum !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Как да съживим умряла Nokia N8

+14
pudelo0
paco88
DarkLover
stivann
vwcorrado
bindermish
arif82
matanza
SoulSurvivor
ditomi
bachora
jojo
alexbg67
ivo777
18 posters

Страница 2 от 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Как да съживим умряла Nokia N8 - Page 2 Empty Re: Как да съживим умряла Nokia N8

Писане by DarkLover Вто 13 Мар - 17:02

помагаите,при мен е сащото както при stivann и на мен ми го изписва това съобщение защо така и защо нищо не намира,плссс кажете

DarkLover

Брой мнения : 19
Join date : 11.03.2012

Върнете се в началото Go down

Как да съживим умряла Nokia N8 - Page 2 Empty Re: Как да съживим умряла Nokia N8

Писане by SoulSurvivor Вто 13 Мар - 19:04

DarkLover написа:помагаите,при мен е сащото както при stivann и на мен ми го изписва това съобщение защо така и защо нищо не намира,плссс кажете
ако си си сложил, където трябва RM-XXX папката и си следвал стрикно упътването за флашване с Phoenix, не би трябвало да ти изписва този надпис...в този форум са изписани всички възможни софтуерни проблеми, така, че четете повече, преди да си играете с тамагочитата...
SoulSurvivor
SoulSurvivor
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Брой мнения : 1284
Join date : 20.07.2011
Age : 35
Местожителство : Варна, България

Върнете се в началото Go down

Как да съживим умряла Nokia N8 - Page 2 Empty Re: Как да съживим умряла Nokia N8

Писане by DarkLover Вто 13 Мар - 20:59

SoulSurvivor написа:
DarkLover написа:помагаите,при мен е сащото както при stivann и на мен ми го изписва това съобщение защо така и защо нищо не намира,плссс кажете
ако си си сложил, където трябва RM-XXX папката и си следвал стрикно упътването за флашване с Phoenix, не би трябвало да ти изписва този надпис...в този форум са изписани всички възможни софтуерни проблеми, така, че четете повече, преди да си играете с тамагочитата...




Ако ти някаде виждаш на тез клипчета да се слага някаде файл ми кажи щото аз не виждам такова нещо,ако пък преди да се направи това нещо има друго то моляте пак ми кажи защото незнам кое е и какви са тез папки кадето се местят и такива.мерси

DarkLover

Брой мнения : 19
Join date : 11.03.2012

Върнете се в началото Go down

Как да съживим умряла Nokia N8 - Page 2 Empty Re: Как да съживим умряла Nokia N8

Писане by paco88 Сря 14 Мар - 6:10

DarkLover написа:
SoulSurvivor написа:
DarkLover написа:помагаите,при мен е сащото както при stivann и на мен ми го изписва това съобщение защо така и защо нищо не намира,плссс кажете
ако си си сложил, където трябва RM-XXX папката и си следвал стрикно упътването за флашване с Phoenix, не би трябвало да ти изписва този надпис...в този форум са изписани всички възможни софтуерни проблеми, така, че четете повече, преди да си играете с тамагочитата...




Ако ти някаде виждаш на тез клипчета да се слага някаде файл ми кажи щото аз не виждам такова нещо,ако пък преди да се направи това нещо има друго то моляте пак ми кажи защото незнам кое е и какви са тез папки кадето се местят и такива.мерси
Ако ти излиза ерора че не са намернеи pr1.2 и там другото значи папката ти products е празна.Като изтеглиш фирма(той е на архив ако е от форума и трябва да го разархивираш) имаш папка RM-XXX (596 за Н8 ) тази папка я копираш в C/Program Files(x86)/Nokia/Phoenix/Products ако си със 64 битов Уиндоус,ако си със 32 C/Program Files/Nokia/Phoenix/Products Smile от там Феникса зарежда файловете за флаш,ако ги няма там ти излиза оново съобщение Wink
paco88
paco88

Брой мнения : 269
Join date : 31.08.2011
Age : 35
Местожителство : Аксаково

Върнете се в началото Go down

Как да съживим умряла Nokia N8 - Page 2 Empty Re: Как да съживим умряла Nokia N8

Писане by DarkLover Сря 14 Мар - 13:11

пак нищо,направих това с папката сложих е където ми каза и пак същото съобщение ми излиза,а сега какво следва Smile

DarkLover

Брой мнения : 19
Join date : 11.03.2012

Върнете се в началото Go down

Как да съживим умряла Nokia N8 - Page 2 Empty Re: Как да съживим умряла Nokia N8

Писане by paco88 Сря 14 Мар - 18:02

DarkLover написа:пак нищо,направих това с папката сложих е където ми каза и пак същото съобщение ми излиза,а сега какво следва Smile
обърна ли внимание за особеностите за 64 и 32 битов?Правилно ли е именувана папката?Правилни ли са файловете вътре?Ако правиш както трябва всичко няма да имаш проблем!Ако искаш за по сигурно преинсталирай феникса,пробвай с друг фирм ...
paco88
paco88

Брой мнения : 269
Join date : 31.08.2011
Age : 35
Местожителство : Аксаково

Върнете се в началото Go down

Как да съживим умряла Nokia N8 - Page 2 Empty Re: Как да съживим умряла Nokia N8

Писане by DarkLover Сря 14 Мар - 18:09

точно това ще права,ще преинстална феникса,друго не виждам..папката е правилна RM-596,в нея има 4 фаила и е на точното място незнам друго какво може да е...

DarkLover

Брой мнения : 19
Join date : 11.03.2012

Върнете се в началото Go down

Как да съживим умряла Nokia N8 - Page 2 Empty Re: Как да съживим умряла Nokia N8

Писане by paco88 Сря 14 Мар - 19:40

DarkLover написа:точно това ще права,ще преинстална феникса,друго не виждам..папката е правилна RM-596,в нея има 4 фаила и е на точното място незнам друго какво може да е...
Как 4 файла бе?Трябва да са 8!
paco88
paco88

Брой мнения : 269
Join date : 31.08.2011
Age : 35
Местожителство : Аксаково

Върнете се в началото Go down

Как да съживим умряла Nokia N8 - Page 2 Empty Re: Как да съживим умряла Nokia N8

Писане by DarkLover Чет 15 Мар - 13:03

еми незнам как са ,в самата папка RM-596 има 4 фаила,нямам 8.даите линк към фирма които трябва да изтегля за да видя..

DarkLover

Брой мнения : 19
Join date : 11.03.2012

Върнете се в началото Go down

Как да съживим умряла Nokia N8 - Page 2 Empty Re: Как да съживим умряла Nokia N8

Писане by pudelo0 Чет 15 Мар - 13:15

DarkLover написа:еми незнам как са ,в самата папка RM-596 има 4 фаила,нямам 8.даите линк към фирма които трябва да изтегля за да видя..
[You must be registered and logged in to see this link.]
pudelo0
pudelo0
Модератор
Модератор

Брой мнения : 301
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Как да съживим умряла Nokia N8 - Page 2 Empty Re: Как да съживим умряла Nokia N8

Писане by DarkLover Чет 15 Мар - 13:22

дръш ама нищо като натисна там отваря все различна страница какво да дърпам ???

DarkLover

Брой мнения : 19
Join date : 11.03.2012

Върнете се в началото Go down

Как да съживим умряла Nokia N8 - Page 2 Empty Re: Как да съживим умряла Nokia N8

Писане by pudelo0 Чет 15 Мар - 13:24

DarkLover написа:дръш ама нищо като натисна там отваря все различна страница какво да дърпам ???
В горният ляв ъгъл изчакваш секундите да приклучът и натискаш Скип аиди и слет това Download.
pudelo0
pudelo0
Модератор
Модератор

Брой мнения : 301
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Как да съживим умряла Nokia N8 - Page 2 Empty Re: Как да съживим умряла Nokia N8

Писане by DarkLover Чет 15 Мар - 13:59

толкова ли е сложно да се свали това нещо,сега па регистрация ми иска на 4 sync ,после пък да си сваля клиент на 4 sync,после па да си платя,баси работата маи няма да стане това скоро ;(

DarkLover

Брой мнения : 19
Join date : 11.03.2012

Върнете се в началото Go down

Как да съживим умряла Nokia N8 - Page 2 Empty Re: Как да съживим умряла Nokia N8

Писане by pudelo0 Чет 15 Мар - 14:17

DarkLover написа:толкова ли е сложно да се свали това нещо,сега па регистрация ми иска на 4 sync ,после пък да си сваля клиент на 4 sync,после па да си платя,баси работата маи няма да стане това скоро ;(
Нито регистрация нито пари ти иска натискаш download което е в син цвят,чакаш дваисет секунди и се сваля кое му е сложното?
pudelo0
pudelo0
Модератор
Модератор

Брой мнения : 301
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Как да съживим умряла Nokia N8 - Page 2 Empty Re: Как да съживим умряла Nokia N8

Писане by DarkLover Чет 15 Мар - 14:25

pudelo0 написа:
DarkLover написа:толкова ли е сложно да се свали това нещо,сега па регистрация ми иска на 4 sync ,после пък да си сваля клиент на 4 sync,после па да си платя,баси работата маи няма да стане това скоро ;(
Нито регистрация нито пари ти иска натискаш download което е в син цвят,чакаш дваисет секунди и се сваля кое му е сложното?




Цъкам на синия цвят в които пише Download now и ми излиза друг прозорец които иска да влезна в акаунта си на sync и нищо не сваля

DarkLover

Брой мнения : 19
Join date : 11.03.2012

Върнете се в началото Go down

Как да съживим умряла Nokia N8 - Page 2 Empty Re: Как да съживим умряла Nokia N8

Писане by pudelo0 Чет 15 Мар - 14:30

DarkLover написа:
pudelo0 написа:
DarkLover написа:толкова ли е сложно да се свали това нещо,сега па регистрация ми иска на 4 sync ,после пък да си сваля клиент на 4 sync,после па да си платя,баси работата маи няма да стане това скоро ;(
Нито регистрация нито пари ти иска натискаш download което е в син цвят,чакаш дваисет секунди и се сваля кое му е сложното?
Оххх добре пробваи с




Цъкам на синия цвят в които пише Download now и ми излиза друг прозорец които иска да влезна в акаунта си на sync и нищо не сваля
[You must be registered and logged in to see this link.]
pudelo0
pudelo0
Модератор
Модератор

Брой мнения : 301
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Как да съживим умряла Nokia N8 - Page 2 Empty Re: Как да съживим умряла Nokia N8

Писане by DarkLover Чет 15 Мар - 14:33

мерси че се занимаваш с мен Wink това го дарпам вече а другото след като си направих регистрация стигнах до 20 сек минаха и като цъкнах пак ме прати да си плати пффф

DarkLover

Брой мнения : 19
Join date : 11.03.2012

Върнете се в началото Go down

Как да съживим умряла Nokia N8 - Page 2 Empty Re: Как да съживим умряла Nokia N8

Писане by DarkLover Чет 15 Мар - 15:04

това го оправих почнах флашването и когато закачих вече телефона с usb ми излезе следното съобщение : Unsupported User Action request 6 from TaFirmware.Report an error което би следвало да значи????? трябва ли телефона да не е на оффлайн режим или не е проблем....хелп

DarkLover

Брой мнения : 19
Join date : 11.03.2012

Върнете се в началото Go down

Как да съживим умряла Nokia N8 - Page 2 Empty Re: Как да съживим умряла Nokia N8

Писане by DarkLover Чет 15 Мар - 16:11

DarkLover написа:това го оправих почнах флашването и когато закачих вече телефона с usb ми излезе следното съобщение : Unsupported User Action request 6 from TaFirmware.Report an error което би следвало да значи????? трябва ли телефона да не е на оффлайн режим или не е проблем....хелп




никои ли незнае Sad

DarkLover

Брой мнения : 19
Join date : 11.03.2012

Върнете се в началото Go down

Как да съживим умряла Nokia N8 - Page 2 Empty Re: Как да съживим умряла Nokia N8

Писане by paco88 Чет 15 Мар - 16:42

DarkLover написа:
DarkLover написа:това го оправих почнах флашването и когато закачих вече телефона с usb ми излезе следното съобщение : Unsupported User Action request 6 from TaFirmware.Report an error което би следвало да значи????? трябва ли телефона да не е на оффлайн режим или не е проблем....хелп




никои ли незнае Sad
Ако флашваш в дед усб режим телефона ти трябва да е ИЗКЛЮЧЕН когато го свързваш към кабела.
paco88
paco88

Брой мнения : 269
Join date : 31.08.2011
Age : 35
Местожителство : Аксаково

Върнете се в началото Go down

Как да съживим умряла Nokia N8 - Page 2 Empty Re: Как да съживим умряла Nokia N8

Писане by DarkLover Чет 15 Мар - 16:54

paco88 написа:
DarkLover написа:
DarkLover написа:това го оправих почнах флашването и когато закачих вече телефона с usb ми излезе следното съобщение : Unsupported User Action request 6 from TaFirmware.Report an error което би следвало да значи????? трябва ли телефона да не е на оффлайн режим или не е проблем....хелп




никои ли незнае Sad
Ако флашваш в дед усб режим телефона ти трябва да е ИЗКЛЮЧЕН когато го свързваш към кабела.

тои е изключен,но нали след това трябва да се включи как ще стане това след като самия телефон не може да се включи,постоянно ми се появява тоз надпис и незнам какво значи и какво му липсва,някои знае ли..

DarkLover

Брой мнения : 19
Join date : 11.03.2012

Върнете се в началото Go down

Как да съживим умряла Nokia N8 - Page 2 Empty Re: Как да съживим умряла Nokia N8

Писане by plamenmr Сря 23 Окт - 12:51

Здравейте. Опитвам се да съживя една Нокия Н8. Правил съм го няколко пъти,но сега е по различно и не става в смисъл телефона е огаснал по време на разговор и сега не се включва. Даже и при натискане или задържане на бутона за включване не извибрирва. Пробвах с друга заредена батерия,но положението е същото. Има ли някаква възможност за съживяване или телефона тотално се е споминал? Исках да си припомня клипчетата на Иво от първи пост, но май са изтрити вече.
plamenmr
plamenmr

Брой мнения : 100
Join date : 14.03.2011
Местожителство : гр.Балчик

Върнете се в началото Go down

Как да съживим умряла Nokia N8 - Page 2 Empty Re: Как да съживим умряла Nokia N8

Писане by boby_cage Сря 23 Окт - 21:35

Като го закачиш към компютъра и напомпиш Power бутона намира ли го като устройство? Ако го намира почти е сигурно, че ще живее. Ако обаче не се случва нищо най-вероятно няма да стане с Dead USB. Лично аз досега не съм попадал на N8, който да не мога да съживя, ако е софтуер. Пробвай с тази версия: Phoenix_Service_Software_2011.24.002.46258_Cracked.

boby_cage
Администратор
Администратор

Брой мнения : 718
Join date : 10.03.2011
Age : 45
Местожителство : Шумен

https://symbian-modders.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Как да съживим умряла Nokia N8 - Page 2 Empty Re: Как да съживим умряла Nokia N8

Писане by plamenmr Чет 24 Окт - 6:35

Като го закача към компютъра се чува сигнал и ми изписва "софтуерни драйвери инсталирани успешно". Иначе не мога да го открия като устройство.

п.п. Направих опит за downgrade до Скандинавската версия. Интересното е,че флаша тръгна, минаха 100% и започна да одброява от 25 до 0.След това ме накара да изключа и включа отново USB кабела. Изписа ми,че прави някакво Recovery на телефона и на Bootup и след това Flashing error. Телефона така е неможа да мине в Test mode и не се включи отново. Явно проблема ще е хардуерен.
plamenmr
plamenmr

Брой мнения : 100
Join date : 14.03.2011
Местожителство : гр.Балчик

Върнете се в началото Go down

Как да съживим умряла Nokia N8 - Page 2 Empty Re: Как да съживим умряла Nokia N8

Писане by SoulSurvivor Пет 25 Окт - 17:46

boby_cage написа:Като го закачиш към компютъра и напомпиш Power бутона намира ли го като устройство? Ако го намира почти е сигурно, че ще живее. Ако обаче не се случва нищо най-вероятно няма да стане с Dead USB. Лично аз досега не съм попадал на N8, който да не мога да съживя, ако е софтуер. Пробвай с тази версия: Phoenix_Service_Software_2011.24.002.46258_Cracked.
Аз си имах работа с една безнадеждно умряла нокия, на която първо и се прецакаха джиесем, wi-fi И блутут модулите, като от сервиза на нокия ги презапояваха, но при флашване на телефона, отказват да се инсталират файловете, които ги контролират, като от Нокия казаха че нещо се объркало в секюрити зоната и трябвало да се прати в завод на Нокия, но понеже не беше гаранционен, не ми се занимаваше и го продадох за части. А между другото след доста опити аз успях да го флашна поне веднъж, въпреки че същите модули отново не работеха и го ползвах като мп3 плеър с камера, но след около месец, телефона умря сам и повече не се събуди, въпреки че се зареждаше.
SoulSurvivor
SoulSurvivor
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Брой мнения : 1284
Join date : 20.07.2011
Age : 35
Местожителство : Варна, България

Върнете се в началото Go down

Как да съживим умряла Nokia N8 - Page 2 Empty Re: Как да съживим умряла Nokia N8

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 3 Previous  1, 2, 3  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите