Welcome to Symbian-Modders Forum !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Проблем с интернета

4 posters

Go down

Проблем с интернета Empty Проблем с интернета

Писане by rodmanblg Пон 12 Мар - 8:37

Преди няколко дни си пуснах интернет към плана.при стартиране на опера ме пита дали да се свърже с гпрс но само там.При стартиране на някое приложение например ОВИ СТОР ми дава няма връзка.Ръчно нямам идея как да се свържа с гпрс и да си остане свързан. Когато си пусна скайп се свързва но пак не мога да отворя ови стор. Мина ли на wi-fi няма никакъв проблем.Моля за малко помощ.


И другият ми въпрос е. Programata Fring работи ли на Belle??

rodmanblg

Брой мнения : 42
Join date : 26.08.2011

Върнете се в началото Go down

Проблем с интернета Empty Re: Проблем с интернета

Писане by pudelo0 Пон 12 Мар - 8:59

rodmanblg написа:Преди няколко дни си пуснах интернет към плана.при стартиране на опера ме пита дали да се свърже с гпрс но само там.При стартиране на някое приложение например ОВИ СТОР ми дава няма връзка.Ръчно нямам идея как да се свържа с гпрс и да си остане свързан. Когато си пусна скайп се свързва но пак не мога да отворя ови стор. Мина ли на wi-fi няма никакъв проблем.Моля за малко помощ.


И другият ми въпрос е. Programata Fring работи ли на Belle??
За фринг има решение [You must be registered and logged in to see this link.]
pudelo0
pudelo0
Модератор
Модератор

Брой мнения : 301
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Проблем с интернета Empty Re: Проблем с интернета

Писане by paco88 Пон 12 Мар - 13:32

rodmanblg написа:Преди няколко дни си пуснах интернет към плана.при стартиране на опера ме пита дали да се свърже с гпрс но само там.При стартиране на някое приложение например ОВИ СТОР ми дава няма връзка.Ръчно нямам идея как да се свържа с гпрс и да си остане свързан. Когато си пусна скайп се свързва но пак не мога да отворя ови стор. Мина ли на wi-fi няма никакъв проблем.Моля за малко помощ.


И другият ми въпрос е. Programata Fring работи ли на Belle??
При включени моилни данни(гпрс) приложенията изискващи интернет си ползват гпрс-а,ако пуснеш wi-fi се пренасочват през него.Моилните данни се вкл и изкл много лесно от падащото меню горе Smile а защо опрета те пита как да се свържеш-така е направено самото приложение.И други са така-SoundHound например или SPB Weather също Smile
paco88
paco88

Брой мнения : 269
Join date : 31.08.2011
Age : 35
Местожителство : Аксаково

Върнете се в началото Go down

Проблем с интернета Empty Re: Проблем с интернета

Писане by rodmanblg Пон 12 Мар - 14:36

При мен не става и не става. Пуснал съм си моб. данни и пак не става.Maps не иска да работи, казва ми няма връзка или нещо от този сорт. Но най интересното от всичко е че дори и когато е пуснат интернета и съм си пуснал fring, maps_ отново ми казва че няма вързка.

rodmanblg

Брой мнения : 42
Join date : 26.08.2011

Върнете се в началото Go down

Проблем с интернета Empty Re: Проблем с интернета

Писане by paco88 Пон 12 Мар - 16:15

rodmanblg написа:При мен не става и не става. Пуснал съм си моб. данни и пак не става.Maps не иска да работи, казва ми няма връзка или нещо от този сорт. Но най интересното от всичко е че дори и когато е пуснат интернета и съм си пуснал fring, maps_ отново ми казва че няма вързка.
Настройките за ГПРС верни ли са?За мап-са пробвай да го преинсталираш(а ти карта свалена имаш ли на телефона?) или друга версия пробвай...
paco88
paco88

Брой мнения : 269
Join date : 31.08.2011
Age : 35
Местожителство : Аксаково

Върнете се в началото Go down

Проблем с интернета Empty Re: Проблем с интернета

Писане by rodmanblg Вто 13 Мар - 10:09

свалил съм всичко. Картата е последната версия на Бг. Когато го пусна през Wi-fi се намирам много бързо и няма никакъв проблем. Но през гпрс си казва постоянно няма връзка.

rodmanblg

Брой мнения : 42
Join date : 26.08.2011

Върнете се в началото Go down

Проблем с интернета Empty Re: Проблем с интернета

Писане by paco88 Вто 13 Мар - 10:46

rodmanblg написа:свалил съм всичко. Картата е последната версия на Бг. Когато го пусна през Wi-fi се намирам много бързо и няма никакъв проблем. Но през гпрс си казва постоянно няма връзка.
отиди в настройки на приложенията/позициониране/методи за позициониране и избери горните две(подпомогнат и интегиран гпс) щом имаш неограничен интернет нека да го ползваш Smile
paco88
paco88

Брой мнения : 269
Join date : 31.08.2011
Age : 35
Местожителство : Аксаково

Върнете се в началото Go down

Проблем с интернета Empty Re: Проблем с интернета

Писане by rodmanblg Чет 15 Мар - 10:42

Това го бях задал още в началото. Обаче пак не става колега. Щом пусна мапса и ми дава връзката не е намерена а интернет имам.

rodmanblg

Брой мнения : 42
Join date : 26.08.2011

Върнете се в началото Go down

Проблем с интернета Empty Re: Проблем с интернета

Писане by emokalchev Чет 15 Мар - 14:05

Виж и във настройки-свързване-настройки-мрежови връзки-точките на достъп, коя е с приоритет. Опитай и с изключен Wi-fi.
В Операта можеш да зададеш да не те пита, а с какво да отваря страниците. Настройки-разширени-свързване.

emokalchev

Брой мнения : 14
Join date : 01.12.2011

Върнете се в началото Go down

Проблем с интернета Empty Re: Проблем с интернета

Писане by rodmanblg Пет 16 Мар - 8:36

всичко съм направил за мапса говоря,че и там съм задал всичко и пак не става. С другите неща нямам проблем

rodmanblg

Брой мнения : 42
Join date : 26.08.2011

Върнете се в началото Go down

Проблем с интернета Empty Re: Проблем с интернета

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите