Welcome to Symbian-Modders Forum !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Добър офис за Nokia N8

Go down

Добър офис за Nokia N8 Empty Добър офис за Nokia N8

Писане by strikercho Пет 11 Окт - 21:58

Здравейте, имам нужда от помощ за следното: Имам фабрично качени въпросните две програмки. С Нокиа Бел съм. Те си работят много добре, но проблема е, че едната заема около 11, а другата около 4 МВ, а на всичкото отгоре са инсталирани на С. Ще съм страшно благодарен ако някой предложи един от двата варианта - махам ги и слагам нещо друго, но на Е или по някакъв начин да ги преместя/преинсталирам от С на Е. Проблема е, че ги няма в Нокиа Стор, в мобиле9 има само Quickoffice.
Предварително благодаря!
ПС: Пробвах Smartoffice, но не ми хареса, защото не можеш да редактираш документи, а и не може да се зуумват.
strikercho
strikercho

Брой мнения : 51

Върнете се в началото Go down

Добър офис за Nokia N8 Empty Re: Добър офис за Nokia N8

Писане by detector Нед 13 Окт - 16:58

strikercho написа:Здравейте, имам нужда от помощ за следното: Имам фабрично качени въпросните две програмки. С Нокиа Бел съм. Те си работят много добре, но проблема е, че едната заема около 11, а другата около 4 МВ, а на всичкото отгоре са инсталирани на С. Ще съм страшно благодарен ако някой предложи един от двата варианта - махам ги и слагам нещо друго, но на Е или по някакъв начин да ги преместя/преинсталирам от С на Е. Проблема е, че ги няма в Нокиа Стор, в мобиле9 има само Quickoffice.
Предварително благодаря!
ПС: Пробвах Smartoffice, но не ми хареса, защото не можеш да редактираш документи, а и не може да се зуумват.
Заповядай! Инсталирай ги където искаш. Премахнал съм им ненужните езици. Имат само български и английски. За рийдъра трябва телефона ти да е хакнат, но за офиса не съм сигурен. Моя винаги го хаквам. Пробвай.
Р.Р. Нещо не мога да ги кача тук. Ето линк [You must be registered and logged in to see this link.]
detector
detector

Брой мнения : 139
Местожителство : Варна

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите