Welcome to Symbian-Modders Forum !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Потъмнели пиксели на Nokia N8

2 posters

Go down

Потъмнели пиксели на Nokia N8 Empty Потъмнели пиксели на Nokia N8

Писане by stanchev36 Чет 19 Дек - 20:11

Извинете за въпроса ми, но отскоро забелязах като се вгледах в дисплея, че когато телефона е в пейзажен режим където е иконката за батерията където стой в портретен ми стоят пикселите по-тъмни (все едно батерията се е отпечатала).Това си личи най-много на бял фон.При вас така ли е, защото не знам дали да мисля че нещо с дисплея не е в ред или е така по-принцип.Ще съм много благодарен на всички, които се отзоват.

stanchev36

Брой мнения : 72
Join date : 14.07.2011
Местожителство : Varna

Върнете се в началото Go down

Потъмнели пиксели на Nokia N8 Empty Re: Потъмнели пиксели на Nokia N8

Писане by stanchev36 Нед 22 Дек - 11:26

Мислех, че проблема е софтуерен,но след като направих хард-ресет на телефона проблема си остана.Не мога да разбера дали проблема е в дисплея или на друго място.

stanchev36

Брой мнения : 72
Join date : 14.07.2011
Местожителство : Varna

Върнете се в началото Go down

Потъмнели пиксели на Nokia N8 Empty Re: Потъмнели пиксели на Nokia N8

Писане by mitko992 Пет 27 Дек - 0:39

Проблема е в дисплея, защото батерията е мястото където тя седи постоянно и очертанията и най-рядко се променят и просто пикселите там прегарят леко. Това ми се е случвало и на монитор на който седи една и съща неподвижна картина после се вижда картинката леко дори на бял фон! Оправя се или със смяна на дисплея или там където е батерията трябва да се движи нещо известно време и се заличава това е! Smile

mitko992

Брой мнения : 85
Join date : 18.04.2011

Върнете се в началото Go down

Потъмнели пиксели на Nokia N8 Empty Re: Потъмнели пиксели на Nokia N8

Писане by stanchev36 Пет 27 Дек - 21:31

Много ти благодаря за отговора имаш едно голям реп + от мен Smile.Също така си мисля,ако направя Downgrade на телефона до Symbian Anna и сам с нея за няколко месеца дали ще се премехне този проблем от дисплея.Все пак много благодаря за отговора и весела нова година.

stanchev36

Брой мнения : 72
Join date : 14.07.2011
Местожителство : Varna

Върнете се в началото Go down

Потъмнели пиксели на Nokia N8 Empty Re: Потъмнели пиксели на Nokia N8

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите