Welcome to Symbian-Modders Forum !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Потъмнели пиксели на Nokia N8

Go down

Потъмнели пиксели на Nokia N8 Empty Потъмнели пиксели на Nokia N8

Писане by stanchev36 Чет 19 Дек - 20:11

Извинете за въпроса ми, но отскоро забелязах като се вгледах в дисплея, че когато телефона е в пейзажен режим където е иконката за батерията където стой в портретен ми стоят пикселите по-тъмни (все едно батерията се е отпечатала).Това си личи най-много на бял фон.При вас така ли е, защото не знам дали да мисля че нещо с дисплея не е в ред или е така по-принцип.Ще съм много благодарен на всички, които се отзоват.

stanchev36

Брой мнения : 72
Местожителство : Varna

Върнете се в началото Go down

Потъмнели пиксели на Nokia N8 Empty Re: Потъмнели пиксели на Nokia N8

Писане by stanchev36 Нед 22 Дек - 11:26

Мислех, че проблема е софтуерен,но след като направих хард-ресет на телефона проблема си остана.Не мога да разбера дали проблема е в дисплея или на друго място.

stanchev36

Писане by mitko992 Пет 27 Дек - 0:39

Проблема е в дисплея, защото батерията е мястото където тя седи постоянно и очертанията и най-рядко се променят и просто пикселите там прегарят леко. Това ми се е случвало и на монитор на който седи една и съща неподвижна картина после се вижда картинката леко дори на бял фон! Оправя се или със смяна на дисплея или там където е батерията трябва да се движи нещо известно време и се заличава това е! Smile

mitko992

Брой мнения : 85

Писане by stanchev36 Пет 27 Дек - 21:31

Много ти благодаря за отговора имаш едно голям реп + от мен Smile.Също така си мисля,ако направя Downgrade на телефона до Symbian Anna и сам с нея за няколко месеца дали ще се премехне този проблем от дисплея.Все пак много благодаря за отговора и весела нова година.

stanchev36

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Върнете се в началото

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите