Welcome to Symbian-Modders Forum !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Закупуване на продукти от ebay

+25
morto
Slade
jindo
boby_cage
pslabakov
kunchev82
SoulSurvivor
xerion
alexbg67
ivaylo8010
xmen222
eksoldier
ivo.pif
niksana8584
wise guy
Dracona
Dedwen
STORM
SmasHinG
$©@®N™
bachora
Teodor
Jonny
collectorbg
ivo777
29 posters

Страница 5 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Закупуване на продукти от ebay - Page 5 Empty Re: Закупуване на продукти от ebay

Писане by SoulSurvivor Пет 26 Окт - 14:49

Принципно между 15 и 25 работни дни...
SoulSurvivor
SoulSurvivor
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Брой мнения : 1284
Join date : 20.07.2011
Age : 35
Местожителство : Варна, България

Върнете се в началото Go down

Закупуване на продукти от ebay - Page 5 Empty Re: Закупуване на продукти от ebay

Писане by klitemnestra Пет 26 Окт - 15:14

Не е бърза доставката, но пък не бързам за никъде... нали така. Smile Как можем да се уговорим да ми вземеш един калъф,а аз после да ти го платя чрез куриер? По скайп или тук на лично?

klitemnestra

Брой мнения : 81
Join date : 25.10.2012
Age : 32

Върнете се в началото Go down

Закупуване на продукти от ebay - Page 5 Empty Re: Закупуване на продукти от ebay

Писане by telsho Сря 5 Дек - 19:02

здравейте съфорумници.пиша ви от англия.идеята ми е следната.,който иска нещо да си поръчва няма грижи да му го закупя,само че от амазон-по коректни са от и-бей,няма да давам пример колко народ е изгорял с пари и чарджене.по удобно е да се съберете повече с една поръчка.доставката е в пловдив до жена ми след което се препращат до получателя с наложен платеж плюс куриерската пратка.с това мога да помогна.

поздрави от лондон
telsho
telsho
Symbian-Modders Дарител
Symbian-Modders Дарител

Брой мнения : 24
Join date : 09.03.2011
Age : 44
Местожителство : London-UNITED KINGDOM

Върнете се в началото Go down

Закупуване на продукти от ebay - Page 5 Empty Re: Закупуване на продукти от ebay

Писане by ninnata Нед 9 Дек - 7:20

Здравейте! Знаете ли дали има някакъв проблем с получаване на стоки от Китай? Вече трета пратка не пристига, докато от Хонг Конг идват, а от Тайван даже пристигат светкавично (за седмица, все едно са в Европа). Всички поръчки ги правя през ebay.com, а адресът ми е пощенска кутия в София, т.е. няма вариант някой да ги краде (до преди година имах и такъв проблем, докато заявявах пратките да пристигат на домашния ми адрес).

ninnata

Брой мнения : 30
Join date : 17.06.2012
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Закупуване на продукти от ebay - Page 5 Empty Re: Закупуване на продукти от ebay

Писане by SoulSurvivor Вто 11 Дек - 9:06

Кога са поръчани нещата, че вече е в сила празничното забавяне...
SoulSurvivor
SoulSurvivor
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Брой мнения : 1284
Join date : 20.07.2011
Age : 35
Местожителство : Варна, България

Върнете се в началото Go down

Закупуване на продукти от ebay - Page 5 Empty Re: Закупуване на продукти от ebay

Писане by ninnata Сря 12 Дек - 18:30

О, отдавна. Едното е от септември, а другите две - от октомври. Не е от празниците, има нещо в Китай...

ninnata

Брой мнения : 30
Join date : 17.06.2012
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Закупуване на продукти от ebay - Page 5 Empty Re: Закупуване на продукти от ebay

Писане by SoulSurvivor Сря 12 Дек - 21:31

ninnata написа:О, отдавна. Едното е от септември, а другите две - от октомври. Не е от празниците, има нещо в Китай...
Аз имам една, която е от септември и още не е дошла, но от октомври всичките пристигнаха...
SoulSurvivor
SoulSurvivor
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Брой мнения : 1284
Join date : 20.07.2011
Age : 35
Местожителство : Варна, България

Върнете се в началото Go down

Закупуване на продукти от ebay - Page 5 Empty Re: Закупуване на продукти от ebay

Писане by ninnata Вто 8 Яну - 5:45

Да ви попитам, доволни ли сте от златните батерии?

Аз поръчах две батерии: за Х6 на мъжа ми (от Тайван - дойде за 7 дни!) и за моята N8 (от Англия, от въпросния ecell; стандартно си дойде за 5 дни). В началото бяха супер, неговия тел. даже държеше по 7-8-9 дни, а моят - до 5. Обаче месец по-късно и двата телефона взеха да изгасват на 2-рия ден. За батерията на мъжа ми бях оставила feedback на продавача, но за моята не бях и му писах. Предложи ми да ми върне парите, ако оставя положителен feedback, т.е. вероятно знае, че стоката му е менте.

А за забавените поръчки от Китай, едното нещо дойде, пътувало е 2 месеца, останалите две не вярвам да пристигнат. Но пък вече не поръчвам от Китай, гледам да е от Хонг Конг.

ninnata

Брой мнения : 30
Join date : 17.06.2012
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Закупуване на продукти от ebay - Page 5 Empty Re: Закупуване на продукти от ebay

Писане by stre4 Вто 8 Яну - 16:20

тук има всичко а най хубавото е че доставката е безплатна до България.
stre4
stre4

Брой мнения : 75
Join date : 11.08.2011
Age : 39
Местожителство : Плевен

Върнете се в началото Go down

Закупуване на продукти от ebay - Page 5 Empty Re: Закупуване на продукти от ebay

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 5 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите