Welcome to Symbian-Modders Forum !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Закупуване на продукти от ebay

+25
morto
Slade
jindo
boby_cage
pslabakov
kunchev82
SoulSurvivor
xerion
alexbg67
ivaylo8010
xmen222
eksoldier
ivo.pif
niksana8584
wise guy
Dracona
Dedwen
STORM
SmasHinG
$©@®N™
bachora
Teodor
Jonny
collectorbg
ivo777
29 posters

Страница 4 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Закупуване на продукти от ebay - Page 4 Empty Re: Закупуване на продукти от ebay

Писане by eksoldier Вто 13 Дек - 13:50

Приятели май май няма да ме зарадват скоро... Доставката е от Калифорния до Саутхемптън UK с https://www.usps.com/business/first-class-international-mail-for-business.htm? , четох, че доста се бавели с тази поща, а и се случва да губят поръчките. Я кажете имате ли някакви наблюдения по въпроса, че моята приятелка си идва на 19 20ти, дали ще дочака пратката, която е поръчана миналия понеделник от тук: http://www.ebay.com/itm/Anker-Astro-External-Battery-fr-Nokia-N900-N8-N97-C6-C3-/320754968849?_trksid=p3286.m7&_trkparms=algo%3DLVI%26itu%3DUCI%26otn%3D2%26po%3DLVI%26ps%3D63%26clkid%3D4861623010982615286 Smile

eksoldier

Брой мнения : 178
Join date : 10.03.2011

Върнете се в началото Go down

Закупуване на продукти от ebay - Page 4 Empty Re: Закупуване на продукти от ebay

Писане by jindo Вто 13 Дек - 16:29

Ако е платено с paypal до 5 работни дни, банков превод - минимум 8работни дни.
jindo
jindo

Брой мнения : 64
Join date : 10.03.2011
Местожителство : Берлин, Германия

http://www.favtool.com

Върнете се в началото Go down

Закупуване на продукти от ebay - Page 4 Empty Re: Закупуване на продукти от ebay

Писане by eksoldier Вто 3 Яну - 17:58

jindo написа:Ако е платено с paypal до 5 работни дни, банков превод - минимум 8работни дни.

Така, моята позната се връща днес в Англия и ще видим дали е дошло нещо, ако не... назад със 70 кинта Smile

eksoldier

Брой мнения : 178
Join date : 10.03.2011

Върнете се в началото Go down

Закупуване на продукти от ebay - Page 4 Empty Re: Закупуване на продукти от ebay

Писане by SoulSurvivor Пет 20 Яну - 21:45

Вече има надежда и аз да се сдобия с бекъп батерията, до 1 седмица...
SoulSurvivor
SoulSurvivor
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Брой мнения : 1284
Join date : 20.07.2011
Age : 35
Местожителство : Варна, България

Върнете се в началото Go down

Закупуване на продукти от ebay - Page 4 Empty Re: Закупуване на продукти от ebay

Писане by eksoldier Пет 20 Яну - 21:50

Радвам се. Понеже моята не стигна на време в Англия преди НГ, ми я пратиха вчера и до седмица и аз може да се радвам най-после...

eksoldier

Брой мнения : 178
Join date : 10.03.2011

Върнете се в началото Go down

Закупуване на продукти от ebay - Page 4 Empty Re: Закупуване на продукти от ebay

Писане by SoulSurvivor Пет 20 Яну - 21:52

eksoldier написа:Радвам се. Понеже моята не стигна на време в Англия преди НГ, ми я пратиха вчера и до седмица и аз може да се радвам най-после...
има я налична в склад в лондон...
SoulSurvivor
SoulSurvivor
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Брой мнения : 1284
Join date : 20.07.2011
Age : 35
Местожителство : Варна, България

Върнете се в началото Go down

Закупуване на продукти от ebay - Page 4 Empty Re: Закупуване на продукти от ebay

Писане by eksoldier Пет 20 Яну - 21:57

Ами не знам. Аз я бях поръчал първо на един приятел, който живее в Лондон, но не знаеше кога ще си идва в Бг. На него му пристигна за 4 дена, даже и за него си беше вземал, но като му казах, че съм я поръчал на друг, който ще ми я донесе, той не се бавил и я продал веднага... Very Happy

eksoldier

Брой мнения : 178
Join date : 10.03.2011

Върнете се в началото Go down

Закупуване на продукти от ebay - Page 4 Empty Re: Закупуване на продукти от ebay

Писане by Slade Пет 27 Яну - 21:59

Здравейте, въпросът ми е към всички, които си купиха "златната" батерия: Загрява ли много при зареждане или натоварване на телефона? Има ли изобщо някакви проблеми?
Много ми харесва идеята за батерия с двойно по-голям ток, но съм виждал какво се случва при прегряване на литиеви батерии и не искам телефонът ми да се овъгли.

Тук прочетох някои отзиви за батерията от купувачи, повечето твърдят, че държи колкото стандартната, а други, че направо е фалшива:
http://feedback.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewFeedback2&ftab=AllFeedback&userid=e_cell&iid=190506256989&de=off&items=25&interval=30&which=neutral&mPg=7&page=1

Slade

Брой мнения : 70
Join date : 11.03.2011

Върнете се в началото Go down

Закупуване на продукти от ebay - Page 4 Empty Re: Закупуване на продукти от ebay

Писане by jindo Пет 27 Яну - 23:38

Моята N8 е вече една година с така (предполагам, че оригиналната ми се е скапала) и нямам абсолютно никакви проблеми. С нормално използване все още държи по 5-6 дни.
jindo
jindo

Брой мнения : 64
Join date : 10.03.2011
Местожителство : Берлин, Германия

http://www.favtool.com

Върнете се в началото Go down

Закупуване на продукти от ebay - Page 4 Empty Re: Закупуване на продукти от ebay

Писане by eksoldier Нед 5 Фев - 18:48

От днес вече се радвам на външната батерия. Зареди ми Н8-цата, която беше на 5% за около час и половина. Ако имате въпроси питайте Smile

eksoldier

Брой мнения : 178
Join date : 10.03.2011

Върнете се в началото Go down

Закупуване на продукти от ebay - Page 4 Empty Re: Закупуване на продукти от ebay

Писане by SoulSurvivor Нед 5 Фев - 21:30

аз така и не получих своята...честито, сигурно ще ти е много полезна.
SoulSurvivor
SoulSurvivor
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Брой мнения : 1284
Join date : 20.07.2011
Age : 35
Местожителство : Варна, България

Върнете се в началото Go down

Закупуване на продукти от ebay - Page 4 Empty Re: Закупуване на продукти от ebay

Писане by eksoldier Нед 5 Фев - 21:42

Да, заслужаваше си дългото чакане... Wink

eksoldier

Брой мнения : 178
Join date : 10.03.2011

Върнете се в началото Go down

Закупуване на продукти от ebay - Page 4 Empty Re: Закупуване на продукти от ebay

Писане by morto Вто 14 Фев - 21:10

Колеги и аз си взех 2430mah батерия и не съм сигурен дали издържа дори колкото оригиналната! Писах му на този продавач неутрален фиидбак, а той ми предложи да ми върне парите без да му пращам батерията обратно. В замяна на това да му напиша позитивен фиидбак! Не се лъжете да поръчвате!

morto

Брой мнения : 43
Join date : 13.03.2011
Age : 34
Местожителство : Благоевград

Върнете се в началото Go down

Закупуване на продукти от ebay - Page 4 Empty Re: Закупуване на продукти от ebay

Писане by jindo Вто 14 Фев - 21:45

morto написа:Колеги и аз си взех 2430mah батерия и не съм сигурен дали издържа дори колкото оригиналната! Писах му на този продавач неутрален фиидбак, а той ми предложи да ми върне парите без да му пращам батерията обратно. В замяна на това да му напиша позитивен фиидбак! Не се лъжете да поръчвате!

Минимум три пълни заряда трябва да й направиш за да можеш да прецениш дали е окей. Ако продължава да те съмнява - премери двете батерии на елетронна теглилка, ако новата е по-лека значи е менте.
jindo
jindo

Брой мнения : 64
Join date : 10.03.2011
Местожителство : Берлин, Германия

http://www.favtool.com

Върнете се в началото Go down

Закупуване на продукти от ebay - Page 4 Empty Re: Закупуване на продукти от ebay

Писане by morto Вто 14 Фев - 22:36

ползвам я вече 8 дни и всеки ден слушам онлайн радио и има 8-10 пълни изтощавания и зареждания! Теглилка нямам, но с оригиналната радиото свири около 1 час повече!

morto

Брой мнения : 43
Join date : 13.03.2011
Age : 34
Местожителство : Благоевград

Върнете се в началото Go down

Закупуване на продукти от ebay - Page 4 Empty Re: Закупуване на продукти от ebay

Писане by ivo777 Сря 15 Фев - 5:45

Уличил си калпава бройка явно,аз и колегата Дидо отдавна ползваме тези батерии и определено държат повече от оригиналната.
ivo777
ivo777
Администратор
Администратор

Брой мнения : 1739
Join date : 09.03.2011
Age : 50
Местожителство : Велико Търново

https://symbian-modders.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Закупуване на продукти от ebay - Page 4 Empty Re: Закупуване на продукти от ebay

Писане by morto Сря 15 Фев - 7:56

Факта че ми предложи да ми върне парите (без да му връщам батерията) за позитивен фиидбак ми е достатъчен тази батерия fake!

morto

Брой мнения : 43
Join date : 13.03.2011
Age : 34
Местожителство : Благоевград

Върнете се в началото Go down

Закупуване на продукти от ebay - Page 4 Empty Re: Закупуване на продукти от ebay

Писане by ivo777 Сря 15 Фев - 8:30

Ползваме я вече над половин година и сме супер доволни,но щом казваш,че е fake... Basketball
ivo777
ivo777
Администратор
Администратор

Брой мнения : 1739
Join date : 09.03.2011
Age : 50
Местожителство : Велико Търново

https://symbian-modders.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Закупуване на продукти от ebay - Page 4 Empty Re: Закупуване на продукти от ebay

Писане by SmasHinG Сря 15 Фев - 10:24

Няма какво да се лъжем това е истината. http://www.amazon.com/Anker-Sensation-Incredible-Thunderbolt-Revolution/dp/B005K7192G/ref=pd_luc_sbs_01_01_t_lh#productPromotions
Винаги под ръка в джоба или колата. Като ходите на по дълго пътешествие или бързате и виждате, че на телефона пада батерията и нямате време да я заредите. С това чудо правиш 4 пълни зареждания на оригиналната батерия. Смятайте колко ще те искара телефона ако си някъде на почивка или друго без зарядно Smile
SmasHinG
SmasHinG

Брой мнения : 270
Join date : 15.04.2011
Age : 39
Местожителство : гр. Раковски

Върнете се в началото Go down

Закупуване на продукти от ebay - Page 4 Empty Re: Закупуване на продукти от ebay

Писане by Slade Вто 21 Фев - 0:17

Tова е добро, но струва към 40$ и върши същата работа като това:
http://www.ebay.co.uk/itm/MOBILE-PHONE-BATTERY-POWERED-EMERGENCY-CHARGER-/140511023508?pt=UK_MobilePhones_MobilePhoneAccessories_MobilePhoneChargers&hash=item20b71c1194#ht_3706wt_1164
Аз си го взех от ebay и с 4 АА NiMh батерии по 2700Ah на моята нокия й прави 2 пълни зареждания, а аз имам доста такива батерии из къщи и като тръгна на някъде бих могъл да карам със седмици без ток (ако се наложи).

АА батериите могат да се сменят, както и да се купят навсякъде по света, но тази джаджа от Амазон по-горе трябва да се зарежда всеки път някъде. Освен това си има вградена батерия, която при активна употреба ще сдаде багажа за 2-3 години и после 40$ в кофата.

Slade

Брой мнения : 70
Join date : 11.03.2011

Върнете се в началото Go down

Закупуване на продукти от ebay - Page 4 Empty Re: Закупуване на продукти от ebay

Писане by klitemnestra Пет 26 Окт - 4:15

Добро утро, търся си калъфче за моята 808-ца, не ми се иска да надраскам нещо което струва 1000 лева+. Това което търся е калъфче препоръчано от нокиа CC-3046 с капаче за камерата. Търсих го доста в интернет и в моя град и не мога да го открия никъде, няма го и в Ebay. Писах и в дата и там дадоха няколко линка, имаше го само в амазон и беше изчерпано количество, а и нямам карта да поръчам от там. Възможно ли е някой ако знае място на което продават да ми каже или да ми поръча? В интернет видях различни цени от 28 лева до 70, че и на горе. Може и да ми препоръчате друго ако знаете. Това го видях в червен и черен цвят, исках бяло понеже ми е бял телефона, но и черното ме устройва. Склонен съм да дам някой друг лев за почерпка само и само да го имам! Smile

klitemnestra

Брой мнения : 81
Join date : 25.10.2012
Age : 32

Върнете се в началото Go down

Закупуване на продукти от ebay - Page 4 Empty Re: Закупуване на продукти от ebay

Писане by ivo777 Пет 26 Окт - 5:10

Аз също си търся въпросния калъф,ако някой има идеи да казва.
ivo777
ivo777
Администратор
Администратор

Брой мнения : 1739
Join date : 09.03.2011
Age : 50
Местожителство : Велико Търново

https://symbian-modders.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Закупуване на продукти от ebay - Page 4 Empty Re: Закупуване на продукти от ebay

Писане by boby_cage Пет 26 Окт - 5:56

Доста е трудно да се намери оригиналното калъфче, модел CC-3046. Мисля, че само в Щатите може да се поръча. За да е по ефективно търсенето с eksoldier се комбинирахме да търсим заедно и ако някой намери да вземе и за другия. След около два месеца търсене разбрах че един познат се връща от Щатите и му поръчах да вземе две бройки. Така че мисля това е начина да го имате. Има и алтернативни варианти, като ето това. Продава го мой познат, който има сервиз за GSM. Всъщност точно той ми помогна да се сдобия с оригиналното калъфче. В интерес на истината не е лошо, само че няма защитен капак за камерата. Иначе стои добре на телефона.

boby_cage
Администратор
Администратор

Брой мнения : 718
Join date : 10.03.2011
Age : 45
Местожителство : Шумен

https://symbian-modders.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Закупуване на продукти от ebay - Page 4 Empty Re: Закупуване на продукти от ebay

Писане by SoulSurvivor Пет 26 Окт - 7:32

От Амазон САЩ, с посредник ще излезе около 50лв.+ доставката а от други американски сайтове за 55-60лв... http://www.amazon.com/Nokia-02732F6-CC-3046-Cover-Pureview/dp/B007P5DNHK/ref=sr_1_1?s=wireless&ie=UTF8&qid=1351236174&sr=1-1&keywords=Nokia++CC-3046 ако някой се интересува, да пише...
SoulSurvivor
SoulSurvivor
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Брой мнения : 1284
Join date : 20.07.2011
Age : 35
Местожителство : Варна, България

Върнете се в началото Go down

Закупуване на продукти от ebay - Page 4 Empty Re: Закупуване на продукти от ebay

Писане by klitemnestra Пет 26 Окт - 12:44

До колко време ще стигне до моите ръце в тези случаи? Виждам, че е изчерпано количество. Smile

klitemnestra

Брой мнения : 81
Join date : 25.10.2012
Age : 32

Върнете се в началото Go down

Закупуване на продукти от ebay - Page 4 Empty Re: Закупуване на продукти от ebay

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 4 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите