Welcome to Symbian-Modders Forum !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vision of Tilesilicious Lite

2 posters

Go down

Vision of Tilesilicious Lite Empty Vision of Tilesilicious Lite

Писане by boby_cage Сря 6 Мар - 22:42

Това е поредната тема от Vision серията. Този пък за основа съм използвал Vision of Pureness 4 Lite. Махнал съм досадните линии и икони от тулбара. Сложих тапета, изображението на повикване и музикалния плеър от темата Tilesilicious M. Получи се отличен микс. Версията е подписана.

[You must be registered and logged in to see this link.]


Последната промяна е направена от boby_cage на Пон 25 Мар - 18:52; мнението е било променяно общо 1 път

boby_cage
Администратор
Администратор

Брой мнения : 718
Join date : 10.03.2011
Age : 45
Местожителство : Шумен

https://symbian-modders.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Vision of Tilesilicious Lite Empty Re: Vision of Tilesilicious Lite

Писане by klitemnestra Чет 7 Мар - 1:20

Браво, страхотна работа Bobi, много ми харесва тази тема. Наскоро попаднах на ето тази тема [You must be registered and logged in to see this link.] и много ме привлякоха иконите, биха могли да паснат чудесно на тази тема... жалко обаче че човека направил тази тема не казва нищо за ъпдейти на иконите. Лично на мен много ми се иска да видя твоя тема Bobi с иконите от тази тема, която постнах и смея да кажа, че имам някакви познания с фотошоп и имам желание да се съберем няколко човека, да се организираме и да си направим такива икони за тази тема, защото съм сигурен, че ще паснат страхотно. Много ми се иска, ако има наивни и разбиращи от фотошоп колеги от форума да подпомогнат за направата на някаква специална тема само за хората ползващи сайта. Относто темичката, заслужен реп+ Exclamation

klitemnestra

Брой мнения : 81
Join date : 25.10.2012
Age : 32

Върнете се в началото Go down

Vision of Tilesilicious Lite Empty Re: Vision of Tilesilicious Lite

Писане by boby_cage Чет 7 Мар - 8:22

Това с иконите е възможно да стане, обаче е непосилен труд. За да стане както трябва трябва всеки елемент да се замести със съответния от другата тема. Става въпрос за елементи от порядъка на 700-1000, че може и повече. Ако даден елемент от темата го няма в другата тема трябва иконата да се асоциира с UID на приложението. Честно казано нито имам желание, понеже съм любител на стандартните икони на Nokia, нито време за това. Ти обаче, ако имаш желание, щом имаш някакви познания мога да те науча как се прави и да ги замениш. Колкото до фотошоп иконите не се правят с него, а с друга програма на Adobe - Adobe Illustrator. Има и една друга, която съм ползвал - SVG Pony, обаче тя е с по-малко опции.

boby_cage
Администратор
Администратор

Брой мнения : 718
Join date : 10.03.2011
Age : 45
Местожителство : Шумен

https://symbian-modders.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Vision of Tilesilicious Lite Empty Re: Vision of Tilesilicious Lite

Писане by boby_cage Пон 25 Мар - 18:54

Линка за теглене е обновен. Фикснах големина на иконата на Skype.

boby_cage
Администратор
Администратор

Брой мнения : 718
Join date : 10.03.2011
Age : 45
Местожителство : Шумен

https://symbian-modders.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Vision of Tilesilicious Lite Empty Re: Vision of Tilesilicious Lite

Писане by klitemnestra Пон 25 Мар - 19:12

boby_cage написа:Ти обаче, ако имаш желание, щом имаш някакви познания мога да те науча как се прави и да ги замениш.
Хайде!

klitemnestra

Брой мнения : 81
Join date : 25.10.2012
Age : 32

Върнете се в началото Go down

Vision of Tilesilicious Lite Empty Re: Vision of Tilesilicious Lite

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите