Welcome to Symbian-Modders Forum !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

проблем с акселерометъра на nokia N8

2 posters

Go down

проблем с акселерометъра на nokia N8 Empty проблем с акселерометъра на nokia N8

Писане by SoulSurvivor Пон 22 Авг - 5:12

аз имам проблем с акселерометъра, при включени опции на сензора, не се заглушава звука на алармата и звъненето, при обръщане на телефона, това го забелязах от анна-ата насам...мисля да направя даунгрейд с релийза за целта, да не би да се оправят нещата...някой друг има ли такъв проблем???
SoulSurvivor
SoulSurvivor
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Брой мнения : 1284
Join date : 20.07.2011
Age : 35
Местожителство : Варна, България

Върнете се в началото Go down

проблем с акселерометъра на nokia N8 Empty Re: проблем с акселерометъра на nokia N8

Писане by niksana8584 Пон 22 Авг - 12:59

Колега видях ти темата и ви викам чакай да видя за какво става въпрос аз дори не знаех, че имам нещо подобно.При мен работи безотказно моя съвет е да си прегледаш телефона с феникса има опции за различни тестове.

niksana8584

Брой мнения : 42
Join date : 28.04.2011

Върнете се в началото Go down

проблем с акселерометъра на nokia N8 Empty Re: проблем с акселерометъра на nokia N8

Писане by SoulSurvivor Чет 8 Сеп - 22:04

Да изясня малко, от къде се появява този проблем, поне при мен...тези функции, блокират, само и единствено, когато рестартирам телефона, не чрез изкл/вкл, а чрез добавения рестарт !Reboot в падащото меню...когато рестартирам така, после тези функции не ми работят...след това като рестартирам по класическия начин, всичко се оправя...
SoulSurvivor
SoulSurvivor
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Брой мнения : 1284
Join date : 20.07.2011
Age : 35
Местожителство : Варна, България

Върнете се в началото Go down

проблем с акселерометъра на nokia N8 Empty Re: проблем с акселерометъра на nokia N8

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите