Welcome to Symbian-Modders Forum !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GPS SoftWare For Nokia N8

3 posters

Go down

GPS SoftWare For Nokia N8 Empty GPS SoftWare For Nokia N8

Писане by delvin Съб 17 Сеп - 5:30

Здравейте! Бих искал да попитам за GPS програма за Нокиа Н8. Пробвал съм Garmin и постояно ме изхвърля когато браузвам по картата. Ovi Maps-a ми насича когато съм в движение, а Sygic-а ми върви добре но ме прекарва в насрещно движение и не позиционира точно. Последно сега съм с него - Sygic. Тази сутрин тръгнах за работа от Красна поляна до Патриарх Евтимий - София. На Стамболийски и Констатин Величков хвана сигнала и най-интересното ми бе че ме прекарва от Стамболийски наляво по Опълченска - там нямам право на ляв завой. Та моля Ви да препоръчате нещо. FirmWare на телефона ми е Belle 2.0 модната от Иво.

delvin

Брой мнения : 48
Join date : 19.05.2011

Върнете се в началото Go down

GPS SoftWare For Nokia N8 Empty Re: GPS SoftWare For Nokia N8

Писане by Чо :) Съб 17 Сеп - 5:54

Ползвам Garmin 5.00.60 (последната оригинална, не някоя сглобка) с карта OFRM Geotrade City V5.60 LAT
Tools > Settings > Map > Map Detail > Least
Tools > Manage My Data > Map Sets > MapSource > изключена OFRM 3D Buildings V5.60. LAT

Забива ПОНЯКОГА на Browse Map, но почти не ползвам "browse". При написан адрес Where to? > ... - не е зависвал, нито пък докато ме е навигирал.
Чо :)
Чо :)
Администратор
Администратор

Брой мнения : 120
Join date : 10.03.2011
Age : 112

Върнете се в началото Go down

GPS SoftWare For Nokia N8 Empty Re: GPS SoftWare For Nokia N8

Писане by delvin Съб 17 Сеп - 5:59

Чо Smile Today at 8:54

+
----
-
Ползвам Garmin 5.00.60 (последната оригинална, не някоя сглобка) с карта OFRM Geotrade City V5.60 LAT
Tools > Settings > Map > Map Detail > Least
Tools > Manage My Data > Map Sets > MapSource > изключена OFRM 3D Buildings V5.60. LAT

Забива ПОНЯКОГА на Browse Map, но почти не ползвам "browse". При написан адрес Where to? > ... - не е зависвал, нито пък докато ме е навигирал.


Може ли линк ?

delvin

Брой мнения : 48
Join date : 19.05.2011

Върнете се в началото Go down

GPS SoftWare For Nokia N8 Empty Re: GPS SoftWare For Nokia N8

Писане by Чо :) Съб 17 Сеп - 8:56

[You must be registered and logged in to see this link.]
Чо :)
Чо :)
Администратор
Администратор

Брой мнения : 120
Join date : 10.03.2011
Age : 112

Върнете се в началото Go down

GPS SoftWare For Nokia N8 Empty Re: GPS SoftWare For Nokia N8

Писане by Bobkata3302 Съб 17 Сеп - 9:46

Чо Smile написа:Ползвам Garmin 5.00.60 (последната оригинална, не някоя сглобка)
Последната официална версия 5.00.60 ли е, защото на сайта на Гармин виждам 5.00.50? От къде е тази 60?

Bobkata3302

Брой мнения : 108
Join date : 27.06.2011

Върнете се в началото Go down

GPS SoftWare For Nokia N8 Empty Re: GPS SoftWare For Nokia N8

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите