Welcome to Symbian-Modders Forum !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Как да гледаме- .mkv, .avi , .flv -Nokia N8 ?

+4
tokata16
ctokata
paco88
DJJJV
8 posters

Go down

Как да гледаме- .mkv, .avi , .flv -Nokia N8 ? Empty Как да гледаме- .mkv, .avi , .flv -Nokia N8 ?

Писане by DJJJV Вто 24 Яну - 0:50

Някой знае ли как да гледаме тези формати .mkv, .avi , .flv ? С НОКИА Н8 съм + Symbian Belle 111.030.0609 RM-596 by ivo777 !
Какво трябва да направя,за да подкарам тези -.mkv, .avi , .flv ? Пробвах с вградения плеър ,но не тръгват , .avi тръгна,но без картина само звук ! ?

Някакви идеи ?

Благодаря !

DJJJV

Брой мнения : 24
Join date : 10.01.2012

Върнете се в началото Go down

Как да гледаме- .mkv, .avi , .flv -Nokia N8 ? Empty Re: Как да гледаме- .mkv, .avi , .flv -Nokia N8 ?

Писане by paco88 Вто 24 Яну - 5:57

DJJJV написа:Някой знае ли как да гледаме тези формати .mkv, .avi , .flv ? С НОКИА Н8 съм + Symbian Belle 111.030.0609 RM-596 by ivo777 !
Какво трябва да направя,за да подкарам тези -.mkv, .avi , .flv ? Пробвах с вградения плеър ,но не тръгват , .avi тръгна,но без картина само звук ! ?

Някакви идеи ?

Благодаря !
Приятелю със същия фирм съм туку що си качих .avi клипче и си го гледам без проблем Smile не съм пробвал другите формати но авито си е 6 нз защо при теб не тръгва
paco88
paco88

Брой мнения : 269
Join date : 31.08.2011
Age : 35
Местожителство : Аксаково

Върнете се в началото Go down

Как да гледаме- .mkv, .avi , .flv -Nokia N8 ? Empty Re: Как да гледаме- .mkv, .avi , .flv -Nokia N8 ?

Писане by ctokata Вто 24 Яну - 8:07

единствения проблем е че флв НЕ ТРЪГВА!!! при мен се пускат някои,но примерно вадят само картина и се паузират....дразни ме много но не ми се сменя фирм...чакам някакъв отговор в друга тема,но никой не ме отразява там Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Та ще следя и тази дано се намери решение Wink
ctokata
ctokata

Брой мнения : 47
Join date : 17.11.2011
Age : 35
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Как да гледаме- .mkv, .avi , .flv -Nokia N8 ? Empty Re: Как да гледаме- .mkv, .avi , .flv -Nokia N8 ?

Писане by DJJJV Чет 2 Фев - 22:26

Никой ли не знае в този форум как се плейват тези формати ? Никой не знае как да гледаме .mkv , .flv на НОКИА Н8 ?

DJJJV

Брой мнения : 24
Join date : 10.01.2012

Върнете се в началото Go down

Как да гледаме- .mkv, .avi , .flv -Nokia N8 ? Empty Re: Как да гледаме- .mkv, .avi , .flv -Nokia N8 ?

Писане by tokata16 Чет 2 Фев - 22:54

DJJJV написа:Никой ли не знае в този форум как се плейват тези формати ? Никой не знае как да гледаме .mkv , .flv на НОКИА Н8 ?
.flv трябва да ти го отравя с flash player Suspect на мене ми върви ... а за .mkv незнам. scratch

tokata16

Брой мнения : 29
Join date : 06.08.2011

Върнете се в началото Go down

Как да гледаме- .mkv, .avi , .flv -Nokia N8 ? Empty Re: Как да гледаме- .mkv, .avi , .flv -Nokia N8 ?

Писане by paco88 Пет 3 Фев - 6:10

DJJJV написа:Никой ли не знае в този форум как се плейват тези формати ? Никой не знае как да гледаме .mkv , .flv на НОКИА Н8 ?
Най вероятно към момента няма плеър за това Smile по-добре си ги конвертирай и не бери грижи за мкв Smile
paco88
paco88

Брой мнения : 269
Join date : 31.08.2011
Age : 35
Местожителство : Аксаково

Върнете се в началото Go down

Как да гледаме- .mkv, .avi , .flv -Nokia N8 ? Empty Re: Как да гледаме- .mkv, .avi , .flv -Nokia N8 ?

Писане by detector Пет 3 Фев - 17:36

DJJJV написа:Никой ли не знае в този форум как се плейват тези формати ? Никой не знае как да гледаме .mkv , .flv на НОКИА Н8 ?
При мен mkv,wmv,flv,avi си вървят без проблеми,но съм с немоднато Belle,версия 609(предната изтекла версия в Navifirm) с Russian ROFS2 файла.Само съм вградил хака в ROFS2.
detector
detector

Брой мнения : 139
Join date : 11.03.2011
Age : 51
Местожителство : Варна

Върнете се в началото Go down

Как да гледаме- .mkv, .avi , .flv -Nokia N8 ? Empty Re: Как да гледаме- .mkv, .avi , .flv -Nokia N8 ?

Писане by C7C7C7 Вто 7 Фев - 21:21

ctokata написа:единствения проблем е че флв НЕ ТРЪГВА!!! при мен се пускат някои,но примерно вадят само картина и се паузират....дразни ме много но не ми се сменя фирм...чакам някакъв отговор в друга тема,но никой не ме отразява там Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Та ще следя и тази дано се намери решение Wink

ФЛВ не ми излиза в плейъра, но като вляза през файлс и от там си го пуска и върви без проблем Razz

C7C7C7

Брой мнения : 19
Join date : 13.12.2011

Върнете се в началото Go down

Как да гледаме- .mkv, .avi , .flv -Nokia N8 ? Empty Re: Как да гледаме- .mkv, .avi , .flv -Nokia N8 ?

Писане by stooki2 Пон 27 Фев - 15:45

с последния бел съм и флв не върви отваря се но не върви няква идея?
Suspect

stooki2

Брой мнения : 43
Join date : 03.09.2011

Върнете се в началото Go down

Как да гледаме- .mkv, .avi , .flv -Nokia N8 ? Empty Re: Как да гледаме- .mkv, .avi , .flv -Nokia N8 ?

Писане by alexbg67 Пон 27 Фев - 19:17

Колеги, поствайте някакви семпъли. Така само си говорите на ангро и дори метане на боб не помага...

alexbg67

Брой мнения : 485
Join date : 27.03.2011
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Как да гледаме- .mkv, .avi , .flv -Nokia N8 ? Empty Re: Как да гледаме- .mkv, .avi , .flv -Nokia N8 ?

Писане by DJJJV Вто 28 Фев - 1:39

Явно никой не знае как да се подкарат .mkv , flv... ! И с белето на Ivo пробвах и с официалното Nokia Belle , но няма резултат ! Също така и Hd клипчетата не вървят от you tube и vbox,плейват се ,но не са hd ,a от vbox даже не може да се нарече плейване от 10 клипа един я тръгне я не , изписва в горен ляв ъгъл f (flash player) и до там !

DJJJV

Брой мнения : 24
Join date : 10.01.2012

Върнете се в началото Go down

Как да гледаме- .mkv, .avi , .flv -Nokia N8 ? Empty Re: Как да гледаме- .mkv, .avi , .flv -Nokia N8 ?

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите