Welcome to Symbian-Modders Forum !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

N8 дисплей

3 posters

Go down

N8 дисплей Empty N8 дисплей

Писане by nenov_vDD Пон 13 Фев - 14:26

Здавейте колеги оказа се че моята н8 е с объркан дисплей сложен е от ц7 (това го бях чел някъде тук по форума за обърканите дисплей). Та онзи ден господата от глобул ходих да им обясня как стоят нещата, естествено те започнаха ма сричат че след като телефона работи немогат да го приемат като дефект (телефона е с още 1 година и 6 месеца оставаща гаранция) .. Как да постъпя според вас . Аз мисля че не са прави.. Evil or Very Mad

nenov_vDD

Брой мнения : 50
Join date : 21.11.2011

Върнете се в началото Go down

N8 дисплей Empty Re: N8 дисплей

Писане by mihailradoslavov Пон 13 Фев - 14:52

Ако можеш на 100% да докажеш, че дисплея ти е от Nokia C7 то опитай се учтиво и с леко лаконичен тон да им обясниш, че ще се обадиш на защита на потребителя.
Принципно Глобул са голяма верига и няма да се шашнат много от това(да не говорим че staff-a с който ще говориш хич не му дреме за тебе вече си минал таргет), но все пак не е лошо да пробваш.
А ако не помогне наистина се обади и обясни какво се случва, но имай предвид че ще слушаш повече отколкото ще говориш.
Като цяло според мен щом телефона така е излезнал от производител и те така са ти го продали, не мисля че ще ти го сменят ... но пробвай и ако си навит не се отказвай.
Пиши ще следя с интерес , че са ми интересни такива "спорове".
mihailradoslavov
mihailradoslavov

Брой мнения : 135
Join date : 05.01.2012
Age : 35
Местожителство : Ловеч

Върнете се в началото Go down

N8 дисплей Empty Re: N8 дисплей

Писане by nenov_vDD Пон 13 Фев - 14:59

Колега аз съм на 17 и нещо кой ще ми обърне внимание.. Ама просто снимки павени на тъмно като ги гледам на телефона са просто отврат .. Иначе като ходих в Глобул един мазен чичко почна да ми обяснява че няма да ми помогнат при положение че телефона работи.

nenov_vDD

Брой мнения : 50
Join date : 21.11.2011

Върнете се в началото Go down

N8 дисплей Empty Re: N8 дисплей

Писане by nenov_vDD Пон 13 Фев - 15:31

Така и така съм почнал темата за глобул някой има ли някаква представа защо като си платя сметката и след ден два като си проверя сметката винаги имам някакви задължения от сорта на 5-7-10 стотинки не че са проблем но все пак ..

nenov_vDD

Брой мнения : 50
Join date : 21.11.2011

Върнете се в началото Go down

N8 дисплей Empty Re: N8 дисплей

Писане by paco88 Пон 13 Фев - 15:57

nenov_vDD написа:Така и така съм почнал темата за глобул някой има ли някаква представа защо като си платя сметката и след ден два като си проверя сметката винаги имам някакви задължения от сорта на 5-7-10 стотинки не че са проблем но все пак ..
кеш ли си плащаш сметката?
paco88
paco88

Брой мнения : 269
Join date : 31.08.2011
Age : 35
Местожителство : Аксаково

Върнете се в началото Go down

N8 дисплей Empty Re: N8 дисплей

Писане by nenov_vDD Пон 13 Фев - 16:34

да

nenov_vDD

Брой мнения : 50
Join date : 21.11.2011

Върнете се в началото Go down

N8 дисплей Empty Re: N8 дисплей

Писане by paco88 Пон 13 Фев - 17:58

nenov_vDD написа:да
Възможно ли е наистина да си дал 5-6 ст по-малко и сигурен ли си че пише че ти дължиш а не че има излишък,демек те имат да ти дават толкова?
paco88
paco88

Брой мнения : 269
Join date : 31.08.2011
Age : 35
Местожителство : Аксаково

Върнете се в началото Go down

N8 дисплей Empty Re: N8 дисплей

Писане by nenov_vDD Пон 13 Фев - 19:07

Ами пише дължима сума за периода еди кой си до еди кой си 6 ст.. Иначе примерно ако сметката ми е 17.96 лв те ме питат да закрглиме ли на 18 и аз им казвам няма проблем ..

nenov_vDD

Брой мнения : 50
Join date : 21.11.2011

Върнете се в началото Go down

N8 дисплей Empty Re: N8 дисплей

Писане by paco88 Пон 13 Фев - 19:20

nenov_vDD написа:Ами пише дължима сума за периода еди кой си до еди кой си 6 ст.. Иначе примерно ако сметката ми е 17.96 лв те ме питат да закрглиме ли на 18 и аз им казвам няма проблем ..
питай в някой офис най добре Smile
paco88
paco88

Брой мнения : 269
Join date : 31.08.2011
Age : 35
Местожителство : Аксаково

Върнете се в началото Go down

N8 дисплей Empty Re: N8 дисплей

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите