Welcome to Symbian-Modders Forum !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

БГ Карта Garmin OFRM Geotrade v5.80

Go down

БГ Карта Garmin OFRM Geotrade v5.80 Empty БГ Карта Garmin OFRM Geotrade v5.80

Писане by jojo on Сря 25 Апр - 9:03

Новото в картата

Увеличено детайлно покритие
* 7 709 населени места, махали, квартали и курорти.
* Нови населени места с търсене по име на улица и кръстовище: Богатово*, Габрово**, Димитровград**, Игнатиево**, Крън*, Първомай**, Хасково**
* Нови населени места с търсене по адрес: Габрово**, Димитровград**, Първомай**, Хасково**, Търговище**
* Търсене по номер на жилищен блок е възможно в следните населени места: Благоевград**, Бургас**, Кърджали**, Петрич**, Попово*

По принцип картите съм ги отключил, и би трябвало да не се налага да правите отключващ файл.

[You must be registered and logged in to see this link.] – На Кирилица

[You must be registered and logged in to see this link.] – На Латиница

Последната промяна е направена от jojo на Пон 21 Май - 12:27; мнението е било променяно общо 1 път
jojo
jojo

Брой мнения : 115
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

БГ Карта Garmin OFRM Geotrade v5.80 Empty Re: БГ Карта Garmin OFRM Geotrade v5.80

Писане by alexbg67 on Сря 25 Апр - 10:13

Рапонче + от мен! cheers

alexbg67

Брой мнения : 485
Местожителство : София

БГ Карта Garmin OFRM Geotrade v5.80 Empty Re: БГ Карта Garmin OFRM Geotrade v5.80

Писане by mariankolev on Съб 5 Май - 20:43

Благодаря Smile

mariankolev

Брой мнения : 37

Писане by djvoyager on Чет 24 Май - 17:26

jojo написа:По принцип картите съм ги отключил, и би трябвало да не се налага да правите отключващ файл.
И все пак ако се наложи, напишете 1204 в MapID на киейгена и препишете кода в Notepad. Сейфайте файла и променете разширението на .unl. Браво за новата версия! Реп+!
djvoyager
djvoyager
Модератор
Модератор

Брой мнения : 107
Местожителство : Варна

Писане by madsnake on Сря 30 Май - 9:58

Един лейм въпрос:
topo картата реално е city + допълнителните офроуд маршрути нали така? Тоест не губя нищо, ако използвам топо карта, което бих го имал в сити карта?

madsnake

Брой мнения : 1

Писане by boby_cage on Сря 30 Май - 10:32

madsnake написа:Един лейм въпрос:
topo картата реално е city + допълнителните офроуд маршрути нали така? Тоест не губя нищо, ако използвам топо карта, което бих го имал в сити карта?
[You must be registered and logged in to see this link.]
Аз лично ползвам TOPO LAT варианта, като изключвам изолиниите. Това е най-добрата карта за България. Изключително бързо се обновява и ако има промяна в пътната мрежа това е отразено още в следващата версия. Имам официален лиценз за нея и винаги съм с актуална карта още докато излезе на [You must be registered and logged in to see this link.]. Само мога да поздравя екипа на OFRM Geotrade за отличната работа.

boby_cage
Администратор
Администратор

Брой мнения : 718
Местожителство : Шумен

https://symbian-modders.bulgarianforum.net

Писане by gavra74 on Пет 26 Апр - 16:36

При мен Гармина се ебава - клавиатурата се появява само като заключа-отключа телефона, реалното местоположение и това което показва на екрана се различава с 20-30м... Някой има ли идея дали и как може да се оправи?!
gavra74
gavra74

Брой мнения : 21
Местожителство : шабла

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Върнете се в началото

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите