Welcome to Symbian-Modders Forum !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Проблем с Joikuspot

2 posters

Go down

Проблем с Joikuspot Empty Проблем с Joikuspot

Писане by kriki Пет 22 Юни - 17:52

Имам проблем с Joiku spot ver. 3.20 на n8 belle 111.040.0904 съм - стартира се нормално, лаптопа открива конекцията и си парви връзката без проблем, но няма интернет (като дам status на връзката казва NO INTERNET ACCESS)... през Глобул съм, някакви идеи ?
Някой може ли да ми даде настройки за 3g че имам съмнения в него - в момента ползвам globul MMS GPRS , 3.5g изписва отгоре, това е конекцията която са ми пратили автоматично и с която нямам проблем да браузвам през телефона.

kriki

Брой мнения : 14
Join date : 09.05.2012

Върнете се в началото Go down

Проблем с Joikuspot Empty Re: Проблем с Joikuspot

Писане by Чо :) Пет 22 Юни - 19:35

kriki написа: ... в момента ползвам globul MMS GPRS ...
Този APN е само за мултимедийни съобщения (има достъп само за вътрешната им мрежа).
Смени на GLOBUL Internet, ако нямаш такъв си направи, единствени параметри - APN: globul и username: globul
Чо :)
Чо :)
Администратор
Администратор

Брой мнения : 120
Join date : 10.03.2011
Age : 112

Върнете се в началото Go down

Проблем с Joikuspot Empty Re: Проблем с Joikuspot

Писане by kriki Съб 23 Юни - 11:16

Благодаря за отговора, успях да я подкарам, проблема беше, че трябва да се прави всеки път рестарт на мрежовата карта , когато се прави ad-hoc. Най-интересното е , че под XP интеренета си е ОК, бързо отваря страниците и не дропи, но под Win 7 64bit е ужас - 1-2 страници макс и конекцията забива и мрежовата карта требва да се рестартира, за да може да отвориш нова страница. Пробвах на различни машини - на всички с win 7 е така, някой да има идея ? Може би някаква настраойка има за ad-hoc-a ?

kriki

Брой мнения : 14
Join date : 09.05.2012

Върнете се в началото Go down

Проблем с Joikuspot Empty Re: Проблем с Joikuspot

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите