Welcome to Symbian-Modders Forum !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Н8 Сериозен проблем... Няма управия

3 posters

Go down

Н8 Сериозен проблем... Няма управия Empty Н8 Сериозен проблем... Няма управия

Писане by mashk0 Сря 4 Юни - 18:45

Здравейте четох доста по моя проблем и не успях да намеря решение.... Mad
Да започна с това, че купих от един приятел н8 реших да го форматирам, но ми поиска телефонен код опитах 12345 не стана и започнах из форумите да търся начин да ресетна кода....изтеглих J.A.F от менюто избрах BB5=>Read PM code=>codes unlock и след това ми се появи прозорче select PM start address посочих 0 след това PM address end 255 записах файла и след това стартирах NOKIA BB5 USB UTILITY 2.8=>Reset BB5+ Counter (SL2,SL3) записах файла след това отворих отново JAF и зададох write pm и service.. след това рестарт и до там... Стартиране на телефона не успя. Свържете се с продавача... пробвах със 4-5 вида белле и не стана накрая пробвах и къстъм ромчета и пак.... същото... благодаря предварително за всякакъв вид помощ

mashk0

Брой мнения : 4
Join date : 04.06.2014

Върнете се в началото Go down

Н8 Сериозен проблем... Няма управия Empty Re: Н8 Сериозен проблем... Няма управия

Писане by SoulSurvivor Сря 4 Юни - 21:37

Еми трябвало е първо да пробваш със къстъм ромчетата и сега нямаше да имаш този проблем. Занеси го на сервиз, само с usb кабел няма да станат нещата най-вероятно...
SoulSurvivor
SoulSurvivor
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Брой мнения : 1284
Join date : 20.07.2011
Age : 36
Местожителство : Варна, България

Върнете се в началото Go down

Н8 Сериозен проблем... Няма управия Empty Re: Н8 Сериозен проблем... Няма управия

Писане by mashk0 Сря 11 Юни - 7:16

пробвах всичко но без успех.... дадох го в сервиз.... поискаха 100 лева Интересно е че компа засича телефона...трябва ми .PM файл и там останалите по важни файлове... иначе има едни файлове които махали абсолютно всичко не си спомням имената им мисля че беше мещо от рода на BB5 8MB, 16MB, 32MB..Моля който има нокиа н8 ако не е проблем да качи поне .PM файла

mashk0

Брой мнения : 4
Join date : 04.06.2014

Върнете се в началото Go down

Н8 Сериозен проблем... Няма управия Empty Re: Н8 Сериозен проблем... Няма управия

Писане by djvoyager Вто 1 Юли - 18:27

Здрасти. Имам една N8. Къде да търся този файл и да ти го пратя?
djvoyager
djvoyager
Модератор
Модератор

Брой мнения : 107
Join date : 03.10.2011
Age : 41
Местожителство : Варна

Върнете се в началото Go down

Н8 Сериозен проблем... Няма управия Empty Re: Н8 Сериозен проблем... Няма управия

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите