Welcome to Symbian-Modders Forum !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Смяна на User Agent-a на Nokia Browser-а за Symbian

3 posters

Go down

Смяна на User Agent-a на Nokia Browser-а за Symbian Empty Смяна на User Agent-a на Nokia Browser-а за Symbian

Писане by stanchev36 Чет 19 Яну - 22:42

Здравейте колеги, не знам дали има хора все още ползващи тази антична платформа, ще ви постна един мод тестван лично на моята N8-ца, с помощта на които могат да бъдат гледани клипове в You Tube през старата N8-ца, тъй като в началото на миналата година You Tube тотално спря да работи. Модът е тестван на N8 с Belle Refresh.Тествано с User Agent-a на Windows Phone 8.По време на инсталация натискате само отметката на браузъра на който искате да сложите User Agent-a. Надявам се да съм бил полезен. Smile
[You must be registered and logged in to see this link.]

stanchev36

Брой мнения : 72
Join date : 14.07.2011
Местожителство : Varna

Върнете се в началото Go down

Смяна на User Agent-a на Nokia Browser-а за Symbian Empty Re: Смяна на User Agent-a на Nokia Browser-а за Symbian

Писане by pudelo0 Нед 9 Апр - 9:42

За жалост аз вече не ползвам симбиан,но много се кефех,на него,интересно ми е да видя дали някой все още го ползва.
pudelo0
pudelo0
Модератор
Модератор

Брой мнения : 301
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Смяна на User Agent-a на Nokia Browser-а за Symbian Empty Re: Смяна на User Agent-a на Nokia Browser-а за Symbian

Писане by stanchev36 Пон 10 Апр - 18:15

И на мен ми е интересно дали има хора, които ползват все още телефон със Symbian OS Very Happy. Аз понякога все още ползвам старата N8-ца за музика тъй като честно да си призная музиката в G4-ката не ме кефи чак толкова как звучи спрямо N8-цата?
И другият ми въпрос е:
Добре ли е да се вземе 808 сега втора ръка, тъй като ми се иска да я пробвам как върви спрямо N8-цата и се чудя по-нататък да взема ли една ако ми изпадне тънко? Ако се ползва, ще е само и единствено като музикален плеър и нищо друго и другият ми въпрос е има ли разлика в звученето през слушалки спрямо N8 и 808 и разликата дали е осезаема?

stanchev36

Брой мнения : 72
Join date : 14.07.2011
Местожителство : Varna

Върнете се в началото Go down

Смяна на User Agent-a на Nokia Browser-а за Symbian Empty Re: Смяна на User Agent-a на Nokia Browser-а за Symbian

Писане by pudelo0 Сря 12 Апр - 11:04

Не съм ползвал 808.
pudelo0
pudelo0
Модератор
Модератор

Брой мнения : 301
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Смяна на User Agent-a на Nokia Browser-а за Symbian Empty Re: Смяна на User Agent-a на Nokia Browser-а за Symbian

Писане by eksoldier Пон 26 Юни - 19:30

Камерата на 808 е в пъти по-добра от тая на Н8. Имал съм и двата, имам все още 808 именно заради камерата. Продадох една запазена 808 за 200 лв. Моята е също неразличима от нова. Няколко пъти се каня да я продам, но като видя пак какви снимки прави се отказвам. Жалко, че спряха всякакъв вид поддръжка. Този месец спира да работи единствената чат програма която можеше да се ползва - WatsApp. Прецакаха по някакъв начин и wi fi антената. Вързвам се с рутера, но е почти невъзможно ползването на нет. Имам програма за синхронизиране на снимките и през wi fi не работи. Като пусна нета от сим картата всичко почва да се синхронизира мигновено. Добре, че прави поне малки по обем снимки и 4-те ГБ са ми доволни за тази цел. Smile

eksoldier

Брой мнения : 178
Join date : 10.03.2011

Върнете се в началото Go down

Смяна на User Agent-a на Nokia Browser-а за Symbian Empty Re: Смяна на User Agent-a на Nokia Browser-а за Symbian

Писане by stanchev36 Нед 9 Юли - 22:00

Относно Whatsapp дали няма да стане, ако се използва приложението за S40 платформата. Мисля, че може да работи на Symbian-а Smile. Оф откакто спряха платформата е доста трудно да се поддържат нещата, смисъл поне да работят, а не ми се иска тотално да пенсионирам N8цата, тъй като Symbian-a ми е доста по-удобен от Android-a. Наистина ми се иска поне от Nokia да бяха продали платформата на друг производител, за да има развитие, но за съжаление надали ще се случи. Освен да се създаде някаква петиция, но не вярвам и това да помогне.Относно смяната на user agent-a тествах всички user agent-и и препоръчвам да се използва на Windows Phone 8, тъй като на другите или не работят коректно, или клиповете вървят само в 144p с ужасен звук, докато само на Windows Phone 8 user agent-a вървят и в 360p с доста по-добър звук и AVC кодек.

stanchev36

Брой мнения : 72
Join date : 14.07.2011
Местожителство : Varna

Върнете се в началото Go down

Смяна на User Agent-a на Nokia Browser-а за Symbian Empty Re: Смяна на User Agent-a на Nokia Browser-а за Symbian

Писане by eksoldier Вто 18 Юли - 21:15

По принцип Whatsapp трябваше да спре да работи и на S40. Иначе още е активен на моя 808 и работи както преди.

eksoldier

Брой мнения : 178
Join date : 10.03.2011

Върнете се в началото Go down

Смяна на User Agent-a на Nokia Browser-а за Symbian Empty Re: Смяна на User Agent-a на Nokia Browser-а за Symbian

Писане by stanchev36 Нед 3 Сеп - 0:04

Лоша новина, мода не работи на Belle Feature Pack 2, тествах на Nokia 603, но не работи.Тестван и работи само на Belle (111.030.0609) и (111.040.1511).

stanchev36

Брой мнения : 72
Join date : 14.07.2011
Местожителство : Varna

Върнете се в началото Go down

Смяна на User Agent-a на Nokia Browser-а за Symbian Empty Re: Смяна на User Agent-a на Nokia Browser-а за Symbian

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите