Welcome to Symbian-Modders Forum !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Navifirm+1.3 проблем при свървзване

5 posters

Go down

Navifirm+1.3 проблем при свървзване  Empty Navifirm+1.3 проблем при свървзване

Писане by niksana8584 Сря 24 Авг - 18:41

Не знам дали темата ми е за този раздел но я пускам тук. Опитах се да вляза преди 5 минути в навифирм и ми изкарва грешка при свързване със сървър.Интересното е че грешката е само при Nokia care suite.[You must be registered and logged in to see this link.]

niksana8584

Брой мнения : 42
Join date : 28.04.2011

Върнете се в началото Go down

Navifirm+1.3 проблем при свървзване  Empty Re: Navifirm+1.3 проблем при свървзване

Писане by Teodor Съб 27 Авг - 10:06

И при мен е същото, някой може ли да даде решение ?
Teodor
Teodor

Брой мнения : 71
Join date : 09.03.2011
Age : 39
Местожителство : Sofia

Върнете се в началото Go down

Navifirm+1.3 проблем при свървзване  Empty Re: Navifirm+1.3 проблем при свървзване

Писане by egold70 Съб 27 Авг - 11:50

Изглежда проблема е в сървърите на нокиа кеър, от началото на седмицата няма връзка, може би има връзка със обновяване на съдържанието им(качване на нови версии?), самия Nokia care suite също не се свързва така че не е блокиран само навифирм, засега единствената възможност е да се избере production external

egold70

Брой мнения : 12
Join date : 09.06.2011

Върнете се в началото Go down

Navifirm+1.3 проблем при свървзване  Empty Re: Navifirm+1.3 проблем при свървзване

Писане by boby_cage Нед 28 Авг - 23:23

Току що се свързах през Nokia Care Suite и тегля пълния фирмуер за България. Дано вече да няма проблем със свързването.

EDIT: Отново не бачка, явно съм хванал промоцията снощи Smile

boby_cage
Администратор
Администратор

Брой мнения : 718
Join date : 10.03.2011
Age : 45
Местожителство : Шумен

https://symbian-modders.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Navifirm+1.3 проблем при свървзване  Empty Re: Navifirm+1.3 проблем при свървзване

Писане by alexbg67 Пон 29 Авг - 13:08

Би ли споделил кои езици съдържа.

alexbg67

Брой мнения : 485
Join date : 27.03.2011
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Navifirm+1.3 проблем при свървзване  Empty Re: Navifirm+1.3 проблем при свървзване

Писане by boby_cage Пон 29 Авг - 13:47

alexbg67 написа:Би ли споделил кои езици съдържа.
Флаш файловете са същите като от руския фирмуер, разликата е само в файла за флашване на mass memory-то.

boby_cage
Администратор
Администратор

Брой мнения : 718
Join date : 10.03.2011
Age : 45
Местожителство : Шумен

https://symbian-modders.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Navifirm+1.3 проблем при свървзване  Empty Re: Navifirm+1.3 проблем при свървзване

Писане by alexbg67 Пон 29 Авг - 15:51

Подозирах, че така ще отговориш. Тогава защо просто не теглят руския?!!

alexbg67

Брой мнения : 485
Join date : 27.03.2011
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Navifirm+1.3 проблем при свървзване  Empty Re: Navifirm+1.3 проблем при свървзване

Писане by boby_cage Пон 29 Авг - 16:32

alexbg67 написа:Подозирах, че така ще отговориш. Тогава защо просто не теглят руския?!!
Защото продуктовите кодове са различни и по-голямата част от потребителите не знаят как да флашнат с продуктов код, различен от техния, а е толкова [You must be registered and logged in to see this link.]

boby_cage
Администратор
Администратор

Брой мнения : 718
Join date : 10.03.2011
Age : 45
Местожителство : Шумен

https://symbian-modders.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Navifirm+1.3 проблем при свървзване  Empty Re: Navifirm+1.3 проблем при свървзване

Писане by niksana8584 Вто 30 Авг - 13:48

Добре но аз пробвах да си сменя продуктовия код но ми изписва че иска файла който иво като обяснява за флашванете в темата с феникс че се натиска ОК точно него файл ми иска за да ми смени продуктовия код а сега нави фирм не работи и трябва да го чакам. Да задам един въпрос ако си сменя ПД от 059B532 на 059B661 дали ще мога да си сложа Belle Защото за втория има беле.Идеята ми е като се оправи нави фирма да си дръпна необходимия файл да си префлашна телефона с анна с необходимия файл за смяна на ПД и после да го флашна с беле дали ще се получи?????

niksana8584

Брой мнения : 42
Join date : 28.04.2011

Върнете се в началото Go down

Navifirm+1.3 проблем при свървзване  Empty Re: Navifirm+1.3 проблем при свървзване

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите