Welcome to Symbian-Modders Forum !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Проблем с дневника на повикванията

3 posters

Go down

Проблем с дневника на повикванията  Empty Проблем с дневника на повикванията

Писане by jojo Пет 26 Авг - 10:20

Проблема е следния, преди можех в дневника да видя колко интернет трафик съм ползвал и кога,
след като инсталирах официалната Анна, вече не показва. А във настройките, във филтъра го има като
опция "връзки пакет данни". Ако някой има идея нека сподели.
jojo
jojo

Брой мнения : 115
Join date : 22.03.2011
Age : 40
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Проблем с дневника на повикванията  Empty Re: Проблем с дневника на повикванията

Писане by vlaf Пет 26 Авг - 13:33

jojo написа:Проблема е следния, преди можех в дневника да видя колко интернет трафик съм ползвал и кога,
след като инсталирах официалната Анна, вече не показва. А във настройките, във филтъра го има като
опция "връзки пакет данни". Ако някой има идея нека сподели.
Това е един от бъговете на АННА, чака се решение от нокиа.
[You must be registered and logged in to see this link.]

vlaf

Брой мнения : 16
Join date : 23.05.2011
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Проблем с дневника на повикванията  Empty Re: Проблем с дневника на повикванията

Писане by ivo777 Пет 26 Авг - 15:14

В моите къстоми за Anna и Belle съм фикснал този проблем,ако чакам Нокия да ми свършат работа,по-добре прав да мра...
ivo777
ivo777
Администратор
Администратор

Брой мнения : 1739
Join date : 09.03.2011
Age : 50
Местожителство : Велико Търново

https://symbian-modders.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Проблем с дневника на повикванията  Empty Re: Проблем с дневника на повикванията

Писане by vlaf Пет 26 Авг - 15:22

ivo777 написа:В моите къстоми за Anna и Belle съм фикснал този проблем,ако чакам Нокия да ми свършат работа,по-добре прав да мра...
Да, знам че има решение, но ми се искаше нокия да го оправят, а не да ровя по папките и с ромпатчера.Иначе тези, които желаят: [You must be registered and logged in to see this link.] най-долу на страницата.

vlaf

Брой мнения : 16
Join date : 23.05.2011
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Проблем с дневника на повикванията  Empty Re: Проблем с дневника на повикванията

Писане by ivo777 Пет 26 Авг - 15:49

Да,обаче този c2z4bin прави бели,затова най-добре е да се интегрира във Firmware.
ivo777
ivo777
Администратор
Администратор

Брой мнения : 1739
Join date : 09.03.2011
Age : 50
Местожителство : Велико Търново

https://symbian-modders.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Проблем с дневника на повикванията  Empty Re: Проблем с дневника на повикванията

Писане by vlaf Пет 26 Авг - 16:46

ivo777 написа:Да,обаче този c2z4bin прави бели,затова най-добре е да се интегрира във Firmware.
Точно затова не съм го сложил, а не ми се флашва пак.

vlaf

Брой мнения : 16
Join date : 23.05.2011
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Проблем с дневника на повикванията  Empty Re: Проблем с дневника на повикванията

Писане by jojo Пет 26 Авг - 20:59

Ясно, поредната издънка на Нокия! Evil or Very Mad
jojo
jojo

Брой мнения : 115
Join date : 22.03.2011
Age : 40
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Проблем с дневника на повикванията  Empty Re: Проблем с дневника на повикванията

Писане by jojo Вто 6 Сеп - 10:49

С ромпатчера стана, за сега не съм забелязал да има някакви проблеми.
За който иска да пробва ще кажа как става.
Първо теглите [You must be registered and logged in to see this link.] архив, в него е всичко необходимо.

1. От архива инсталирате ромпатчера (ако го нямате) на паметта на телефона.

2. В папка Patches (ако нямате такава си направете) поставяте c2z4bin.rmp файла от архива.

3.От архива Domain двата файла с помощта на файлов браузър ги поставяте в c:\sys\bin, след това рестартирах, но мисля че може и без рестарт.

4. Сега от архива ConnectionSessLogging(Anna)[1] файла по същия начин го поставете в c:\sys\bin

5. Пуснете ромпатчера и на c2z4bin_THUMB от опциите му задайте auto domainsrv,сега задължително рестартирате. И ако сте направили всичко както трябва
вече ще показва всичко.
jojo
jojo

Брой мнения : 115
Join date : 22.03.2011
Age : 40
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Проблем с дневника на повикванията  Empty Re: Проблем с дневника на повикванията

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите