Welcome to Symbian-Modders Forum !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Нова Анна,какви модове да инсталирам ?

4 posters

Go down

Нова Анна,какви модове да инсталирам ? Empty Нова Анна,какви модове да инсталирам ?

Писане by wise guy Чет 1 Сеп - 17:13

Привет на всички.
Утре трябва да дойде и моята Н8 най накрая .И доколкото ми казаха ,ще дойде с преинсталирана симбиан Анна.
Питането ми е какво трябва да си инсталирам като модове и хакове на телефоа?
За сега искам само да мога да си инсталирам игри и приложения на телефона без да трябва да ги сертифицирам и т.н.
Да мога да си редактирам еквалайзерите,и ако има нужда някои мод за камерата.

Според вас кои са програмите които са must have ?

Мерси! cheers

П.П. Бих флашнал направо с Cf ,но понеже досега несъм го параивл и мисля да го оставя за когато имам повече време за да не омажа нещо в бързината.

wise guy

Брой мнения : 78
Join date : 22.08.2011

Върнете се в началото Go down

Нова Анна,какви модове да инсталирам ? Empty Re: Нова Анна,какви модове да инсталирам ?

Писане by Teodor Пет 2 Сеп - 4:52

Защо бързате веднага да си флашвате телефоните не разбирам Smile Smile Подписването на приложение става за 1 минута.. Щом ще е с Ана - не ти трябва мод за камерата, мисля, че Ана-та си го има by default. Иначе ето малко предложения за приложения:

- Joiku spot
- SoundHound
- Facebook for all phones, LinkedIn (aко ползваш тези сайтове)
- WhatsApp
- Foursquare
- Skype
- ICQ
- Аngry birds
- Battery monitor
- Big screen
- Nokia Drop
- YouTube downloader

Eто, готов си Smile Smile
Teodor
Teodor

Брой мнения : 71
Join date : 09.03.2011
Age : 39
Местожителство : Sofia

Върнете се в началото Go down

Нова Анна,какви модове да инсталирам ? Empty Re: Нова Анна,какви модове да инсталирам ?

Писане by wise guy Пет 2 Сеп - 18:17

Добре дойде ми телефончето,и както ми обещаха е с Анна.
Но не мога да пусна субтитри ?Поставям 2 файл в памета,преименувам ги да са с еднакви имена и като пусна филма букви няма ? Mad
Също така порових се и видях ,че освен с еднакви имана трабва самите субтитри трябва да се направят и с UTF-8 кодиране,правя и това ,но пак няма субтитри? confused

Още нещо явно телефона ми е украински и има доста онлайн телевизи и др подобни глупави приложения ,киото като се опитам да деинсталирам не ми дава,моля каже с каква програма да опитам да ги дейнсталирам. Sad

П.П. Като пуснах телехона вкъщи и отворих актуализици имаше 2 anna1/2 и anna 2/2 и 2 ги инсталирах.Самия плеър е версия 9.23(62)


Последната промяна е направена от wise guy на Пет 2 Сеп - 19:52; мнението е било променяно общо 1 път

wise guy

Брой мнения : 78
Join date : 22.08.2011

Върнете се в началото Go down

Нова Анна,какви модове да инсталирам ? Empty Re: Нова Анна,какви модове да инсталирам ?

Писане by SoulSurvivor Пет 2 Сеп - 19:47

проблема при нехакнатите телефони е не само в подписването на приложения, а в манипулирането на системните фйлове и папки(невъзможно е), но това се препоръчва само на ентусиасти...на много телефоните им умират на операционната маса и след това ги продават на безценица, понеже не знаят как да ги съживят, въпреки че и в извънредно редки случеи се получава така, че телефона наистина да не става за нищо...
SoulSurvivor
SoulSurvivor
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Брой мнения : 1284
Join date : 20.07.2011
Age : 35
Местожителство : Варна, България

Върнете се в началото Go down

Нова Анна,какви модове да инсталирам ? Empty Re: Нова Анна,какви модове да инсталирам ?

Писане by wise guy Пет 2 Сеп - 19:55

Добре а проблема със субтитрите ?

wise guy

Брой мнения : 78
Join date : 22.08.2011

Върнете се в началото Go down

Нова Анна,какви модове да инсталирам ? Empty Re: Нова Анна,какви модове да инсталирам ?

Писане by SoulSurvivor Пет 2 Сеп - 20:05

wise guy написа:Добре а проблема със субтитрите ?
никога до сега не съм прибягвал до гледане на филм със субтитри на телефона си, знам че трябва да се конвертиратвъв съответния формат и да нямат проблем, ти със анна-та си така ли...и то с официалната...някой потвърдил ли е че при нея си вървят субтитри на оригиналния плеър, защото нали Иво беше вкарвал модван в бета релийзите си, освен той да ти отговори, като единствен и главен готвач на cfw-та за този форум...ако има и други, да ме извиняват...
SoulSurvivor
SoulSurvivor
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Брой мнения : 1284
Join date : 20.07.2011
Age : 35
Местожителство : Варна, България

Върнете се в началото Go down

Нова Анна,какви модове да инсталирам ? Empty Re: Нова Анна,какви модове да инсталирам ?

Писане by wise guy Пет 2 Сеп - 20:11

Искам да помоял някои ако има скайп-а на Иво да му пише ,за да погледне темата защо утре заминавам за чужбина и няма да имам достъп до компютър извесно време ,и в тази връзка бих искал днес да си напрвя субтитрите за филмите които съм си качил на телефона.
Аз преди време исках пълномощно на Иво да го питам някои друг въпрос за телехона ,но и до ден днешене не ми е дал.... Crying or Very sad
Иво пак ти пратих пълномощно,ще съм благодарен ако ми върнеш и ти ,за да се разберам най-бълзо и точно.
Мерси!

И да с официялната Анна съм.
Да споделя приятно изненадам съм от количеството приложения пре инсталирани на телефона!Но пък също има и една кама безсмислени,и не толкова ,че са безсмислени ами ,че са за украйнски онлайн телевизии... Mad


wise guy

Брой мнения : 78
Join date : 22.08.2011

Върнете се в началото Go down

Нова Анна,какви модове да инсталирам ? Empty Re: Нова Анна,какви модове да инсталирам ?

Писане by SoulSurvivor Пет 2 Сеп - 20:38

и аз съм съм с официалната, но хакната от него и работи перфектно...и битрябвало да работят субтитрите при нея, въпреки че не съм ги пробвал....а защо не ти отговаря не мога да ти кажа, но може да се обърнеш и към глобалните модератори в сайта...
SoulSurvivor
SoulSurvivor
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Брой мнения : 1284
Join date : 20.07.2011
Age : 35
Местожителство : Варна, България

Върнете се в началото Go down

Нова Анна,какви модове да инсталирам ? Empty Re: Нова Анна,какви модове да инсталирам ?

Писане by boiko1 Съб 3 Сеп - 12:08

Доколкото имам спомен,официалната нехакната Анна не тръгват субтитрите,инсталира се допълнителен файл и тръгват.А тези 2-те версии на Иво си тръгват без проблем.

Инсталирай този файл и ще ти тръгнат субтитрите(трябва обаче да са ти в UTF-8 формат)



[You must be registered and logged in to see this link.]
boiko1
boiko1

Брой мнения : 183
Join date : 18.08.2011
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Нова Анна,какви модове да инсталирам ? Empty Re: Нова Анна,какви модове да инсталирам ?

Писане by wise guy Чет 8 Сеп - 12:31

Така,имам проблем с програмата Panorama v 2.05.Правия примеро 5 снимки щракам на бутона на камерата да започне да обработва ,стига на 100% и ми дама някакъв ерор ,че файла не е запаметен и ме връша пак в менюто за започване отначало ?
Идеии ?
И моля ,ако някои знае друго програма с която мога да правя пранорамни снимси моля нека пише. Arrow

wise guy

Брой мнения : 78
Join date : 22.08.2011

Върнете се в началото Go down

Нова Анна,какви модове да инсталирам ? Empty Re: Нова Анна,какви модове да инсталирам ?

Писане by wise guy Сря 21 Сеп - 9:20

Добре пак немога да подкарам субтитрите ? scratch
Инсалирах въпросния плеър и вече е версия 9.22 (52)
Субтитрите са в UTF-8 и дори са в една папка и името на субтитрите съвпада и пак немога да ги подкарам ? study

wise guy

Брой мнения : 78
Join date : 22.08.2011

Върнете се в началото Go down

Нова Анна,какви модове да инсталирам ? Empty Re: Нова Анна,какви модове да инсталирам ?

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите