Welcome to Symbian-Modders Forum !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

За субтитрите

3 posters

Go down

За субтитрите Empty За субтитрите

Писане by boghidar77 Чет 6 Окт - 14:39

Здравейте,искам да ви питам за субтитрите.С Нокиа н8 Aна съм.Във една папка са заедно с видеото,с еднакви имена,srt файла е с променена кодировка на UTF-8.Инсталирах и по стара версия на видео плейъра v9.22.(52) и не тръгват и това е.Ако някой може да даде някаква идея.Благодаря ви предварително за помоща.Ако модераторите сметнат,че темата не по правилата и в точния раздел се извинявам, ако преценят да се изтрие.

boghidar77

Брой мнения : 8
Join date : 30.09.2011

Върнете се в началото Go down

За субтитрите Empty Re: За субтитрите

Писане by alexbg67 Чет 6 Окт - 17:30

Присъства ли в менюто на телефона избор за български език?

alexbg67

Брой мнения : 485
Join date : 27.03.2011
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

За субтитрите Empty Re: За субтитрите

Писане by boghidar77 Чет 6 Окт - 18:01

Да присъства.Флашнат е с руски ром в който има и български,но ме съмнява да не е от продуктовия код.Телефона е с италиански код.Дали ако го сменя с българския код ще се оправи?

boghidar77

Брой мнения : 8
Join date : 30.09.2011

Върнете се в началото Go down

За субтитрите Empty Re: За субтитрите

Писане by alexbg67 Чет 6 Окт - 20:21

При мен е подобно положението, централно-европейски код с последваща кирилизация чрез руски фърм... Не, че някога съм имал за идея да заменя 7.1 хоум синема и 47" 3Д екран за 3,5" някво дрънкало, но понеже се наех един път да ти отговоря, реших да пробвам как е при мен ситуацията. Действащата версия на плеъра ми е VideoPlayer_v9.23.62_SA_S60.92.sisx , който съм качил ей така да го има в дата.биджи. При мен интрото на Game of thrones върви гладко, мазно и субтритирано коректно! Дано съм бил полезен... Rolling Eyes Успех!!! Cool

alexbg67

Брой мнения : 485
Join date : 27.03.2011
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

За субтитрите Empty Re: За субтитрите

Писане by boghidar77 Пет 7 Окт - 6:46

Благодаря за вниманието.След инсталирането на VideoPlayer_0x200159B2_v9.23.62_SA_S60.92,всичко си дойде на място субтитрите се появиха.

boghidar77

Брой мнения : 8
Join date : 30.09.2011

Върнете се в началото Go down

За субтитрите Empty Re: За субтитрите

Писане by CECC Пет 20 Яну - 21:00

...С тези субтитри няма да се разберем Evil or Very Mad Имам Nokia N8 със Symbian Anna 022.014 и заводско BG меню. Стъпките си ги правя по протокол: Слагам ги в една папка заедно с видеото,с еднакви имена,srt файла е с променена кодировка на UTF-8 и не ще, та не ще да излезе кьорав суб, било то на БГ, на EN или на шльокавица. Версията на видео плеъра ми е VideoPlayer v9.23.62 и няма резултат. Сложих и версията на alexbg67 VideoPlayer_v9.23.62_SA_S60.92.sisx и пак нищо Crying or Very sad
CECC
CECC

Брой мнения : 39
Join date : 15.01.2012
Age : 38
Местожителство : Plovdiv

Върнете се в началото Go down

За субтитрите Empty Re: За субтитрите

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите