Welcome to Symbian-Modders Forum !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nokia N8-00 софт

2 posters

Go down

Nokia N8-00 софт Empty Nokia N8-00 софт

Писане by nenov_vDD Пет 6 Яну - 16:09

Добър вечер колеги имам един въпрос може би малко глупав но ще питам все пак.
И така имам 2 броя N8-00 единия е със symbian anna 025.007 , а другият е с symbian anna 022.014
Немога да ъпдейтна втория до 025.007 пише че всички приложения са актуализирани и няма нови актуализации.


Намерих отговора на въпроса май в тази тема [You must be registered and logged in to see this link.]
но ме е шубе да си флашна телефона с phoenix причината е че преди съм имал доста неуспешни опити за флашване ..

nenov_vDD

Брой мнения : 50
Join date : 21.11.2011

Върнете се в началото Go down

Nokia N8-00 софт Empty Re: Nokia N8-00 софт

Писане by mihailradoslavov Пет 6 Яну - 17:12

boby_cage написа:
diank написа:Здравейте , имам следния въпрос така като не съм много навътре с нещата и си задавам въпроса тук. Имам Нокиа C7-00 Rm-675 с Анна 022.014 и разбрах че е излязла по-новата версия 025.007 но при мен ъпдейта не излиза явно поради причината че продуктовия код е италиански 059D960 и ъпдейта не е одобрен за този код. Въпроса ми е има ли възможност това одобрение да не стане. Благодаря
Nokia съобщиха, че версия 25 няма да е достъпна за всички продуктови кодове. Като алтернатива можеш да си изтеглиш версия 25 през NaviFirm и да си я инсталираш с Phoenix.

Това е начина който можеш да ползваш, а също така може и да си сложиш направо Symbian Belle, който според мене поне е е по-добрия от двата Smile

Symbian Belle можеш да намериш тук - [You must be registered and logged in to see this link.]
Phoenix Service Software тук - [You must be registered and logged in to see this link.]

Прочети първата тема - 2 страници е ще ти стане ясно как трябва да процедираш. Не е нищо сложно.
mihailradoslavov
mihailradoslavov

Брой мнения : 135
Join date : 05.01.2012
Age : 35
Местожителство : Ловеч

Върнете се в началото Go down

Nokia N8-00 софт Empty Re: Nokia N8-00 софт

Писане by nenov_vDD Пет 6 Яну - 18:40

Слагаш в директорията на Феникс файловете за флаша(тези които си свалил).Стартираш го,избираш "no connection",след това "open product"->RM-596->firmware update->избираш файловете за флаша.Слагаш отметка на "dead usb".Натискаш "Options".Изтриваш последните два червени файла с бутона "Delete"."EURO3 Rofs2" файла също трябва да е червен.Маркираш го,натискаш бутона "Edit" и чрез бутона с трите точки посочваш в директорията на Феникс "Russian Rofs2" файла.След това натискаш "Ок" и "Refurbish".Следваш указанията на Феникс.Когато флашването приключи и започне отброяването,ако телефона не се стартира сам,откачи кабела и го стартирай по нормалния начин.Преди да започнеш флаша включи телефона в режим масова памет и изтрий от двете памети папките "sys","system","private" и "resource".Дано съм бил полезен.Успех! Весели празници!

това ли трябва да следвам извинявай за досадата ама си ме е шубе не ми се разправя пак с сервизи
Crying or Very sad

nenov_vDD

Брой мнения : 50
Join date : 21.11.2011

Върнете се в началото Go down

Nokia N8-00 софт Empty Re: Nokia N8-00 софт

Писане by mihailradoslavov Пет 6 Яну - 20:54

да колега, това е, ще видиш че ще ти хареса белето повече
mihailradoslavov
mihailradoslavov

Брой мнения : 135
Join date : 05.01.2012
Age : 35
Местожителство : Ловеч

Върнете се в началото Go down

Nokia N8-00 софт Empty Re: Nokia N8-00 софт

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите