Welcome to Symbian-Modders Forum !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Проблем с видео клиповете

3 posters

Go down

Проблем с видео клиповете Empty Проблем с видео клиповете

Писане by jojo Пет 17 Фев - 9:20

Проблема е следният:
Като натисна иконката за видео клипове, дисплея премигва за малко и не ги отваря.
Иначе в галерията ми излизат. Става въпрос за не-моднато Беле на N8 само е хакнат.
jojo
jojo

Брой мнения : 115
Join date : 22.03.2011
Age : 40
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Проблем с видео клиповете Empty Re: Проблем с видео клиповете

Писане by jojo Съб 18 Фев - 10:08

Флашнах на ново този път с модифицирано от Иво Беле не най новото, но проблема си остана.
Но като гледам явно само аз съм с този проблем, и ще трябва да се оправям сам. Ако успея ще пиша.
jojo
jojo

Брой мнения : 115
Join date : 22.03.2011
Age : 40
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Проблем с видео клиповете Empty Re: Проблем с видео клиповете

Писане by mihailradoslavov Съб 18 Фев - 11:03

1. Бекъп на контакти, смс-и и настройки.
2. Бекъп на снимки, видео клипове и други важни неща за теб.
3. Фоамрат на мемори картата (може и да изтриеш само системните папки, но по-добре формат да почнеш на чисто)
4. Формат на мас мемори-то (може и само системните папки да изтриеш, но пак препоръчвам формат)
5. *#7370# ще върне заводските настройки на телефона (това след като си направил по-горните неща)
6. хардуерен ресет на телефона - меню+камера+намаляне на звука+power

след тва велико затриване на всичко от телефона ако не стане не знам Smile

И след това флашни с това което искаш, дали с оригинален, дали с правен ти си решаваш ...
Виж да не да имаш активиран някой пач дето да ти пречи на видеото(което малко ме съмнява). Да не да имаш някоя програма дето да ти прави мазало?!
Ако направиш всичко описано по-горе и не става пак да знаеш че проблема не е в твоя телевизор, а на телефона му има нещо.
Успех!
mihailradoslavov
mihailradoslavov

Брой мнения : 135
Join date : 05.01.2012
Age : 35
Местожителство : Ловеч

Върнете се в началото Go down

Проблем с видео клиповете Empty Re: Проблем с видео клиповете

Писане by jojo Съб 18 Фев - 12:42

mihailradoslavov написа:1. Бекъп на контакти, смс-и и настройки.
2. Бекъп на снимки, видео клипове и други важни неща за теб.
3. Фоамрат на мемори картата (може и да изтриеш само системните папки, но по-добре формат да почнеш на чисто)
4. Формат на мас мемори-то (може и само системните папки да изтриеш, но пак препоръчвам формат)
5. *#7370# ще върне заводските настройки на телефона (това след като си направил по-горните неща)
6. хардуерен ресет на телефона - меню+камера+намаляне на звука+power

след тва велико затриване на всичко от телефона ако не стане не знам Smile

И след това флашни с това което искаш, дали с оригинален, дали с правен ти си решаваш ...
Виж да не да имаш активиран някой пач дето да ти пречи на видеото(което малко ме съмнява). Да не да имаш някоя програма дето да ти прави мазало?!
Ако направиш всичко описано по-горе и не става пак да знаеш че проблема не е в твоя телевизор, а на телефона му има нещо.
Успех!
Благодаря колега за отговора, още снощи пробвах с формат на мемори картата, неми се иска да форматирам и мас меморито, но ако не се оправя ще направя и това.
А кой веднага ти е дал реп- не знам, да знаеш че не е от мен!
jojo
jojo

Брой мнения : 115
Join date : 22.03.2011
Age : 40
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Проблем с видео клиповете Empty Re: Проблем с видео клиповете

Писане by detector Съб 18 Фев - 14:08

Бекъп само на контакти,изтриване на "sys","system","private" и "restore" от паметите-виждат се като включиш телефона в режим "масова памет".Флаш.Имам над 50 флаша и никога не съм имал проблеми.Формат не съм правил.Успех!
detector
detector

Брой мнения : 139
Join date : 11.03.2011
Age : 51
Местожителство : Варна

Върнете се в началото Go down

Проблем с видео клиповете Empty Re: Проблем с видео клиповете

Писане by jojo Съб 18 Фев - 14:13

detector написа:Бекъп само на контакти,изтриване на "sys","system","private" и "restore" от паметите-виждат се като включиш телефона в режим "масова памет".Флаш.Имам над 50 флаша и никога не съм имал проблеми.Формат не съм правил.Успех!
Благодаря, ще пробвам и така.
jojo
jojo

Брой мнения : 115
Join date : 22.03.2011
Age : 40
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Проблем с видео клиповете Empty Re: Проблем с видео клиповете

Писане by mihailradoslavov Съб 18 Фев - 14:23

detector написа:Бекъп само на контакти,изтриване на "sys","system","private" и "restore" от паметите-виждат се като включиш телефона в режим "масова памет".Флаш.Имам над 50 флаша и никога не съм имал проблеми.Формат не съм правил.Успех!

Принципно е така, ама и не е така, защото както виждаш човека има проблем, по-добре е да го направи по моя начин, за да е сигурен че всичко е като хората ... А и виждаш че не става само с изтриване на системните папки.

Мас меморито ако на него имаш програми, не знам какви са ти, ти казах че може да имаш проблем и с някоя от тях и тя да ти прави въртел. Копирай си нещатата които са ти важни и си го форматирай и него, аз лично така бих постъпил.
Ако имаш 1 час свободен ще си върнеш всичко за нула време.
Просто като съвет за по бързо връщане след формат :
1. Ако ползваш ови стор там имаш хронология на даунлоад-а и се вържи към wifi и пусни да се свалят всички приложения които си имал те си се иснталират сами без да те питат каквото и да било. 2
2. Направи си папка на компютъра с програми които инсталираш на телефона, така при всяко флашване ще имаш набор от програми които използваш и ще можеш по-бързо да си ги качваш на телефона.
3. Същото направи и с модовете.
4. Може да флашнеш и с на Иво CFW-то или с които си искаш ти и много от работата ти вече да е свършена.
5. Остава само да върнеш обратно контакти, музика, видео и снимки.

Успех, дано се оправи проблемът ти Smile
mihailradoslavov
mihailradoslavov

Брой мнения : 135
Join date : 05.01.2012
Age : 35
Местожителство : Ловеч

Върнете се в началото Go down

Проблем с видео клиповете Empty Re: Проблем с видео клиповете

Писане by jojo Съб 18 Фев - 14:44

Виж това с програмите ме заинтересува, точно за това не ми се искаше да форматирам и мас меморито.
Веднага щом си отида на компа че сега не съм на моя, ще го пробвам но може би това ще е в късните часове
и не знам колко ще съм пил Very Happy все пак събота е. Пак, много благодаря за съветите.
jojo
jojo

Брой мнения : 115
Join date : 22.03.2011
Age : 40
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Проблем с видео клиповете Empty Re: Проблем с видео клиповете

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите