Welcome to Symbian-Modders Forum !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

1 level up

Go down

1 level up Empty 1 level up

Писане by vaifa Вто 10 Юли - 19:35

В този форум влизам вече от ... не знам колко време. През всичкото това време му се кефя-не само заради софтуера,,а и заради това,че има дискусии и custom.Въпреки,че никога не съм се възползвал от CFW,винаги ми е било интиресно как става ,какво ново има, как го е барнал 777,или Soulsurviver,примерно.
Но всичко си има край! Не можеш да направиш тунинг на Волга,нали?
Много съм доволен от моята Н8-старая се да я поддържам достатъчно бърза,използвам си офиса без проблем(на работо направо разплаквам хора с лаптопи за 2000 лв.),снимки и видео-no comment.-НО...явно всичкия софтуер бяга от Симбиън още от тогава,когато Skyfire безкомпромисно заявиха,че отебават моята Н82(10.2010).В момента сме доволни ако ни пуснат Atroller,примерно.Всичко,което се случва във форума от 2-3 месеца е MrAlshahawy Belle Extra Buttons,или Skype за Symbian Belle,който не е мръднал от въпросната Н82-2009 година. Но...
Днес гледах в youtube как на Н9-другия ми прехвален телефон( подчертавам ТЕЛЕФОН), се инсталира ICS 4.0 (Ice Creem Sandwich). Защо не?? Ако тук се харесват новите джаджи и неща,които „си заслужават“ ,защо пък не?! Това така или иначе ще стане официална политика за бившите производители на гуми. Знам,че няма интерес към meego(чети 777 в раздела).И наистина е тъпо на устройство с 1Gh да бутнеш тая тъпня.
Така че моля ви-хората,които МОГАТ,и всички ги знаят-има описания в нет-а как да се инсталира dual boot за Н9.Проблема,като казват всички,се състои в това,че ако нещо се обърка-отиваш в Nokia Care и казваш бодро-аз си сложих на Нокията Андроид.. и сега.. И ти отговарят-закарай го сега в Корея,влез им с таекуондо,и може да ти го оправят..
Ако някай може да предвиди какво ще се случи с една Nokia в този случай-е това е нещо.
Не бих ги писал тия глупосте,ако 777 не бях го виждал изтипосан в 1000 сайта-хората сигурно си имат негова икона,и му се молят..
Ако може нещо да се измисли..
P.S. Който не вярва,да търси в youtube.com,или в google.com-mayheim progect.
Ще го постта и във Harmattan secton,sorry!!

vaifa

Брой мнения : 31
Join date : 23.07.2011

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите