Welcome to Symbian-Modders Forum !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Индикацията за непрочетено съобщение не изчезва

2 posters

Go down

Индикацията за непрочетено съобщение не изчезва Empty Индикацията за непрочетено съобщение не изчезва

Писане by BaSheV Сря 9 Окт - 22:00

Здравейте,

Ще съм много благодарен ако някой, който се е сблъсквал с подобен проблем или има някакво решение да помогне - индикацията за непрочетено съобщение (горе в лентичката за обхват и батерията) се появи без причина и непрестанно мига. Преинсталирах си многократно ОС и всеки път се появява без причина, дори и сега след флашването нямам никакви съобщения а иконата се появи. Моля ако някои има решение за проблема ми да го сподели!!!

BaSheV

Брой мнения : 3
Join date : 08.10.2013

Върнете се в началото Go down

Индикацията за непрочетено съобщение не изчезва Empty Re: Индикацията за непрочетено съобщение не изчезва

Писане by detector Чет 10 Окт - 15:41

BaSheV написа:Здравейте,

Ще съм много благодарен ако някой, който се е сблъсквал с подобен проблем или има някакво решение да помогне - индикацията за непрочетено съобщение (горе в лентичката за обхват и батерията) се появи без причина и непрестанно мига. Преинсталирах си многократно ОС и всеки път се появява без причина, дори и сега след флашването нямам никакви съобщения а иконата се появи. Моля ако някои има решение за проблема ми да го сподели!!!
Изтрий си съобщенията от сим картата. Влез в меню съобщения, настройки, сим съобщения и ги изтрий.
detector
detector

Брой мнения : 139
Join date : 11.03.2011
Age : 51
Местожителство : Варна

Върнете се в началото Go down

Индикацията за непрочетено съобщение не изчезва Empty Re: Индикацията за непрочетено съобщение не изчезва

Писане by BaSheV Чет 10 Окт - 17:26

scratch Благодаря, колега!!! Не знам как не съм се сетил сам Smile 

BaSheV

Брой мнения : 3
Join date : 08.10.2013

Върнете се в началото Go down

Индикацията за непрочетено съобщение не изчезва Empty Re: Индикацията за непрочетено съобщение не изчезва

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите