Welcome to Symbian-Modders Forum !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Индикацията за непрочетено съобщение не изчезва

Go down

Индикацията за непрочетено съобщение не изчезва Empty Индикацията за непрочетено съобщение не изчезва

Писане by BaSheV Сря 9 Окт - 22:00

Здравейте,

Ще съм много благодарен ако някой, който се е сблъсквал с подобен проблем или има някакво решение да помогне - индикацията за непрочетено съобщение (горе в лентичката за обхват и батерията) се появи без причина и непрестанно мига. Преинсталирах си многократно ОС и всеки път се появява без причина, дори и сега след флашването нямам никакви съобщения а иконата се появи. Моля ако някои има решение за проблема ми да го сподели!!!

BaSheV

Брой мнения : 3

Върнете се в началото Go down

Индикацията за непрочетено съобщение не изчезва Empty Re: Индикацията за непрочетено съобщение не изчезва

Писане by detector Чет 10 Окт - 15:41

BaSheV написа:Здравейте,

Ще съм много благодарен ако някой, който се е сблъсквал с подобен проблем или има някакво решение да помогне - индикацията за непрочетено съобщение (горе в лентичката за обхват и батерията) се появи без причина и непрестанно мига. Преинсталирах си многократно ОС и всеки път се появява без причина, дори и сега след флашването нямам никакви съобщения а иконата се появи. Моля ако някои има решение за проблема ми да го сподели!!!
Изтрий си съобщенията от сим картата. Влез в меню съобщения, настройки, сим съобщения и ги изтрий.
detector
detector

Брой мнения : 139
Местожителство : Варна

Индикацията за непрочетено съобщение не изчезва Empty Re: Индикацията за непрочетено съобщение не изчезва

Писане by BaSheV Чет 10 Окт - 17:26

scratch Благодаря, колега!!! Не знам как не съм се сетил сам Smile 

BaSheV

Брой мнения : 3

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Върнете се в началото

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите