Welcome to Symbian-Modders Forum !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Как да изкарам Skype икона за съобщение?

2 posters

Go down

Как да изкарам Skype икона за съобщение? Empty Как да изкарам Skype икона за съобщение?

Писане by mdamyanov Пон 16 Яну - 11:53

Здравейте,

Знае ли някой дали е възможно когато работи Skype и получа съобщение да ми изкарва символ отпред на дисплея без да съм вътре в приложението. Аз ползвам Nokia E7 и ,за да проверя дали някой ми е писал трябва специално да влизам в Skype, докато при познати които ползват HTC и Blackberry им оставя символ като за получено съобщение отпред на дисплея.

Поздрави,

mdamyanov

Брой мнения : 3
Join date : 01.01.2012

Върнете се в началото Go down

Как да изкарам Skype икона за съобщение? Empty Re: Как да изкарам Skype икона за съобщение?

Писане by pavelyonov Пон 16 Яну - 12:30

mdamyanov написа:Здравейте,

Знае ли някой дали е възможно когато работи Skype и получа съобщение да ми изкарва символ отпред на дисплея без да съм вътре в приложението. Аз ползвам Nokia E7 и ,за да проверя дали някой ми е писал трябва специално да влизам в Skype, докато при познати които ползват HTC и Blackberry им оставя символ като за получено съобщение отпред на дисплея.

Поздрави,

брачед все още няма уиджет за Skype.... имаше пост че такъв уиджет ще бъде наличен във финалната версия на Belle. ето виж тук в тази тема последните постове: [You must be registered and logged in to see this link.]

--Paf

pavelyonov

Брой мнения : 101
Join date : 15.07.2011

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите