Welcome to Symbian-Modders Forum !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

N8 Handsfree ringtone пренасочване през говорителя на телефона.

3 posters

Go down

N8 Handsfree ringtone пренасочване през говорителя на телефона. Empty N8 Handsfree ringtone пренасочване през говорителя на телефона.

Писане by alexbg67 Вто 31 Май - 19:03

Проблемът е следния: режим General, слушам си на жичните wh-701 ФМа или плеъра, звънка ми някой и вместо да пренасочи звука от рингтона към говорителя на телефона, той ми забива директно в ушите и то с максималната сила, зададена в профила (Основен го ползвам като за външна среда). Ако слушалките са само включени без да работи нещо активно, звъненето минава през говорителя на тела. Телефонът ли ми е дефектен, или трябва да се прави някакъв специален профил, за да не ми замине слуха? Някой ползващ жични слушалки в режим "свободни ръце" моля да си сподели опита и настройките.

alexbg67

Брой мнения : 485
Join date : 27.03.2011
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

N8 Handsfree ringtone пренасочване през говорителя на телефона. Empty Re: N8 Handsfree ringtone пренасочване през говорителя на телефона.

Писане by alexbg67 Съб 11 Юни - 19:43

Б@@@си, никой ли не ползва жично ХФ?????????????? Rolling Eyes Crying or Very sad Mad Embarassed Shocked Sad

alexbg67

Брой мнения : 485
Join date : 27.03.2011
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

N8 Handsfree ringtone пренасочване през говорителя на телефона. Empty Re: N8 Handsfree ringtone пренасочване през говорителя на телефона.

Писане by ivo777 Съб 11 Юни - 20:04

Аз лично не го ползвам това от комплекта,защото звука му е много дървен,но щом е за идеята утре ще тествам как е положението при мен.
ivo777
ivo777
Администратор
Администратор

Брой мнения : 1739
Join date : 09.03.2011
Age : 50
Местожителство : Велико Търново

https://symbian-modders.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

N8 Handsfree ringtone пренасочване през говорителя на телефона. Empty Re: N8 Handsfree ringtone пренасочване през говорителя на телефона.

Писане by alexbg67 Нед 12 Юни - 6:12

ivo777 написа:Аз лично не го ползвам това от комплекта,защото звука му е много дървен,но щом е за идеята утре ще тествам как е положението при мен.
То и аз не съм всеки ден и поцял ден с тапите в ушите, но когато се случи горната ситуация е кошмарно. Въпросът е принципен, модела от комплекта съм го цитирал за яснота с какво разполагам.

alexbg67

Брой мнения : 485
Join date : 27.03.2011
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

N8 Handsfree ringtone пренасочване през говорителя на телефона. Empty Re: N8 Handsfree ringtone пренасочване през говорителя на телефона.

Писане by ivo777 Нед 12 Юни - 6:36

Току-що пробвах,резултата при мен е следния-когато слушам музика с WH-701 и през това време някой ми звънне звука се чува както от говорителя на телефона,както и през хендсфрито,като силата през последното е с поносима сила и не дразни.Сега като се замислих ситуацията беше абсолютно същата със всеки един телефон на Нокия,който съм притежавал,при другите марки не знам как точно стои положението.


Последната промяна е направена от ivo777 на Нед 12 Юни - 9:19; мнението е било променяно общо 1 път
ivo777
ivo777
Администратор
Администратор

Брой мнения : 1739
Join date : 09.03.2011
Age : 50
Местожителство : Велико Търново

https://symbian-modders.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

N8 Handsfree ringtone пренасочване през говорителя на телефона. Empty Re: N8 Handsfree ringtone пренасочване през говорителя на телефона.

Писане by niksana8584 Нед 12 Юни - 9:14

Колега пробвах и аз и при мен е както при Иво пуска си звука през телефона и през слушалките.Пробвах и с други слушалки който са от плеяр и пак същото.Но ми направи впечатление че сякаш дели 50/50 звука в смисъл такъв без слушалки се чува много по силно самия телефон.Ако съм бил от ползва радвам се.

niksana8584

Брой мнения : 42
Join date : 28.04.2011

Върнете се в началото Go down

N8 Handsfree ringtone пренасочване през говорителя на телефона. Empty Re: N8 Handsfree ringtone пренасочване през говорителя на телефона.

Писане by alexbg67 Нед 12 Юни - 11:51

Благодаря и на двама ви! Поне е ясно положението. Недоумението ми бе предизвикано поради факта, че на предното ми СЕ К800, когато тази ситуация се случеше, слушалките изключваха докато трае позвъняването. Доста по-здравословно решение, съгласете се... В момента, в който приемете или отхвърлите повикването, слушалките ставаха активни. Дефакто слухът е по-защитен. Аз междувременно си създадох режим за случая, който да се активира, когато мушна жака. С доста ниска сила на звънене на рингтона.
Направо невероятно мъдро решение от страна на Нокия... Cool Поне сега знам, че не е само при мен така... Wink
Мерси за отделеното време! Smile

alexbg67

Брой мнения : 485
Join date : 27.03.2011
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

N8 Handsfree ringtone пренасочване през говорителя на телефона. Empty Re: N8 Handsfree ringtone пренасочване през говорителя на телефона.

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите