Welcome to Symbian-Modders Forum !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Нокия N8 слушалки

5 posters

Go down

Нокия N8 слушалки Empty Нокия N8 слушалки

Писане by marmota Пет 11 Мар - 22:18

Здравеите! Мисля, че имам проблем с буксата за слушалките, тъйкато доста често не ми ги засича като хендс фри, а просто като обикновенни слушалки, вие имате ли този проблем ?
ПС: Проблема съществува още от първия път когато включих слушалките ...

marmota

Брой мнения : 137
Join date : 11.03.2011

https://www.facebook.com/profile.php?id=705118459

Върнете се в началото Go down

Нокия N8 слушалки Empty Re: Нокия N8 слушалки

Писане by collectorbg Съб 12 Мар - 7:21

И аз имам подобен проблем,трябва да намествам жак-а на слушалките,защото не прави добър контакт.От това произлизат два проблема:сигнала не е стерео и бутоните на слушалките не работят.
collectorbg
collectorbg
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Брой мнения : 197
Join date : 09.03.2011
Age : 54
Местожителство : Троян

Върнете се в началото Go down

Нокия N8 слушалки Empty Re: Нокия N8 слушалки

Писане by marmota Съб 12 Мар - 15:03

Ами при мен звука си е добре, но бутоните, чат пат не бачкат и трябва да изкарам и вкарам пак жака докато се намести ...

marmota

Брой мнения : 137
Join date : 11.03.2011

https://www.facebook.com/profile.php?id=705118459

Върнете се в началото Go down

Нокия N8 слушалки Empty Re: Нокия N8 слушалки

Писане by ivstoimenov Пет 13 Май - 17:51

И аз имам проблем ... кажи речи като тези изброените по-горе ! Като вкарам слушалките не прави добър контакт - трябва да завъртя буксата в определено положение или няколко пъти да свържа и разкача слушалките към телефона ; копчетата за усилване и намаляна на звука на слушалките изобщо не хващат ! Някой да има решение на проблема ... или директно на гаранционния сервиз да отивам ?
ivstoimenov
ivstoimenov

Брой мнения : 16
Join date : 30.04.2011
Age : 40
Местожителство : Сливен

Върнете се в началото Go down

Нокия N8 слушалки Empty Re: Нокия N8 слушалки

Писане by jindo Пет 13 Май - 19:29

ivstoimenov написа:И аз имам проблем ... кажи речи като тези изброените по-горе ! Като вкарам слушалките не прави добър контакт - трябва да завъртя буксата в определено положение или няколко пъти да свържа и разкача слушалките към телефона ; копчетата за усилване и намаляна на звука на слушалките изобщо не хващат ! Някой да има решение на проблема ... или директно на гаранционния сервиз да отивам ?

Жакът влиза много трудно, сигурен ли си, че го вкарваш докрай? Трябва да се чуе отчетливо прищракване. За бутоните опитай следното: Setting -> Phone -> Accessories и задай чрез натискане и задържане върху -headset- да е настройка по подразбиране. Ако все пак ти е тя, задай -headphones- и обратно на -headset- след това рестарт. Поздрави.
jindo
jindo

Брой мнения : 64
Join date : 10.03.2011
Местожителство : Берлин, Германия

http://www.favtool.com

Върнете се в началото Go down

Нокия N8 слушалки Empty Re: Нокия N8 слушалки

Писане by ivstoimenov Съб 14 Май - 13:05

Мерси за отговора ! Правилно - не съм го вкарал докрая ! Вече се чува Smile както трябва
ivstoimenov
ivstoimenov

Брой мнения : 16
Join date : 30.04.2011
Age : 40
Местожителство : Сливен

Върнете се в началото Go down

Нокия N8 слушалки Empty Re: Нокия N8 слушалки

Писане by alexbg67 Пет 27 Май - 17:04

collectorbg написа:И аз имам подобен проблем,трябва да намествам жак-а на слушалките,защото не прави добър контакт.От това произлизат два проблема:сигнала не е стерео и бутоните на слушалките не работят.

Визуално има ли разлика в иконката на екрана, когато отчита наличие на букса в единия и другия случай?
Не знам дали да пускам отделна тема, но проблемът е следния: режим General, слушам си на жичните wh-701 ФМа или плеъра, звънка ми някой и вместо да пренасочи звука от рингтона към говорителя на телефона, той ми забива директно в ушите и то с максималната сила, зададена в профила. Ако са само включени без да работят, звъненето минава през говорителя на тела.

alexbg67

Брой мнения : 485
Join date : 27.03.2011
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Нокия N8 слушалки Empty Re: Нокия N8 слушалки

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите