Welcome to Symbian-Modders Forum !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

сензора за светлина свети при разговор

4 posters

Go down

сензора за светлина свети при разговор Empty сензора за светлина свети при разговор

Писане by pavelyonov Сря 14 Сеп - 8:23

здравейте момчета,

някой да е забелязал дали сензора му за светлина свети слабо червено по време на разговор...

pavelyonov

Брой мнения : 101
Join date : 15.07.2011

Върнете се в началото Go down

сензора за светлина свети при разговор Empty Re: сензора за светлина свети при разговор

Писане by Bobkata3302 Сря 14 Сеп - 8:44

Да, свети при разговор. Предполагам защото попринцип само по време на разговор е активен.

Bobkata3302

Брой мнения : 108
Join date : 27.06.2011

Върнете се в началото Go down

сензора за светлина свети при разговор Empty Re: сензора за светлина свети при разговор

Писане by vipkiller Сря 14 Сеп - 9:23

Bobkata3302 написа:Да, свети при разговор. Предполагам защото попринцип само по време на разговор е активен.
Само малко да те поправя. Сензора е активен на открито и светло място, за да може когато сланцето ти пече ярко в екрана да го виждаш без проблем.
Тои определя какъв да контраста и другите неща на екрана в такива ситуации.

И при разговори е активен сензора за близост Smile

По темата: Не, не съм забелязал.

vipkiller

Брой мнения : 42
Join date : 17.06.2011

Върнете се в началото Go down

сензора за светлина свети при разговор Empty Re: сензора за светлина свети при разговор

Писане by Bobkata3302 Сря 14 Сеп - 10:22

vipkiller написа:
Bobkata3302 написа:Да, свети при разговор. Предполагам защото попринцип само по време на разговор е активен.
Само малко да те поправя. Сензора е активен на открито и светло място, за да може когато сланцето ти пече ярко в екрана да го виждаш без проблем.
Тои определя какъв да контраста и другите неща на екрана в такива ситуации.

И при разговори е активен сензора за близост Smile

По темата: Не, не съм забелязал.
Аз мисля, че има 2 сензора-за светлина и за близост.

Bobkata3302

Брой мнения : 108
Join date : 27.06.2011

Върнете се в началото Go down

сензора за светлина свети при разговор Empty Re: сензора за светлина свети при разговор

Писане by pavelyonov Сря 14 Сеп - 12:43

Bobkata3302 написа:
vipkiller написа:
Bobkata3302 написа:Да, свети при разговор. Предполагам защото попринцип само по време на разговор е активен.
Само малко да те поправя. Сензора е активен на открито и светло място, за да може когато сланцето ти пече ярко в екрана да го виждаш без проблем.
Тои определя какъв да контраста и другите неща на екрана в такива ситуации.

И при разговори е активен сензора за близост Smile

По темата: Не, не съм забелязал.
Аз мисля, че има 2 сензора-за светлина и за близост.

напълно си прав 2 са и според мен по пътя на логиката свети точно този за близост

pavelyonov

Брой мнения : 101
Join date : 15.07.2011

Върнете се в началото Go down

сензора за светлина свети при разговор Empty Re: сензора за светлина свети при разговор

Писане by vipkiller Сря 14 Сеп - 17:49

Днес се загледах по време на разговор и нищо не свети.

Ако сте с N8 сензора ви за светлина е в средата точно или до предната камера точно в ляво( на външен вид си прилича с предната камера ), а за близост е до него пак в ляво.
сензора за светлина свети при разговор Gsmarena_004

vipkiller

Брой мнения : 42
Join date : 17.06.2011

Върнете се в началото Go down

сензора за светлина свети при разговор Empty Re: сензора за светлина свети при разговор

Писане by Bobkata3302 Сря 14 Сеп - 18:01

При C7 сензорите са както следва (от ляво на дясно):светлинен,за близост,камера. Мисля, че си объркал и си разменил местата на двата сензора на N8. Според мен по-големият е сензорът за близост и именно той свети. Но можеш да го видиш това само на тъмно, тъй като светлината е едвам забележима.

Bobkata3302

Брой мнения : 108
Join date : 27.06.2011

Върнете се в началото Go down

сензора за светлина свети при разговор Empty Re: сензора за светлина свети при разговор

Писане by suio Сря 14 Сеп - 19:55

Bobkata3302 написа:При C7 сензорите са както следва (от ляво на дясно):светлинен,за близост,камера. Мисля, че си объркал и си разменил местата на двата сензора на N8. Според мен по-големият е сензорът за близост и именно той свети. Но можеш да го видиш това само на тъмно, тъй като светлината е едвам забележима.

При N8 сензорите са точно както ги е показал на снимката колегата Vipkiller.
suio
suio

Брой мнения : 62
Join date : 24.04.2011
Age : 42
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

сензора за светлина свети при разговор Empty Re: сензора за светлина свети при разговор

Писане by Bobkata3302 Сря 14 Сеп - 20:39

suio написа:
Bobkata3302 написа:При C7 сензорите са както следва (от ляво на дясно):светлинен,за близост,камера. Мисля, че си объркал и си разменил местата на двата сензора на N8. Според мен по-големият е сензорът за близост и именно той свети. Но можеш да го видиш това само на тъмно, тъй като светлината е едвам забележима.

При N8 сензорите са точно както ги е показал на снимката колегата Vipkiller.
Може и така да е, няма да споря. Най-лесният начин да се разбере кой е сензора за близост е да се види кой свети (както казах едвам забележимо) при разговор. Явно Нокия са използвали вид фото сензор за тази роля, а не ми се вярва при N8 и C7 да се различават.

П.С. Извинявам се, но грешката е моя. Сензорите са (от ляво на дясно) за близост, за светлина, камера (както го даде колегата на N8). Загледах се и свети всъщност най-левия по което се ориентирах, че той е за близост.

Bobkata3302

Брой мнения : 108
Join date : 27.06.2011

Върнете се в началото Go down

сензора за светлина свети при разговор Empty Re: сензора за светлина свети при разговор

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите