Welcome to Symbian-Modders Forum !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Symbian Belle излиза на 26 октомври

+6
Dedwen
Teodor
SmasHinG
mitko992
rodmanblg
collectorbg
10 posters

Go down

Symbian Belle излиза на 26 октомври Empty Symbian Belle излиза на 26 октомври

Писане by collectorbg Пет 7 Окт - 23:51

Symbian Belle излиза на 26 октомври. Всички смартфони, които са инсталирали Anna, ще могат да бъдат ъпдейтнати до Belle. Ъпдейтът ще може да се
инсталира чрез Ovi Suite, ще има и OTA ъпдейт (Over the air, безжичен). На 26 октомври стартира Nokia World. Явно от Nokia са решили да направят двете събития в един ден.

Телефоните, които ще могат да инсталират Symbian Belle са: Nokia N8, C7, E7, X7, C6-01, E6.

Symbian Belle излиза на 26 октомври Symbian+Belle


359gsm.com
collectorbg
collectorbg
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Брой мнения : 197
Join date : 09.03.2011
Age : 54
Местожителство : Троян

Върнете се в началото Go down

Symbian Belle излиза на 26 октомври Empty Re: Symbian Belle излиза на 26 октомври

Писане by rodmanblg Съб 8 Окт - 7:01

А каква точно беше разликата между Анна и Белле?

В смисъл има ли наистина нещо заради което си струва да се ъпне до Белле?

rodmanblg

Брой мнения : 42
Join date : 26.08.2011

Върнете се в началото Go down

Symbian Belle излиза на 26 октомври Empty Re: Symbian Belle излиза на 26 октомври

Писане by mitko992 Съб 8 Окт - 8:23

Това е добра новина, но дали е истина не се знае, като знам Аната как отлагаха докато не видя ъпдейта на беле няма да повярвам Laughing !!!

mitko992

Брой мнения : 85
Join date : 18.04.2011

Върнете се в началото Go down

Symbian Belle излиза на 26 октомври Empty Re: Symbian Belle излиза на 26 октомври

Писане by SmasHinG Съб 8 Окт - 9:48

Наистина има голяма вероятност да излезе на 26 поради 2 причини, че в Полша го пуснаха вече и отделно Apple където направи този фал с новият айфон. Затова Нокиа трябва да пуснат тогава Белето за да напредне.

rodmanblg написа:А каква точно беше разликата между Анна и Белле?

В смисъл има ли наистина нещо заради което си струва да се ъпне до Белле?
Човече разликата е просто коренно различна. Едно че Белето е по бързо друго, че има як нов и удобен интерфейс и функционалност като цяло.


Последната промяна е направена от SmasHinG на Съб 8 Окт - 9:50; мнението е било променяно общо 1 път (Reason for editing : +)
SmasHinG
SmasHinG

Брой мнения : 270
Join date : 15.04.2011
Age : 39
Местожителство : гр. Раковски

Върнете се в началото Go down

Symbian Belle излиза на 26 октомври Empty Re: Symbian Belle излиза на 26 октомври

Писане by Teodor Съб 8 Окт - 11:24

Почти съм готов да се обзаложа, че няма да видим Belle преди декември Smile
Teodor
Teodor

Брой мнения : 71
Join date : 09.03.2011
Age : 39
Местожителство : Sofia

Върнете се в началото Go down

Symbian Belle излиза на 26 октомври Empty Re: Symbian Belle излиза на 26 октомври

Писане by mitko992 Съб 8 Окт - 11:30

И аз така, не ми се вярва, но да видим може нокия да се поправят заради забавянето на аната, но което повече ми се струва да се осерат още и дано и до декември видим Беле Laughing !!!

mitko992

Брой мнения : 85
Join date : 18.04.2011

Върнете се в началото Go down

Symbian Belle излиза на 26 октомври Empty Re: Symbian Belle излиза на 26 октомври

Писане by Dedwen Нед 9 Окт - 8:50

Аз лично мисля че наистина на 26 ще го пуснат защото относно Belle нокиа бързо и до сега не са я бавили въобще Smile

Dedwen

Брой мнения : 55
Join date : 30.07.2011

Върнете се в началото Go down

Symbian Belle излиза на 26 октомври Empty Re: Symbian Belle излиза на 26 октомври

Писане by boby_cage Пон 10 Окт - 7:34

От Nokia опровергаха слуха относно излизането на Symbian Belle на 26 октомври. Твърдят че ъпдейт със сигурност ще има, но в никакъв случай това няма да се случи на датата 26 октомври тази година. Сега усилията им са били насочени главно към пускане на Symbian Anna за US потребителите.

boby_cage
Администратор
Администратор

Брой мнения : 718
Join date : 10.03.2011
Age : 45
Местожителство : Шумен

https://symbian-modders.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Symbian Belle излиза на 26 октомври Empty Re: Symbian Belle излиза на 26 октомври

Писане by mitko992 Пон 10 Окт - 17:19

Мухаха даже не се изненадах, нещо се научиха само да пускат слухове и да не изпълняват обещанията си Laughing !!!

mitko992

Брой мнения : 85
Join date : 18.04.2011

Върнете се в началото Go down

Symbian Belle излиза на 26 октомври Empty Re: Symbian Belle излиза на 26 октомври

Писане by vlad0 Вто 11 Окт - 1:12

Аз мисля че в края на Ноември ще започнат, и през целия Декември ще има обичайното чакане за различните продукт кодове. Телефоните с Anna излязаха 2-3 месеца преди да пуснат ъпдейта, очаквам сходен подход и към Belle ъпдейта.. телефоните с Belle вече са на пазара..
vlad0
vlad0

Брой мнения : 40
Join date : 17.03.2011

Върнете се в началото Go down

Symbian Belle излиза на 26 октомври Empty Re: Symbian Belle излиза на 26 октомври

Писане by podolski Вто 11 Окт - 11:13

Няма да е на 26 Октомври.

[You must be registered and logged in to see this link.]

podolski

Брой мнения : 13
Join date : 02.10.2011

Върнете се в началото Go down

Symbian Belle излиза на 26 октомври Empty Re: Symbian Belle излиза на 26 октомври

Писане by ivo777 Нед 30 Окт - 5:29

26-ти октомври 2011 отдавна мина,а нищо подобно не се случи,темата отива в историята.
ivo777
ivo777
Администратор
Администратор

Брой мнения : 1739
Join date : 09.03.2011
Age : 50
Местожителство : Велико Търново

https://symbian-modders.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Symbian Belle излиза на 26 октомври Empty Re: Symbian Belle излиза на 26 октомври

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите