Welcome to Symbian-Modders Forum !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Как да прехвърля данни от N98 8 GB нa N8 (контакти,снимки, музика и т.н. ) ?

3 posters

Go down

Как да прехвърля данни от N98 8 GB нa N8 (контакти,снимки, музика и т.н. ) ? Empty Как да прехвърля данни от N98 8 GB нa N8 (контакти,снимки, музика и т.н. ) ?

Писане by s_toshkov Съб 17 Сеп - 6:49

Преварително се извинявам за въпроса , убеден съм че за много от Вас е смешен...

доскоро бях с Н95 сега съм с Н8 и когао си прехвърлих сим картата установих че не всички контакти и т.н са в нея , явно повечето са останали в Н95-цата


чувал съм че има някакъв специален метод за Нокиа с който се прави пдобно нещо но не съм запознат как точно става

Бихте ли помогнали

s_toshkov

Брой мнения : 16
Join date : 14.09.2011

Върнете се в началото Go down

Как да прехвърля данни от N98 8 GB нa N8 (контакти,снимки, музика и т.н. ) ? Empty Как да прехвърля данни от N98 8 GB нa N8 (контакти,снимки, музика и т.н. ) ?

Писане by delvin Съб 17 Сеп - 6:56

Аз го направих с Pc Suite. Сега може да го направиш и с Ovi Suite.

delvin

Брой мнения : 48
Join date : 19.05.2011

Върнете се в началото Go down

Как да прехвърля данни от N98 8 GB нa N8 (контакти,снимки, музика и т.н. ) ? Empty Re: Как да прехвърля данни от N98 8 GB нa N8 (контакти,снимки, музика и т.н. ) ?

Писане by ivaylo8010 Съб 17 Сеп - 7:43

Да можеш и става по следния начин: от N8 отиваш в Меню/ Настройки/ Свързване/ Трансфер данни/ Пренос на данни/ Старт изтегляне. На N95 трябва да си пуснал предварително Bluetooth-a. След това двата телефона се свързват помежду си и можеш да прехвърлиш следните неща: контакти, календарни събития, смс, ммс, бележки, изображения, звуци, видео, маркери, последни повиквания и папка нокиа.

ivaylo8010

Брой мнения : 25
Join date : 11.03.2011

Върнете се в началото Go down

Как да прехвърля данни от N98 8 GB нa N8 (контакти,снимки, музика и т.н. ) ? Empty Re: Как да прехвърля данни от N98 8 GB нa N8 (контакти,снимки, музика и т.н. ) ?

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите