Welcome to Symbian-Modders Forum !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Как да съживим умряла Nokia N8

+14
pudelo0
paco88
DarkLover
stivann
vwcorrado
bindermish
arif82
matanza
SoulSurvivor
ditomi
bachora
jojo
alexbg67
ivo777
18 posters

Страница 3 от 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Как да съживим умряла Nokia N8 - Page 3 Empty Re: Как да съживим умряла Nokia N8

Писане by Pavii Съб 26 Окт - 10:45

ivo777 написа:Ето един кратък видеоурок за това как да съживим Nokia N8,упорито отказваща се да се включи.Това най-често става след проблеми при флашването.За съжаление преди да пристъпите към следващите стъпки най-вероятно първо ще ви се наложи да извадите батерията от телефона за десетина секунди.Ето как става това при Nokia N8:



След това изпълнете стриктно указанията от следния видеоурок:



Метода е изпитан многократно от мен и колегата ми alexx и работи на 100%  Cool
Успех!
Здравейте искам да съживя умряла Нокия - която при натискане на бутона само се появява надпис нокия който премигва 3 пъти и толкова - нищо друго . Опитах да видя клиповете но ми дава частен клип . Дайте моля линк към тях .

Pavii

Брой мнения : 6
Join date : 21.09.2013
Age : 66
Местожителство : Ловеч

Върнете се в началото Go down

Как да съживим умряла Nokia N8 - Page 3 Empty Re: Как да съживим умряла Nokia N8

Писане by Pavii Сря 6 Ное - 20:06

Няма ли накой , който да даде линк към клиповете - трябва ми само втория . Благодаря предварително .

Pavii

Брой мнения : 6
Join date : 21.09.2013
Age : 66
Местожителство : Ловеч

Върнете се в началото Go down

Как да съживим умряла Nokia N8 - Page 3 Empty Re: Как да съживим умряла Nokia N8

Писане by pudelo0 Чет 7 Ное - 17:35

Pavii написа:Няма ли накой , който да даде линк към клиповете - трябва ми само втория . Благодаря предварително .

от 2:50мин. гледаш,след като вече си сложил файловете в RM-596.
pudelo0
pudelo0
Модератор
Модератор

Брой мнения : 301
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Как да съживим умряла Nokia N8 - Page 3 Empty Re: Как да съживим умряла Nokia N8

Писане by Pavii Чет 7 Ное - 17:48

pudelo0 написа:
Pavii написа:Няма ли накой , който да даде линк към клиповете - трябва ми само втория . Благодаря предварително .

от 2:50мин. гледаш,след като вече си сложил файловете в RM-596.
Големи благодарности .Smile

Pavii

Брой мнения : 6
Join date : 21.09.2013
Age : 66
Местожителство : Ловеч

Върнете се в началото Go down

Как да съживим умряла Nokia N8 - Page 3 Empty Re: Как да съживим умряла Nokia N8

Писане by Pavii Чет 7 Ное - 18:08

Струва ми се , че не е същия клип -при горния се флашва с no conection - по метода на умряла , а тук Нокията е свързана . На мен ми трябва за умряла .

Pavii

Брой мнения : 6
Join date : 21.09.2013
Age : 66
Местожителство : Ловеч

Върнете се в началото Go down

Как да съживим умряла Nokia N8 - Page 3 Empty Re: Как да съживим умряла Nokia N8

Писане by pudelo0 Чет 7 Ное - 23:52

Pavii написа:Струва ми се , че не е същия клип -при горния се флашва с no conection - по метода на умряла , а тук Нокията е свързана . На мен ми трябва за умряла .

Проблем никакъв.
pudelo0
pudelo0
Модератор
Модератор

Брой мнения : 301
Join date : 05.05.2011

Върнете се в началото Go down

Как да съживим умряла Nokia N8 - Page 3 Empty Re: Как да съживим умряла Nokia N8

Писане by SmasHinG Пон 25 Май - 16:32

Видеата не работят изтрити са. По целия форум що има видео за флашване или съживяване каквото и да било като цяло от 1 година насам е изтрито. Ако може Иво обнови ги, че от време на време в година 1 път префлашвам и като всичко с времето се забравя кое как се правеше. А с видеата се припомняме. Благодаря
SmasHinG
SmasHinG

Брой мнения : 270
Join date : 15.04.2011
Age : 39
Местожителство : гр. Раковски

Върнете се в началото Go down

Как да съживим умряла Nokia N8 - Page 3 Empty Re: Как да съживим умряла Nokia N8

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 3 Previous  1, 2, 3

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите