Welcome to Symbian-Modders Forum !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CFW Symbian Belle for N8 by ivo777

+46
expectedtar
delvin
BigTymers
polikraiste
novak
dredd
Joro Velichkov
barir
st.agiel
wise guy
ninja75
westcoast5
angelo82
AntiGator
beliskner_9301
mitko992
ivchoiv
niksana8584
alexbg67
ivo.pif
jindo
uglyipl
x1988
$©@®N™
Dracona
lepi
detector
Чо :)
AD_Ofink
thedevil4
Dedwen
suio
epoc
SoulSurvivor
pavelyonov
sashom
vvar1ock
goranowwww
baibrother
pslabakov
dmitev
achodemo
SmasHinG
collectorbg
vlad0
ivo777
50 posters

Страница 6 от 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

CFW Symbian Belle for N8 by ivo777 - Page 6 Empty Re: CFW Symbian Belle for N8 by ivo777

Писане by westcoast5 Нед 21 Авг - 9:59

Благодаря за тази версия на ivo777 тествам я трети ден батерията почти издържа и днес ето няколко критики и проблеми които открих в нея :
1.Skype забива и излиза както и някои други приложения
2.Относно камерата - не се показва оставащият брой снимки и запис на видео + няма скрол за увеличение на снимката освен двойното почукване или с два пръста
Ами то май само това друго всичко е бомба като цяло телефонът е супер бърз и плавен ,ще се радвам да сложим скоро и официалната версия ,но определено тази е на много по-високо ниво от Anna-та.

westcoast5

Брой мнения : 9
Join date : 02.08.2011

Върнете се в началото Go down

CFW Symbian Belle for N8 by ivo777 - Page 6 Empty Re: CFW Symbian Belle for N8 by ivo777

Писане by AntiGator Нед 21 Авг - 15:17

ivo777 написа:Няма да ви мъча повече...извадих картата памет (A-DATA,8GB,class 6) и всичко заспа Very Happy


Имам същият проблем с вербатим 8гб клас 4 с какъвто и фирм да е била нокията така забива тъча, а картата си работи навсякаде другаде, други карти също работят на телефона.
AntiGator
AntiGator

Брой мнения : 18
Join date : 22.05.2011

Върнете се в началото Go down

CFW Symbian Belle for N8 by ivo777 - Page 6 Empty Re: CFW Symbian Belle for N8 by ivo777

Писане by lepi Нед 21 Авг - 20:13

Аз само си чета тази тема, но мисля че е редно и аз да споделя мнение. За сега нямам гореспоменатия проблем с тачскрийна, а имам 16 Гб карта. В лога се виждат и дата канекшъните, което преди не работеше и беше много досадно без него. Скайп забива в началото и се затваря програмата. Субтитрите работят, което е добре. Игри не играя. Като тегля чертата мога да кажа че имам една много добра машинка!

Благодаря ти, Ивчо за това което си направил и продължаваш да правиш!
lepi
lepi

Брой мнения : 42
Join date : 15.03.2011
Age : 45
Местожителство : Sofia

Върнете се в началото Go down

CFW Symbian Belle for N8 by ivo777 - Page 6 Empty Re: CFW Symbian Belle for N8 by ivo777

Писане by pslabakov Нед 21 Авг - 20:36

Два проблема с които съм се сблъскал досега
1. Не може да се свърже телефона с Ovi Suite чрез Bluetooth
2. USB флашка която разпознаваше с USB On The GO .. вече не разпознава и забива телефона
и да питам нещо няма ли възможност да се направят повече от 3 екрана
Поздрави

pslabakov

Брой мнения : 49
Join date : 14.03.2011

Върнете се в началото Go down

CFW Symbian Belle for N8 by ivo777 - Page 6 Empty Re: CFW Symbian Belle for N8 by ivo777

Писане by Dracona Нед 21 Авг - 21:49

И аз от днес разцъквам Belle. Харесва ми много и няма как да се върна на Анна Very Happy

Повече екрани има ако се качи версията на Иво с мода за повече екрани Razz Но аз повече от 3 не мога да напулня.

Като кофти нещо открих,че в галерията снимкте са с доста лошо качество, преди да отвориш някоя.
Дигиталния часовник нещо не ми допада особенно.
И мнoго кофти, че са махнали папките Office, Tools, Games. Аз бих предпочел още да бяха сложили като Media, Social и някви такива. Не ми харесват тия километрични менюта, а обикновенните папки са кофти. Ако има вариант за някакъв мод да се добавят поне папките от Анна ще е супер Razz
Дано до края на годината видим официално Belle.
Dracona
Dracona

Брой мнения : 140
Join date : 11.03.2011
Age : 36
Местожителство : София / Пазарджик

Върнете се в началото Go down

CFW Symbian Belle for N8 by ivo777 - Page 6 Empty Re: CFW Symbian Belle for N8 by ivo777

Писане by lepi Нед 21 Авг - 22:04

2. USB флашка която разпознаваше с USB On The GO .. вече не разпознава и забива телефона

Аз имам една 4Гб Kingston преди работеше и сега си работи.

Дигиталния часовник нещо не ми допада особенно.

При мен е точно обратно, това е едно от нещата които ми харесват много.
lepi
lepi

Брой мнения : 42
Join date : 15.03.2011
Age : 45
Местожителство : Sofia

Върнете се в началото Go down

CFW Symbian Belle for N8 by ivo777 - Page 6 Empty Вероятно аз съм си кьорчо...

Писане by uglyipl Пон 22 Авг - 7:20

Но, някой ще ми каже ли, как да си видя статуса на батерията...в проценти, без да инсталирам допълнителни програми. (изключвам връзването към комп-а)? confused confused confused

uglyipl

Брой мнения : 21
Join date : 09.07.2011

Върнете се в началото Go down

CFW Symbian Belle for N8 by ivo777 - Page 6 Empty Re: CFW Symbian Belle for N8 by ivo777

Писане by AntiGator Пон 22 Авг - 12:58

С този къстъм фирм съм вече и аз, страшно добре работи, е има някои неща за изчистване ни има време докато излезе, някаде бях чел че ови сторе не работи, при мен върви.
Единствено само дето си ми е с три екрана, мод-а за 6-те си го имам от предишната версия и като съм флашвал с други си оставаше. Та мисълта ми е да попитам каде съм се омацал че не са 6 екрана Smile и как мога да го оправя?

И още нещо:
някои има ли идея кво чакаме тука [You must be registered and logged in to see this link.]
да не би сличайно да е белле Както предполагат доста хора в коментарите ?
AntiGator
AntiGator

Брой мнения : 18
Join date : 22.05.2011

Върнете се в началото Go down

CFW Symbian Belle for N8 by ivo777 - Page 6 Empty Re: CFW Symbian Belle for N8 by ivo777

Писане by Dedwen Пон 22 Авг - 13:04

AntiGator написа:С този къстъм фирм съм вече и аз, страшно добре работи, е има някои неща за изчистване ни има време докато излезе, някаде бях чел че ови сторе не работи, при мен върви.
Единствено само дето си ми е с три екрана, мод-а за 6-те си го имам от предишната версия и като съм флашвал с други си оставаше. Та мисълта ми е да попитам каде съм се омацал че не са 6 екрана Smile и как мога да го оправя?

И още нещо:
някои има ли идея кво чакаме тука [You must be registered and logged in to see this link.]
да не би сличайно да е белле Както предполагат доста хора в коментарите ?

Точно щях да правя тема по-това може ли да бъде Belle?

Dedwen

Брой мнения : 55
Join date : 30.07.2011

Върнете се в началото Go down

CFW Symbian Belle for N8 by ivo777 - Page 6 Empty Re: CFW Symbian Belle for N8 by ivo777

Писане by jindo Пон 22 Авг - 13:36

AntiGator написа:С този къстъм фирм съм вече и аз, страшно добре работи, е има някои неща за изчистване ни има време докато излезе, някаде бях чел че ови сторе не работи, при мен върви.
Единствено само дето си ми е с три екрана, мод-а за 6-те си го имам от предишната версия и като съм флашвал с други си оставаше. Та мисълта ми е да попитам каде съм се омацал че не са 6 екрана Smile и как мога да го оправя?

И още нещо:
някои има ли идея кво чакаме тука [You must be registered and logged in to see this link.]
да не би сличайно да е белле Както предполагат доста хора в коментарите ?

Иво пусна 1.3версия на неговия FW с мод-а за шесте екрана - [You must be registered and logged in to see this link.]
Това във фейсбук, може би, ще е анонсът на Belle.
jindo
jindo

Брой мнения : 64
Join date : 10.03.2011
Местожителство : Берлин, Германия

http://www.favtool.com

Върнете се в началото Go down

CFW Symbian Belle for N8 by ivo777 - Page 6 Empty Re: CFW Symbian Belle for N8 by ivo777

Писане by AntiGator Пон 22 Авг - 13:43

jindo написа:
AntiGator написа:С този къстъм фирм съм вече и аз, страшно добре работи, е има някои неща за изчистване ни има време докато излезе, някаде бях чел че ови сторе не работи, при мен върви.
Единствено само дето си ми е с три екрана, мод-а за 6-те си го имам от предишната версия и като съм флашвал с други си оставаше. Та мисълта ми е да попитам каде съм се омацал че не са 6 екрана Smile и как мога да го оправя?

И още нещо:
някои има ли идея кво чакаме тука [You must be registered and logged in to see this link.]
да не би сличайно да е белле Както предполагат доста хора в коментарите ?

Иво пусна 1.3версия на неговия FW с мод-а за шесте екрана - [You must be registered and logged in to see this link.]
Това във фейсбук, може би, ще е анонсът на Belle.

Ок меси, дърпах го вчера в 21:00 от първият пост, явно там линка е стар, сега ще си кача това
AntiGator
AntiGator

Брой мнения : 18
Join date : 22.05.2011

Върнете се в началото Go down

CFW Symbian Belle for N8 by ivo777 - Page 6 Empty Re: CFW Symbian Belle for N8 by ivo777

Писане by jindo Пон 22 Авг - 14:54

Относно анонса във фейсбук - линкът от който се зарежда флашът е - [You must be registered and logged in to see this link.]
миля, че вече е ясно какво ще видиме след два дни - новите три модела + дата за следващия ъпдейт на fw.
jindo
jindo

Брой мнения : 64
Join date : 10.03.2011
Местожителство : Берлин, Германия

http://www.favtool.com

Върнете се в началото Go down

CFW Symbian Belle for N8 by ivo777 - Page 6 Empty Re: CFW Symbian Belle for N8 by ivo777

Писане by ivo777 Пон 22 Авг - 14:55

CFW Symbian Belle for N8 by ivo777 - Page 6 43797888de10 CFW Symbian Belle for N8 by ivo777 - Page 6 18e660455700

CFW Symbian Belle for N8 by ivo777 - Page 6 Bb9272b91aa1 CFW Symbian Belle for N8 by ivo777 - Page 6 9032b7e90ac5

Готов съм с версия 1.4 Very Happy
Какво е новото в нея:
- Custom Unlimited Call Log Mod (more than 30 days)
- Kinetic Scrolling Improvement (now Kinetic Scrolling is really fast)
- Mute Camera Sound Mod
- Rom Ratcer+ 3.1 with all working of Belle patches included (with fully working Autostart)
- Tactitle Feedback Mod 1.30 (Call Vibration Mod)

Ето го и пълния чейджлог:

- Added installserver.exe for installing of unsigned applications
- Arabian languague is fully removed,in my CFW is English only
- Fully removed MyNokia (already NOT sending SMS to Nokia after Hard Reset or flash)
- Disabled Active Diverts Notes
- Added new Hi-Fi quality settings (named ''ivo777'') in Equalizer (Music Player)
- Added application MemCheck
- JAVA bug fix added,now JAVA apps is fully working
- Bulgarian input language added
- Changed info by pressing *#0000#
- Vibration bug fixed
- Unlimited Homescreens Mod added (up to 100 HS is possible)
- WLAN and GPRS info now show in Log
- Custom Unlimited Call Log Mod (more than 30 days)
- Kinetic Scrolling Improvement (now Kinetic Scrolling is really fast)
- Mute Camera Sound Mod
- Rom Ratcer+ 3.1 with all working of Belle patches included (with fully working Autostart)
- Tactitle Feedback Mod 1.30 (Call Vibration Mod)


[You must be registered and logged in to see this link.]


Последната промяна е направена от ivo777 на Пон 22 Авг - 16:57; мнението е било променяно общо 2 пъти
ivo777
ivo777
Администратор
Администратор

Брой мнения : 1739
Join date : 09.03.2011
Age : 50
Местожителство : Велико Търново

https://symbian-modders.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

CFW Symbian Belle for N8 by ivo777 - Page 6 Empty дс

Писане by goranowwww Пон 22 Авг - 16:49

линка не работи ! Моля те оправи го.
goranowwww
goranowwww

Брой мнения : 62
Join date : 09.03.2011

Върнете се в началото Go down

CFW Symbian Belle for N8 by ivo777 - Page 6 Empty Re: CFW Symbian Belle for N8 by ivo777

Писане by $©@®N™ Пон 22 Авг - 17:36

goranowwww написа:линка не работи ! Моля те оправи го.

на мен ми работи Smile
$©@®N™
$©@®N™

Брой мнения : 90
Join date : 11.03.2011
Age : 42
Местожителство : Пловдив

http://www.scorn.co.nr

Върнете се в началото Go down

CFW Symbian Belle for N8 by ivo777 - Page 6 Empty Re: CFW Symbian Belle for N8 by ivo777

Писане by lepi Пон 22 Авг - 18:09

И при мен работи линка.
Благодаря ти отново, Иво!
lepi
lepi

Брой мнения : 42
Join date : 15.03.2011
Age : 45
Местожителство : Sofia

Върнете се в началото Go down

CFW Symbian Belle for N8 by ivo777 - Page 6 Empty k

Писане by goranowwww Пон 22 Авг - 18:11

И при мен стана, извинявам се. Добра работа Иво!
goranowwww
goranowwww

Брой мнения : 62
Join date : 09.03.2011

Върнете се в началото Go down

CFW Symbian Belle for N8 by ivo777 - Page 6 Empty Re: CFW Symbian Belle for N8 by ivo777

Писане by ivo777 Пон 22 Авг - 18:40

CFW Symbian Belle for N8 by ivo777 - Page 6 D5fbaee4e4de CFW Symbian Belle for N8 by ivo777 - Page 6 E2bfbef871a9

CFW Symbian Belle for N8 by ivo777 - Page 6 87552d54d669

Нова версия!!!!!!!
Добавени са:
- 90% качество на снимките (официалния файл от Нокия)
- напълно редактируем еквилайзер в Музикален плеър

[You must be registered and logged in to see this link.]
ivo777
ivo777
Администратор
Администратор

Брой мнения : 1739
Join date : 09.03.2011
Age : 50
Местожителство : Велико Търново

https://symbian-modders.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

CFW Symbian Belle for N8 by ivo777 - Page 6 Empty Re: CFW Symbian Belle for N8 by ivo777

Писане by Dedwen Пон 22 Авг - 18:42

А други ден ще обявят или новите телефони с Belle или официалната Belle Very Happy

Dedwen

Брой мнения : 55
Join date : 30.07.2011

Върнете се в началото Go down

CFW Symbian Belle for N8 by ivo777 - Page 6 Empty Re: CFW Symbian Belle for N8 by ivo777

Писане by ivo777 Пон 22 Авг - 19:01

Най-вероятно ще обявят новите си модели телефони с Belle.
ivo777
ivo777
Администратор
Администратор

Брой мнения : 1739
Join date : 09.03.2011
Age : 50
Местожителство : Велико Търново

https://symbian-modders.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

CFW Symbian Belle for N8 by ivo777 - Page 6 Empty Re: CFW Symbian Belle for N8 by ivo777

Писане by lepi Пон 22 Авг - 19:08

Върви много добре, скролинга е супер. Интересно ми е защо снимките от камерата отиват в папка DCIM на мемори картата?
И само при мен ли има само един пач в ромпачера?


И аз съм една ливада, докато съм се ошмугвал тука с флашването е излязла нова версия на фърма хахахах
Ти си направо луд, Ивчо!
Отново едно голямо БЛАГОДАРЯ!!!


PS За да имате всичките пачове, като от скрийншота на Иво, трябва да изтриете папката с пачовете преди флашване!
Благодаря ти отново, Иво!
lepi
lepi

Брой мнения : 42
Join date : 15.03.2011
Age : 45
Местожителство : Sofia

Върнете се в началото Go down

CFW Symbian Belle for N8 by ivo777 - Page 6 Empty Re: CFW Symbian Belle for N8 by ivo777

Писане by ninja75 Пон 22 Авг - 20:33

Zdraveite izvinqvam se za engli6a no iskam da spodelq s vas za novoto BELLE .Ivo ti si dobar no problemat sas skrulvaneto si ostava i pri tazi versiq 1.4 skrulaa zabiva pak v na4aloto raboti i posle zapo4va da zabiva
Evil or Very Mad

ninja75

Брой мнения : 11
Join date : 01.08.2011

Върнете се в началото Go down

CFW Symbian Belle for N8 by ivo777 - Page 6 Empty Re: CFW Symbian Belle for N8 by ivo777

Писане by ninja75 Пон 22 Авг - 20:48

Sory no da se popravq .Iv4o zna4i kogato vlizam v meniuto ponqkoga e gladko no posle stava trudno glaven skryn natiskam strelkata i vlizam v meiuto na sekundata izlizam sled vtoro ili treto natiskane na strelkata vlizam v setings sas edno natiskane otvarq se meiuto profil i tn... na izlizane sas strelkata pak zabavq ponqkolko pati natiskam zada izlqza i taka ponqkoga se opravq no e drazne6to belleto ne6to mu kuca pri anna nqma problemi tova zabelqzvam dori pri tvoite haknati i neoficqlni versii na anna go nqma6e tozi problem no pri belleto go ima

ninja75

Брой мнения : 11
Join date : 01.08.2011

Върнете се в началото Go down

CFW Symbian Belle for N8 by ivo777 - Page 6 Empty Re: CFW Symbian Belle for N8 by ivo777

Писане by wise guy Пон 22 Авг - 21:33

Нов съм ,така ,че може ли да ме насочите към тема в която е описано как става флашването? cyclops

wise guy

Брой мнения : 78
Join date : 22.08.2011

Върнете се в началото Go down

CFW Symbian Belle for N8 by ivo777 - Page 6 Empty Re: CFW Symbian Belle for N8 by ivo777

Писане by Чо :) Пон 22 Авг - 22:28

wise guy написа:Нов съм ,така ,че може ли да ме насочите към тема в която е описано как става флашването? cyclops

Мързеливо племе сме ей Smile

Едни ги мързи да прочетат ВНИМАТЕЛНО дори и темата, в която питат, току виж открили същия въпрос и отговор!

Други ги мързи да си инсталираш кирилица и пишат на шльокавица.

-1 за подобни елементарни неща!
Чо :)
Чо :)
Администратор
Администратор

Брой мнения : 120
Join date : 10.03.2011
Age : 112

Върнете се в началото Go down

CFW Symbian Belle for N8 by ivo777 - Page 6 Empty Re: CFW Symbian Belle for N8 by ivo777

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 6 от 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите