Welcome to Symbian-Modders Forum !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Бъгове и аномалии с нашите умни телефони

+47
banga
mitko992
kalcho
batangoster
yozov
mastersa6o
pavelyonov
plamenmr
Baksa
DarkLover
hahavel
filiopov14
paco88
Joro Velichkov
miiladiin
ivosi
vlaf
ditomi
detector
niksi123
sarpy
Tsokev_MD
vantsi55
tokata16
boiko1
SoulSurvivor
Bobkata3302
ednotri
alexbg67
morto
epoc
jojo
niksana8584
achodemo
Voyager
eksoldier
novak
alexx
Stanger
Teodor
jindo
edis_feyziev
boby_cage
goranowwww
Dracona
collectorbg
ivo777
51 posters

Страница 5 от 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Бъгове и аномалии с нашите умни телефони - Page 5 Empty Re: Бъгове и аномалии с нашите умни телефони

Писане by tokata16 Пон 22 Авг - 18:58

boiko1 написа:Някой може ли да ми каже откъде си трие историята на браузера на Анна,нещо немога да намеря.Единствения начин е един по един да трия линковете.

Настройки > Лични > Изтиване на лични данни.
Избираш какво да изтиеш. Laughing

tokata16

Брой мнения : 29
Join date : 06.08.2011

Върнете се в началото Go down

Бъгове и аномалии с нашите умни телефони - Page 5 Empty Re: Бъгове и аномалии с нашите умни телефони

Писане by boiko1 Пон 22 Авг - 19:12

tokata16 написа:
boiko1 написа:Някой може ли да ми каже откъде си трие историята на браузера на Анна,нещо немога да намеря.Единствения начин е един по един да трия линковете.

Настройки > Лични > Изтиване на лични данни.
Избираш какво да изтиеш. Laughing

Благодаря Smile
boiko1
boiko1

Брой мнения : 183
Join date : 18.08.2011
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Бъгове и аномалии с нашите умни телефони - Page 5 Empty Re: Бъгове и аномалии с нашите умни телефони

Писане by vantsi55 Нед 28 Авг - 22:24

А аз не разбрах има ли някакъв начин за оправяне на проблема с рестартирането на N8 . Моята се рестартира понякога когато се опитам ба вляза в интернет а понякога и докато правя видео или когато се попретовари малко повече.

vantsi55

Брой мнения : 1
Join date : 25.08.2011

Върнете се в началото Go down

Бъгове и аномалии с нашите умни телефони - Page 5 Empty Re: Бъгове и аномалии с нашите умни телефони

Писане by Tsokev_MD Пет 2 Сеп - 7:07

От известно време след рестарт на телефона (N8) изписва: Не може да се приключи инсталация. За приключване отидете в менеджър приложения. Като отида в менъджера, няма нищо. А забелязвам, че това го дава и като искам да се свържа в режим масова памет и запчова една луда смяна от масова памет към nokia ovi suite. Някой имал ли е подобен проблем или идея за отстраняването му? Благодаря предварително!

Tsokev_MD

Брой мнения : 3
Join date : 31.05.2011

Върнете се в началото Go down

Бъгове и аномалии с нашите умни телефони - Page 5 Empty Re: Бъгове и аномалии с нашите умни телефони

Писане by eksoldier Пет 2 Сеп - 13:41

Tsokev_MD написа:От известно време след рестарт на телефона (N8) изписва: Не може да се приключи инсталация.
Този проблем го оправях в Н95-2, а открих в последствие, че и при Н8 става. Влизаш в Е\private\10202dce и триеш всичко, което е в тази папка, или цялата папка 10202dce. За целта трябва да ти е хакнат телефона, за да виждаш системните папки. При мен работи, ако казвам нещо грешно поправете ме Smile

eksoldier

Брой мнения : 178
Join date : 10.03.2011

Върнете се в началото Go down

Бъгове и аномалии с нашите умни телефони - Page 5 Empty Re: Бъгове и аномалии с нашите умни телефони

Писане by alexbg67 Пет 2 Сеп - 14:18

Не знам бъг ли е или аномалия - за 2ри път улавям, че ми изчезват цели албуми от картата с памет. Папката си стои, а песните ги няма... Имам например дузина директории със заглавия в папка Music, независимо дали съдържат подпапки или не, някои от тях просто извирясфат, а обемът на картата не се променя...

alexbg67

Брой мнения : 485
Join date : 27.03.2011
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Бъгове и аномалии с нашите умни телефони - Page 5 Empty Re: Бъгове и аномалии с нашите умни телефони

Писане by Tsokev_MD Пет 2 Сеп - 14:52

eksoldier написа:
Tsokev_MD написа:От известно време след рестарт на телефона (N8) изписва: Не може да се приключи инсталация.
Този проблем го оправях в Н95-2, а открих в последствие, че и при Н8 става. Влизаш в Е\private\10202dce и триеш всичко, което е в тази папка, или цялата папка 10202dce. За целта трябва да ти е хакнат телефона, за да виждаш системните папки. При мен работи, ако казвам нещо грешно поправете ме Smile

Работи, грешка няма. Благодаря!

Tsokev_MD

Брой мнения : 3
Join date : 31.05.2011

Върнете се в началото Go down

Бъгове и аномалии с нашите умни телефони - Page 5 Empty Re: Бъгове и аномалии с нашите умни телефони

Писане by alexbg67 Пон 19 Сеп - 11:30

alexbg67 написа:Не знам бъг ли е или аномалия - за 2ри път улавям, че ми изчезват цели албуми от картата с памет. Папката си стои, а песните ги няма... Имам например дузина директории със заглавия в папка Music, независимо дали съдържат подпапки или не, някои от тях просто извирясфат, а обемът на картата не се променя...

99% вече съм убеден, че това се случва след бекъп на настройки и съдържание от Е на F и то при втора СД карта.

пп
Продължава да изчезва съдържание от папка Music и без да съм пипал нещо по бекъпите. Направо нямам обяснение... alien

alexbg67

Брой мнения : 485
Join date : 27.03.2011
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Бъгове и аномалии с нашите умни телефони - Page 5 Empty Re: Бъгове и аномалии с нашите умни телефони

Писане by sarpy Сря 30 Ное - 15:11

здравейте
Имам следния проблем от една седмица, Wi fi то ми се включва само спирам го след 2-3 сек. пак се включва ако забравя тази връзка се свързва от нета на оператора
ако някой има някаква идея какво да правя ще му бъда мн благодарен Smile

sarpy

Брой мнения : 102
Join date : 11.03.2011

Върнете се в началото Go down

Бъгове и аномалии с нашите умни телефони - Page 5 Empty Re: Бъгове и аномалии с нашите умни телефони

Писане by niksi123 Нед 11 Дек - 16:20

Аз мисля от доста време да си купя Nokia N8 но като прочетох за тези проблеми спецялно за нея май започвам да се замислям. А проблема е че много искам да си го купя но много ме е страх да не попадна на дефектна бройка и да ми се развали след месец а се притеснявам толкова защото мисля да поузвам телефона за поне 3 години!!! Та въпроса ми е ако внимавам с датата на производство(гледам да е произведен след декември 2010 година), гледам също да пише на него произведено във Финландия и го пробвам в магазина преди да го купя има ли все пак някъкъв шанс да ми се прецака след месец или да ми се появи това лилавото по екрана или да започне да забива и да се рестартира. Искам да кажа че ще го взема от Виваком а това което написахте за него че ги е поправял счупените и ги е продавал като нови ме изуми! Възможно ли е да попадна на такъв, изобщо струва ли си да рискувам? Питам ви защото съм така да се каже отчаян - искам го безумно много Smile

niksi123

Брой мнения : 8
Join date : 09.12.2011

Върнете се в началото Go down

Бъгове и аномалии с нашите умни телефони - Page 5 Empty Re: Бъгове и аномалии с нашите умни телефони

Писане by jindo Нед 11 Дек - 16:49

Не е разумно да си го купуваш, колкото и много да го искаш.
jindo
jindo

Брой мнения : 64
Join date : 10.03.2011
Местожителство : Берлин, Германия

http://www.favtool.com

Върнете се в началото Go down

Бъгове и аномалии с нашите умни телефони - Page 5 Empty Re: Бъгове и аномалии с нашите умни телефони

Писане by niksi123 Нед 11 Дек - 16:57

Последно да си го купя ли или не? Голяма ли е вероятността да попадна на повредена бройка? И голяма ли е вероятността ако попадна на такава да откажат да ми го поправят... в смисъл - говоря за проблема на колегата с лилавия дисплей. Sad

niksi123

Брой мнения : 8
Join date : 09.12.2011

Върнете се в началото Go down

Бъгове и аномалии с нашите умни телефони - Page 5 Empty Re: Бъгове и аномалии с нашите умни телефони

Писане by jindo Нед 11 Дек - 17:58

Само ти можеш да решиш дали да го купиш или не. Проблемите настрана, но този телефон вече е преминал най-добрите си времена. Ако бях на твое място бих се огледал за нещо друго.
jindo
jindo

Брой мнения : 64
Join date : 10.03.2011
Местожителство : Берлин, Германия

http://www.favtool.com

Върнете се в началото Go down

Бъгове и аномалии с нашите умни телефони - Page 5 Empty Re: Бъгове и аномалии с нашите умни телефони

Писане by niksi123 Нед 11 Дек - 18:23

Като например?

ПП - На мен телефона ми харесва много а във Виваком е само за 540 лева с таксите за картата заедно а не мисля че мога на тази цена да си купя нещо по-добро, а според Вас ? Smile

niksi123

Брой мнения : 8
Join date : 09.12.2011

Върнете се в началото Go down

Бъгове и аномалии с нашите умни телефони - Page 5 Empty Re: Бъгове и аномалии с нашите умни телефони

Писане by SoulSurvivor Нед 11 Дек - 21:07

За тези пари, наистина е най-доброто, но като го купуваш, наистина внимавай, и изискай кутията, която ти изваждат, да не е разпечатвана...не мисля че телефона е нефункционален, има си всичко, като изключим най-добрата камера за телефон все още...
SoulSurvivor
SoulSurvivor
Глобален Модератор
Глобален Модератор

Брой мнения : 1284
Join date : 20.07.2011
Age : 35
Местожителство : Варна, България

Върнете се в началото Go down

Бъгове и аномалии с нашите умни телефони - Page 5 Empty Re: Бъгове и аномалии с нашите умни телефони

Писане by niksi123 Сря 14 Дек - 8:22

Вчера ходих във магазина и казах да ми запазят една бройка черен но имаше само един - извадиха го от едно нещо като клетка (където всички могат да го видят но никой да го пипне) мисля че ме раз брахте Smile . Та така включиха го и се появи опцията да изберем език но след това замря , изглежда че не беше включван до сега. Жената от магазина го изключи и включи и от там нататък нямаше проблеми. На него пишеше Made in Finland. Но това май не е много важно Very Happy. Както и да е след като се включи го разцъках така да се каже и до колкото разбирам нямаше забавяне примерно докато скролвах менюто и началните екрани, огледах дали нямаше лилаво по дисплея - нямаше според мен. Те казаха че ще ми го запазят до другия вторник когато ще имам парите за него. Кутията му беше в тях те ми показаха какво има в комплекта и го прибраха в кутията. Казаха че са инсталирали новия Симбиан Ана аз също го видях. Жената каза че нищо не са правили на телефона само са го изложили да може да се вижда в една от онези заключените прозрачни кутии. Та така на мен ми изглеждаше читава бройка само че това забиване първия път ме притесни доста. Може ли да е дефектен телефона, и ако да как да го проверя преди да го купя, в смисъл какво точно да проверя за да се уверя дали му има нещо? Защото много се притеснявам. А и то като телефона изглежда наред какво от това че са отворили кутията, проблем ли е това? Sad

niksi123

Брой мнения : 8
Join date : 09.12.2011

Върнете се в началото Go down

Бъгове и аномалии с нашите умни телефони - Page 5 Empty Re: Бъгове и аномалии с нашите умни телефони

Писане by epoc Сря 14 Дек - 13:07

niksi123 написа:Вчера ходих във магазина и казах да ми запазят една бройка черен но имаше само един - извадиха го от едно нещо като клетка (където всички могат да го видят но никой да го пипне) мисля че ме раз брахте Smile . Та така включиха го и се появи опцията да изберем език но след това замря , изглежда че не беше включван до сега. Жената от магазина го изключи и включи и от там нататък нямаше проблеми. На него пишеше Made in Finland. Но това май не е много важно Very Happy. Както и да е след като се включи го разцъках така да се каже и до колкото разбирам нямаше забавяне примерно докато скролвах менюто и началните екрани, огледах дали нямаше лилаво по дисплея - нямаше според мен. Те казаха че ще ми го запазят до другия вторник когато ще имам парите за него. Кутията му беше в тях те ми показаха какво има в комплекта и го прибраха в кутията. Казаха че са инсталирали новия Симбиан Ана аз също го видях. Жената каза че нищо не са правили на телефона само са го изложили да може да се вижда в една от онези заключените прозрачни кутии. Та така на мен ми изглеждаше читава бройка само че това забиване първия път ме притесни доста. Може ли да е дефектен телефона, и ако да как да го проверя преди да го купя, в смисъл какво точно да проверя за да се уверя дали му има нещо? Защото много се притеснявам. А и то като телефона изглежда наред какво от това че са отворили кутията, проблем ли е това? Sad
Аз да ти кажа мое мнение е, докато го мислиш така няма да си земеш телефон - да много пари е за телефон но си има гаранция и тя е за това ако е нов и не работи да ти го сменят. На мен ми го пратиха януари месец 2011 от Италия, и до ден днешен съм имал проблем само с кофти сготвена CFW но всичко е наред сега работи безотказно, чакам с нетърпение следващите ъпдейти. Да имаха проблеми с тези телефони и сигорно в България все още има проблемни партиди отремонтирани от първите излезнали с проблеми. Но то си е до късмет. Ако си решил да си зимаш Н8 искам да ти кажа, че лично за мен това е телефонът който покрива всички мой изисквания а те не са малко. Най-добрата камера слагана на телефон някога .. стъклен екран .. ксенонова светкавица .. батерията държи достатъчно дълго и то много повече от всеки друг телефон Smile Просто си го обичам Smile за мен е най-добрият телефон!
П.С.
Няма как да разбереш дали е проблемен докато не го земеш поне седмица да си поиграеш с него. Има случеи в които и след 5 семеца го показва проблема ... да лилавее екрана да пада бързо батерията да забива да гасне и какво ли още не. Но това е ако няма риск няма да е интересно но пак казвам има си гаранция особено ако е на 1 месец ще ти го сменят направо и преди да го купиш научи всичко за гаразнционните условия ... защото нашите оператори и магазини за такава техника мразят да предупреждават за гаранциите на техниките и ако ти не си питаш никой няма да ти каже Smile Това е от мен.
epoc
epoc

Брой мнения : 167
Join date : 13.03.2011
Age : 43
Местожителство : In Hell

Върнете се в началото Go down

Бъгове и аномалии с нашите умни телефони - Page 5 Empty Re: Бъгове и аномалии с нашите умни телефони

Писане by boiko1 Сря 14 Дек - 17:32

Преди време бях писал че от както съм на Ана неще да зарежда онлайн телевизии като бтв,бнт,нова от сайтовете им.Зарежда,зарежда и до там.Някой беше изказал мнение че има идея от какво е ,но така и не сподели .............
boiko1
boiko1

Брой мнения : 183
Join date : 18.08.2011
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Бъгове и аномалии с нашите умни телефони - Page 5 Empty Re: Бъгове и аномалии с нашите умни телефони

Писане by jojo Сря 14 Дек - 21:17

boiko1 написа:Преди време бях писал че от както съм на Ана неще да зарежда онлайн телевизии като бтв,бнт,нова от сайтовете им.Зарежда,зарежда и до там.Някой беше изказал мнение че има идея от какво е ,но така и не сподели .............

Пробвай с [You must be registered and logged in to see this link.] за Нова тв. Постави го в ''Е'' Видеоклипове
jojo
jojo

Брой мнения : 115
Join date : 22.03.2011
Age : 40
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Бъгове и аномалии с нашите умни телефони - Page 5 Empty Re: Бъгове и аномалии с нашите умни телефони

Писане by boiko1 Чет 15 Дек - 9:31

jojo написа:
boiko1 написа:Преди време бях писал че от както съм на Ана неще да зарежда онлайн телевизии като бтв,бнт,нова от сайтовете им.Зарежда,зарежда и до там.Някой беше изказал мнение че има идея от какво е ,но така и не сподели .............

Пробвай с [You must be registered and logged in to see this link.] за Нова тв. Постави го в ''Е'' Видеоклипове

Не тръгва................
boiko1
boiko1

Брой мнения : 183
Join date : 18.08.2011
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Бъгове и аномалии с нашите умни телефони - Page 5 Empty Re: Бъгове и аномалии с нашите умни телефони

Писане by detector Чет 15 Дек - 10:11

На последното Belle,с чистото ядро,работи.Днес го тествах.Реп+ за "jojo".
detector
detector

Брой мнения : 139
Join date : 11.03.2011
Age : 51
Местожителство : Варна

Върнете се в началото Go down

Бъгове и аномалии с нашите умни телефони - Page 5 Empty Re: Бъгове и аномалии с нашите умни телефони

Писане by ditomi Чет 15 Дек - 10:27

С последното Беле на Иво не тръгва..

ditomi

Брой мнения : 40
Join date : 03.06.2011

Върнете се в началото Go down

Бъгове и аномалии с нашите умни телефони - Page 5 Empty Re: Бъгове и аномалии с нашите умни телефони

Писане by vlaf Чет 15 Дек - 10:47

jojo написа:
boiko1 написа:Преди време бях писал че от както съм на Ана неще да зарежда онлайн телевизии като бтв,бнт,нова от сайтовете им.Зарежда,зарежда и до там.Някой беше изказал мнение че има идея от какво е ,но така и не сподели .............

Пробвай с [You must be registered and logged in to see this link.] за Нова тв. Постави го в ''Е'' Видеоклипове
Страхотно, С7 белле върви ок.Сега ако дадеш още такива *.ram файлчета, цена няма да имаш.

vlaf

Брой мнения : 16
Join date : 23.05.2011
Местожителство : София

Върнете се в началото Go down

Бъгове и аномалии с нашите умни телефони - Page 5 Empty Re: Бъгове и аномалии с нашите умни телефони

Писане by ditomi Чет 15 Дек - 10:58

Дава ми невалиден уеб адрес..

ditomi

Брой мнения : 40
Join date : 03.06.2011

Върнете се в началото Go down

Бъгове и аномалии с нашите умни телефони - Page 5 Empty Re: Бъгове и аномалии с нашите умни телефони

Писане by ivosi Чет 15 Дек - 11:26

Н8,Анна,работи безпроблемнно!Има ли за други Бг телевизий?Благодаря предварително,Реп+ за споделянето Very Happy
ivosi
ivosi

Брой мнения : 62
Join date : 10.07.2011

Върнете се в началото Go down

Бъгове и аномалии с нашите умни телефони - Page 5 Empty Re: Бъгове и аномалии с нашите умни телефони

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 5 от 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите